Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos

Sveikos visos, dabar skaitau ir negaliu patikėti kaip pataikiau, man dabar tema "suviliok savo vyrą" tokia aktuali, o kažkaip nebuvau aptikusi šios temos čia. Rūtuxs tu tikra šaunuolė, kiek idėjų thumbup.gif Na, aš pabandysiu trumpai papasakoti savo story, ir gal Rūtuxs ir man ras kokį patarimą ax.gif Tai va, aš auginu dukrytę, na o vyrui tenka vis išvykti padirbėti į užsienį. Preitais metais, kai jis buvo išvykęs, draugė patarė, kad jį pasitikčiau ne su chalatu, pasišiaušusi, su vaiku ant rankų, o taip, kad jis niekada nepamirštų. O aš iš ties jaučiaus subobėjusi, kaip jūs rašėt, tokia visai nusibaigusi, tai nusprendžiau pasikeisti ir padaryti vyreliui staigmeną. Kol jis buvo išvykęs (3 mėn.) aš šiek tiek pakūdau, pradėjau lankytis soliariume, prisiauginau nagus, pasitvarkiau plaukus, nusipirkau vieną kitą gražesnį rūbelį, seksualius apatinius, aukštakulnius batus ko anksčiau nedariau, o mano vyrui jie patinka. Prieš jam grįžtant, dukrytę palikau pas mamą. Kadangi man reikėjo jį parsivežt iš oro uosto teko viską susiruošt per dieną. Taigi, nupirkau naują rausvos patalynės komplektą, apvilkau, ant lovos ir aplink ją pribrsčiau rožių žiedlapių, pridėjau žvakių, pripirkau visokių kvepiančių niekučių, pridėjau miegamajame, ten dar pastačiau šampano, vaisių, nusipirkau kažkokį aliejuką, kuriuo galima masažuoti, jis maloniai kvepia ir užveda blush2.gif Virtuvėje taip pat papuošiau stalą rožių žiedlapiais, rožėmis, žvakėmis, paruošiau gardžią vakarienę. Tik man buvo truputį nepatogu, kad turėjau jį kaip nors grįžus sulaikyti už durų, nes palikti degančias žvakes bijojau, o reikėjo jas uždegti, na bet viskas ėjosi sklandžiai. Tai va, nuvažiavau jo pasitikti, visa tokia išsičiustijusi, tikrai nepriminiau subobėjusios namų šeimininkės, nes ir pati sau labai patikau, jaučiausi tokia atgijusi, nes vis tiek nuolatinis buvimas su vaikeliu šiek tiek slegia. Pasidažiusi, sijonukas, aukštakulniai, žodžiu kai jis mane pamatė, išsižiojo. Grįžom namo, jis kaip tik norėjo prie namų nulėkti nupirkti cigarečių, o aš tik rankom suplojau, jis tik tamsoj įnešė tašes, o pats išbėgo, tai aš greit sudegiojau žvakes, sudėjau maistą, įjungiau romantišką muziką, žodžiu viską susiruošiau kol jis grįžo. Kai grįžo buvo labai nustebęs, mes truputį užkandom, išgėrėm šampano, na ir t.t.t. mirksiukas.gif Jis buvo patenkintas kaip mažas vaikas, vis džiaugėsi, kad nei vieno turbūt taip nepasitiko kaip jį, ir net santykiai dar labiau pagerėjo, būtent lovoje, nes paskutiniu metu prieš jam išvykstant jautėsi kažkos šaltukas. Tai va tokia mano istorija, turbūt ir skaityt pabodo smile.gif Na, o dabar jis ir vėl išvykęs grįš gruodžio mėn., tai nebežinau ką dar tokio galėčiau sugalvoti, nesinori vėl taip pat. Gal kas gali patarti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linutukas @ 2006 11 22, 01:25)
