Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos

Sveikutes, as dar tix naujoke pas jus, bet manau greitai susidraugausim;] skaiciau, kaip mergaites daro staigmenas, saunuoles;]. as tai pati esu velnio nesta ir turbut pamesta, nes tiek prisimastau, kad mano vaikinas[suzadetinis] sake, kad man nera fantazijoms galo, gal del to ir atsidariau kompanija, renginiu organizavimas, jeigu ka;] as, kaip ir mano vaikinas labai mes jau spontaniski, pvz. labai jau liudna pasidare gyventi tai sudejau daiktus, jam nezinant, pasisodinau i masina, ir parodziau tris pirstus, nes kiekvienas pirstas buvo skirtingos keliones. tai jis istrauke i Ryga, mes nuvaziavom vakare taip pat nuejom i restorana pavakarieniati, isgerem vyno, ir isdrozem i naktini kluba. tai tiek atsisokom, kad kita diena ispudziais vienas per kita dalinomems.pavaiksciojom po Rygos senamiesti, i Jurmala uzsukom, vandens parka.nerealei praleidom laika;]
dabar papasakosiu ka maniskis man iskrete. mes buvom biski apsipyke. tai jis namo gryzo su didziausia roziu puokste, o as tuo metu isejau su chalatu is duso. tai jis manes paprase, kad as nieko neklausineciau, tik eiciau is paskos. ka jus manot. as iseinu is namu, o ten stovi limuzinas, o vairuotojas ziuri ir nesupranta ka as darau su chalatu ir ransluosciu ant galvos;]]]]]]. tai va, mes biski pasivazinejom sampano isgerem, ir nuaziavom i restorana kur buvo uzsakes. P.S.MES TIK BUVOM VIENI RESTORANE;] kaip jau ir bepyksi ant tokio zmogeliuko
Atsakyti
kadangi as tiek turiu jums daug ka papasakoti, jei idomu dar parasysiu jums;] gal ka nors ir jus pritikysit;] seis metais mano vaikinas pasake, kad nieko as nemastyciau per valentinke, nes zino kokia as;]]]]. tai va as virtuvei gaminu vakariene, o jis kazka kad meistravoja gak kokias tris valandas, galvoju nu seis metais tai bus nekokia valentinke;[[[ tai po kokiu triju valandu jis mane kviecia i miegamaji[as jau buvau paspuosusi]tai jus nepatikesit, jis visus laiptukus iki pat lovos nubarste roziu lapeliais, nes pas laiptukai imiegamaji is saliono, zvakem padarytas kelias, taip pat iki lovos. ir virs lovos pakabintas raudonas silkas, bet jis padre is medzio ir viska aptrauke raudono silku. o, virs centro lovos, raudonas tinklelis, ten taip pat roziu lapeliai;]. o pacioi lovoi buvo man dovana, seksualus raudoni aptiniai, sampanas, vaisiai ir t.t. gal jau daugiau nepasakosiu kaip vskas baigesi;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
dar galiu papasakoti, kaip as sumaciau dar viena siurpriza. as nusipirkau grazius apatinius, ismokau sokti viena soki seksualiai tipo striptiza, padariau vakariene[is zvakiu padariau didele sirdele ir i vidu sudedau sampana vaisius ir t.t.;] tai va kai jis parejo namo nusiunciau issimaudyti, as isgeriau konjako biski;]ant drasos galvojau, kad nepasoksiu, o kai pradejau pati savim neatsistebejau, tai draugas sedejo be stalciaus, ir neleidau manes liesti. kita diena pirma isejau, bet pries tai parasiau pora zodziu ant veidrozio su raudonu lupdaziu;]]]tai draugas men pase dar, efektas garantuotas.sake, kad gyvenime to neuzmirs.tokia mano valentinke;]
Atsakyti
Rutux jus saunuoliai!!!!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 11 02, 17:45)
O kaip galetum man padeti?


as tau uzduosiu klausimus, kaip suprantu pati viska ir suruosi, as tau papasakosiu ideja, o tu turesi viska labai tiksliai padaryti. o iki to atsakyk i mano klausimus.

1. kiek jus laiko kartu?
2. ar esi ka nors dariusi, jei taip, tai ka?
3.kokie jusu hobiai?
4. kiek tu gali isleisti[kokia samata]?
5. ar esat spontaniski?
6. kiek metu jums?
7. ir paskutinis, ka jis tau yra suorganizaves?
laukiu atsakymo;]
Atsakyti
QUOTE(Gintarė M. @ 2006 11 04, 23:40)
Sveikute,
As suprantu, kad sunku kazka patarti kai nematai ir nepazisti zmogaus, bet bent kokiu minciu su nekantrumu laukiu is Taves romantiskai nustebinti vyra. Per daug nieko idomaus niekada nesugalvojau, tik kaip limuzinas, infraraudonuju spinduliu pirtele su dzekuzi ar panasiai. Na noreciau kazko, kuo gal but ir as pati nustebciau. Jei nesunku parasyk kokiu minciu turi. Is anksto aciu!!!

man beskaitant, sove tokia mintis;] gaila, kad jau salta, tai galetum terasoi, ar ant ezero, juros kranto ar dar kazkur, bet galima ir namie. uzsisakyk viena is ju kas tavo, ir vyro skoniui labiausiai tinka pvz:smuika, gali buti ir elektrinis, fleita, saksafonas, i namus pakviesk profesionalu vireja jis jusu akivaizdoi gali gaminti vakariene tik jums, kl jus sampana ar vyna gersit taip pat reikia vieno padavejo. dar gali, pripirkti daug roziu, ir prie duru palikti jam laiskeli, parasyk, kad viska darytu pagal tavo taisykles;]tai va ten ir parasyk, kad tave pas mane nuves roziu kelias,arba gal dar geriau, kad kiekviena roze nurodys kelia,kazka panasaus. pasipuosk su vakarine suknele, o po apacios, aisku, kad reiketu kuo seksualesniu apatiniu, neturi? turesi proga isigyti;]. va toks scenarijus, kad vyras renka po viena roze ir prieina iki taves, o ten laukia padavejas, groja romantiskai smuikas, o tu pasipuosusi lauki su sypsena prie stalo, jis tau iteikia rozes, padavejas jums atitraukia kedes, jus atsisedat, atidaro vyno, po truputi gurksnoja, aisku, kad jis bus apakes, tavo fantazija ir gabumais, o tu tik jam psnibzdi, kad viskas del taves brangusis;]pamatysi, kaip rysis pokalbis, nes aplinka bus atpalaiduojanti, tik neuzmrsk daug zvakiu;] o kol jus snekat sef povar, jums gamina nerealia vakariene, o paskui jau pati supranti kas vyksta, gali dar prie lovos padeti sampano buteli ir zvakiu, taip ant lovos, kokia nors seksualia smulkmena, kuri dar labiau ikaitintu jusu vakara, as jauciu kaip bus karsta, jau dabar ;] o kai atsibusit, gali uzsakyti, pvz: masaza dviems, tai reiskia, kad jums abiems bus daromas vienu metu masazas, istikro tai nerealu, patikek manim, as tai bandziau[su siltais akmenimis], arba kita diena gali jam nieko nesakyti,tik suruosk krepsi, ir kai atikelsit,pasakyk, brangusis eik i masina as grei ateisiu, paimk daiktus, ir vazuokit ar 1dienai, ar 2. galit apsistoti "Kerpei" mano megstamiausiasviesbutis,jis tikrai nera brangus 139lt.:ieina pusryciai, ir jacusi iki 11val ryto. o ta diena kai nuvazuosit, eikit pasivaikscioti pajuriu, kai gysit i viesbuti, siulau pasidaryti masaza, tikrai labai geras masazas,pirma eik tu, po to, jis. kai grysi pirma paskambink i restorana uzsakyk vakariene 2i kambari. o kai atsibusit ryte, nueikit i jacusi, o po to pusryciauti. JEI VISKA PADARYSI KAIP AS TAU SIULAU, PATYKEK VYRAS TAI LABAI IVERTINS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SEKMES;] jei bus kokiu klausimu rasyk;]
Atsakyti
pasiulymas tiesiog superinis!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nerealu!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti


Cia tikrai kazkas nerealaus... Skaitydama visa vaizda maciau pries akis!!! Super thumbup.gif As palauksiu kol bus musu vestuviu metines arba valentino diena ir tikrai taip padarysiu! O klausima turesiu tik toki - kiek mazdaug gali viskas kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(Gintarė M. @ 2006 11 05, 23:23)
Cia tikrai kazkas nerealaus... Skaitydama visa vaizda maciau pries akis!!! Super  thumbup.gif As palauksiu kol bus musu vestuviu metines arba valentino diena ir tikrai taip padarysiu! O klausima turesiu tik toki - kiek mazdaug gali viskas kainuoti?


as dziauguosi, kad tau patiko, kaip supratau, tu norejai kazko, kad ir tau butu staigmena, niekada taip nebuna, nes tai darbas, o po to dziaugiesi darbo vaisiais tongue.gif sunku pasakyti kiek tai kainuos, nes samatos skiriasi kaip dangus ir zeme, nes as nezinau ar tu turi pzystamu operos ir baleto teatre, jei taip tai kakur apie 400lt, kaip su sef povaru, ir kokio lygio samdysi, as turiu labai daug pazystamu mano sef povaras kazkur uz valanda 300lt. profas padavejas, ko tau ir reikia apie 100lt.rozes, turi pasiskaicuoti, kiek tau reikia, kad kas zingsni butu po 1 roze, apatiniai, kaip jau ir sakiau nuo tavo skonio, bet jie turi buti tikrai gundantys nuo 150- 300lt. zvakes taip pat statyk kaip ir rozes, nes turi gautis takelis apsviestas iki taves, taip pat priklauso kokias tu pirksi, koks plotas, bet kazkur apie 70lt. dovanele, cia tik tavo reikalas biggrin.gif viesbutis, nakciai 139lt, masazas 120lt. vienam zmogui. kaip ir viskas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atsakymai:

1. 4 su puse metu.
2. Pries tris metus, per Valentino diena suruosiau sampano, zvakiu sviesa, sexy apatiniai ir tt. nu nepasakosiu kaip viskas baigesi.
3. Fimai, kinas, restoranai (su draugais dazniausiai), vasara salykai, , na aisku jis isprotejes del sporto (Formule, krepsinis), pasisedejimai su draugais su alum ir mixu, ir siaip dazniausiai laika leidziam su daug draugu sad.gif, retai kada bunam vieni sad.gif
4. Na gal simta svaru... reiktu pagalvoti ar vertas siurprizas tokiu pinigu. Juk maziukas mano pakeliui i pasauli, reiktu truputi pataupyti.
5. Jis - labai, tik taip ir gyvena, o as - nelabai tai megstu, del ko daznai kyla probelmu.
6.Man - 23, jam - 25.
7. Per Valentino diena pasipirso, nusivezes i Palanga, ant tilto, su sampanu ir tt..., ir siaip anksciau megdavo dovanoti didelius minkstus zaislus, retkarciais geles, bet dabar Londone abu labai sunkiai dirbam ir romantikos isvis nera. Kartu pabunam vakarais gal valanda ar pora, na o savaitgaliais truputi daugiau (dazniausiai jis dirba 6d. per sav).

Tai vat tiek info, laukiu ideju. Is anksto dekui smile.gif
P.S.: Esu besilaukianti paciame slyksciausiame periode, 7 savaites, tai nuolatos pykina, ir vakarais esu mieguista, todel nelabai traukia prie romantikos, ir nuolat esu irzli sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2006 11 06, 13:40)
as dziauguosi, kad tau patiko, kaip supratau, tu norejai kazko, kad ir tau butu staigmena, niekada taip nebuna, nes tai darbas, o po to dziaugiesi darbo vaisiais tongue.gif sunku pasakyti kiek tai kainuos, nes samatos skiriasi kaip dangus ir zeme, nes as nezinau ar tu turi pzystamu operos ir baleto teatre, jei taip tai kakur apie 400lt, kaip su sef povaru, ir kokio lygio samdysi, as turiu labai daug pazystamu mano sef povaras kazkur uz valanda 300lt. profas padavejas, ko tau ir reikia apie 100lt.rozes, turi pasiskaicuoti, kiek tau reikia, kad kas zingsni butu po 1 roze, apatiniai, kaip jau ir sakiau nuo tavo skonio, bet jie turi buti tikrai gundantys nuo 150- 300lt. zvakes taip pat statyk kaip ir rozes, nes turi gautis takelis apsviestas iki taves, taip pat priklauso kokias tu pirksi, koks plotas, bet kazkur apie 70lt. dovanele, cia tik tavo reikalas biggrin.gif viesbutis, nakciai 139lt, masazas 120lt. vienam zmogui. kaip ir viskas drinks_cheers.gif