Sveikos visos, dabar skaitau ir negaliu patikėti kaip pataikiau, man dabar tema "suviliok savo vyrą" tokia aktuali, o kažkaip nebuvau aptikusi šios temos čia. Rūtuxs tu tikra šaunuolė, kiek idėjų  thumbup.gif  Na, aš pabandysiu trumpai papasakoti savo story, ir gal Rūtuxs ir man ras kokį patarimą  ax.gif  Tai va, aš auginu dukrytę, na o vyrui tenka vis išvykti padirbėti į užsienį. Preitais metais, kai jis buvo išvykęs, draugė patarė, kad jį pasitikčiau ne su chalatu, pasišiaušusi, su vaiku ant rankų, o taip, kad jis niekada nepamirštų. O aš iš ties jaučiaus subobėjusi, kaip jūs rašėt, tokia visai nusibaigusi, tai nusprendžiau pasikeisti ir padaryti vyreliui staigmeną. Kol jis buvo išvykęs (3 mėn.) aš šiek tiek pakūdau, pradėjau lankytis soliariume, prisiauginau nagus, pasitvarkiau plaukus, nusipirkau vieną kitą gražesnį rūbelį, seksualius apatinius, aukštakulnius batus ko anksčiau nedariau, o mano vyrui jie patinka. Prieš jam grįžtant, dukrytę palikau pas mamą. Kadangi man reikėjo jį parsivežt iš oro uosto teko viską susiruošt per dieną. Taigi, nupirkau naują rausvos patalynės komplektą, apvilkau, ant lovos ir aplink ją pribrsčiau rožių žiedlapių, pridėjau žvakių, pripirkau visokių kvepiančių niekučių, pridėjau miegamajame, ten dar pastačiau šampano, vaisių, nusipirkau kažkokį aliejuką, kuriuo galima masažuoti, jis maloniai kvepia ir užveda  blush2.gif Virtuvėje taip pat papuošiau stalą rožių žiedlapiais, rožėmis, žvakėmis, paruošiau gardžią vakarienę. Tik man buvo truputį nepatogu, kad turėjau jį kaip nors grįžus sulaikyti  už durų, nes palikti degančias žvakes bijojau, o reikėjo jas uždegti, na bet viskas ėjosi sklandžiai. Tai va, nuvažiavau jo pasitikti, visa tokia išsičiustijusi, tikrai nepriminiau subobėjusios namų šeimininkės, nes ir pati sau labai patikau, jaučiausi tokia atgijusi, nes vis tiek nuolatinis buvimas su vaikeliu šiek tiek slegia. Pasidažiusi, sijonukas, aukštakulniai, žodžiu kai jis mane pamatė, išsižiojo. Grįžom namo, jis kaip tik norėjo prie namų nulėkti nupirkti cigarečių, o aš tik rankom suplojau, jis tik tamsoj įnešė tašes, o pats išbėgo, tai aš greit sudegiojau žvakes, sudėjau maistą, įjungiau romantišką muziką, žodžiu viską susiruošiau kol jis grįžo. Kai grįžo buvo labai nustebęs, mes truputį užkandom, išgėrėm šampano, na ir t.t.t. mirksiukas.gif  Jis buvo patenkintas kaip mažas vaikas, vis džiaugėsi, kad nei vieno turbūt taip nepasitiko kaip jį, ir net santykiai dar labiau pagerėjo, būtent lovoje, nes paskutiniu metu prieš jam išvykstant jautėsi kažkos šaltukas. Tai va tokia mano istorija, turbūt ir skaityt pabodo  smile.gif  Na, o dabar jis ir vėl išvykęs grįš gruodžio mėn., tai nebežinau ką dar tokio galėčiau sugalvoti, nesinori vėl taip pat. Gal kas gali patarti blink.gif

tu tikrai saunuole, panasi i mane, man labai dziugu ir siulau tau prisijungti prie musu burio mamyciu, ar busimu, kad nei vienas saltukas, ar dar kas gali buti baisiau kaip pvz. meiuze aplankytu musu vyrus gun_rifle.gif tu tikrai viska labai fainiai suplanavai. mamytes kurios bandysit atkurti sita ideja, as siulau, kol jus svyksit pasitikti savo vyro, tegul viska uzbaigia jusu draue, pvz. jus susitariat,kad duosit zenkla kada busit netoli namu, gait jai svytureli numesti, ir tada ji jums sudeks visas zvakes, pasildys vakarene, ir nereikes jums sukti galvos, kaip ji uzlakyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutukas @ 2006 11 22, 01:25)