Aciu labai tau uz tokias grazias idejas 4u.gif
Beje, jei turesi daugiau minciu ir ideju, manau nei viena nesupyksim jei pasidalinsi mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė M.: 06 lapkričio 2006 - 17:21


prasom mamytes! drinks_cheers.gif is tikruju yra taip, kai as gaunu kazkoki uzsakyma tada ir pradedu mastyti, jei kam reikia pagalbos, laukiu jusu klausymu biggrin.gif
besilaukianti.mamyte. negalima saves nurasyti i pensininku tarpa, nes toi pat ir subobesi, pamatysi biggrin.gif jei skaitei is pradziu as taip pat gyvenau, Londone daugiau kaip 4metus.tai as puikiai tave suprantu, bet jei isileisi rutina i savo seima, miegamaji tai tada sakes, nepagailek pinigeliu, as budama ten primastydavau visokiu baieriu. as tau siulau varianta toki: kadangi jus nenorit isleisti daug pinieliu, iseis bski daugiau nei 100svaru, bet turesit nerealu laika. vyro paklausk, kada jis sestadieni pareis is darbo, o tu pries tai suzinok kada iseina traukinys is londono i Paryziu, jis kainuoja neatsimenu kiek, bet nedaug, jums vizu nereikes, nes jus lietuviai ir priklausot europos sajungai.man atrodo is viktorijos stoties kursuoka tas traukinukas. tai va vyrui pasakyk, kad atvazuos tavo tevai,ar draugai nes reikia juos pasitikti. o tu tuo metu jau busi suruosus daiktus, neimk dauk, nes vazuosit 1-2d.ir pasaky vyriu, kad nieko neklausinetu. kol tu jam leisi kluasti. o tujam tik leisi klausti geriausiu atveju kai busit viesbuti. klausimas tau, gal tu dirbi viesbuti?jei taip dazniausiai, jie yra tarptautiniai. tai reiskia, kad tu gali issinuomoti uz labai maza kaina apartamentus.Pvz. as dirbau ''Hilton'' tai as galiu europoi issinuomoti kambari uz 20 euru. tai va issiaiskink,kaip pas tave ten yra. o, jei ne, tai pasiziurek brosiuras, paklusinek draugu, pazystamu kas yra nakvojes Paryziui. tada paskambini i viesbuti uzsirezervuoji kambari.ir nueini i knygyna nusiperki zemelapi, knyguciu apie izimybes, kad galetum jam pabuti gide, tai labai seksualu biggrin.gif SCENARJUS: vyra pasikvieti kartu pasitikti [tevu, draugu], jus vazuojat i Viktorjos station, ir nueinat prie jusu traukinio, kaip atsimeni jis nieko negali taves klausineti, kol tu jam neleisi, aisku jis supras kai prieisit prie tokio grazuolio traukinio kris vyksta i Paryziu, as isivazdoju viena, kad jis vargsas, net negali suprasti kas vyksta, kaip tu rasi, kad nesi spontaniska, o cia thumbup.gif bet neko tas drebulikas jums labai kaitins krauja, o tu net uzmrsi, kad esi nescia biggrin.gif traukinis vazuoja320 km/h, nerealu!kai islipsit Paryziui is trukinio, ten, net oras kvepia kitaip, ten tiek pilna romantikos. visi vaiksto uz rankuciu, bucuojasi, nezinau, bent pas mane santykiai buvo biski atsale, po Paryziaus, ir dabar prisimenam, kaip Elizejaus laukuose mes tiek ejom vienas del kito isproto vos galejom sulaukti, kad pareitumem i viesbuti, po isdykavimu, mes vel siltai apsirengem ir isejom vakarieniauti i Paryziaus viena restoraneli. taip buvo nerealiai romantiskai, patikek manim, niekada nesigilesi 4u.gif
Atsakyti
Rutuxs tu mums kaip dievo siustas zmogeliukas!!! wub.gif
Atsakyti