Sveikos visos, dabar skaitau ir negaliu patikėti kaip pataikiau, man dabar tema "suviliok savo vyrą" tokia aktuali, o kažkaip nebuvau aptikusi šios temos čia. Rūtuxs tu tikra šaunuolė, kiek idėjų  thumbup.gif  Na, aš pabandysiu trumpai papasakoti savo story, ir gal Rūtuxs ir man ras kokį patarimą  ax.gif  Tai va, aš auginu dukrytę, na o vyrui tenka vis išvykti padirbėti į užsienį. Preitais metais, kai jis buvo išvykęs, draugė patarė, kad jį pasitikčiau ne su chalatu, pasišiaušusi, su vaiku ant rankų, o taip, kad jis niekada nepamirštų. O aš iš ties jaučiaus subobėjusi, kaip jūs rašėt, tokia visai nusibaigusi, tai nusprendžiau pasikeisti ir padaryti vyreliui staigmeną. Kol jis buvo išvykęs (3 mėn.) aš šiek tiek pakūdau, pradėjau lankytis soliariume, prisiauginau nagus, pasitvarkiau plaukus, nusipirkau vieną kitą gražesnį rūbelį, seksualius apatinius, aukštakulnius batus ko anksčiau nedariau, o mano vyrui jie patinka. Prieš jam grįžtant, dukrytę palikau pas mamą. Kadangi man reikėjo jį parsivežt iš oro uosto teko viską susiruošt per dieną. Taigi, nupirkau naują rausvos patalynės komplektą, apvilkau, ant lovos ir aplink ją pribrsčiau rožių žiedlapių, pridėjau žvakių, pripirkau visokių kvepiančių niekučių, pridėjau miegamajame, ten dar pastačiau šampano, vaisių, nusipirkau kažkokį aliejuką, kuriuo galima masažuoti, jis maloniai kvepia ir užveda  blush2.gif Virtuvėje taip pat papuošiau stalą rožių žiedlapiais, rožėmis, žvakėmis, paruošiau gardžią vakarienę. Tik man buvo truputį nepatogu, kad turėjau jį kaip nors grįžus sulaikyti  už durų, nes palikti degančias žvakes bijojau, o reikėjo jas uždegti, na bet viskas ėjosi sklandžiai. Tai va, nuvažiavau jo pasitikti, visa tokia išsičiustijusi, tikrai nepriminiau subobėjusios namų šeimininkės, nes ir pati sau labai patikau, jaučiausi tokia atgijusi, nes vis tiek nuolatinis buvimas su vaikeliu šiek tiek slegia. Pasidažiusi, sijonukas, aukštakulniai, žodžiu kai jis mane pamatė, išsižiojo. Grįžom namo, jis kaip tik norėjo prie namų nulėkti nupirkti cigarečių, o aš tik rankom suplojau, jis tik tamsoj įnešė tašes, o pats išbėgo, tai aš greit sudegiojau žvakes, sudėjau maistą, įjungiau romantišką muziką, žodžiu viską susiruošiau kol jis grįžo. Kai grįžo buvo labai nustebęs, mes truputį užkandom, išgėrėm šampano, na ir t.t.t. mirksiukas.gif  Jis buvo patenkintas kaip mažas vaikas, vis džiaugėsi, kad nei vieno turbūt taip nepasitiko kaip jį, ir net santykiai dar labiau pagerėjo, būtent lovoje, nes paskutiniu metu prieš jam išvykstant jautėsi kažkos šaltukas. Tai va tokia mano istorija, turbūt ir skaityt pabodo  smile.gif  Na, o dabar jis ir vėl išvykęs grįš gruodžio mėn., tai nebežinau ką dar tokio galėčiau sugalvoti, nesinori vėl taip pat. Gal kas gali patarti blink.gif

as pamasciau ir pagalvojau ir sumasciau mirksiukas.gif bet dar vienastau klausimuxs, o tu vazuosi ji pasitikti i oro usta?jei taip. skaityk idemiai, jei tu nusamdytum limuzina, paruostum, pvz. vynas, vaisiai ir kt., ussidetum prisegamas kojines, kokius nerealius apatinius, ir t.t. scenarijus:pasitinki vyra truputi pasipuosus, bet graziai pasidazius, pasikvepinus ir t.t. tu ji bucuoji i pasnibzdi i ausi, kad si vakara tu mano belaisvis, tada jis manys, kad einate kaip visada i tavo masina, o ta akimika priazuoja limuzinas, aisku jam biski sokas bus bet nieko biggrin.gif tada isedate, isgeriat atsipalaidavimui vyno, pradedi daryti masaza vaziejates po vilniu tiek kiek jums reikes laiko viska nuveikti biggrin.gif tada uzsakai kokia prabangiam, romantiskam restorane vakariene pvz. Vilniui Sorento[italiskasmaistas], Pegasus[europietiskas], bet as labiausiai siulau La Provanca,kai pavakarieniausit, namo parves limuzinas, isivaizduoji kaip busit isiaudrine, o namuose iteik dovanele, sugryzimo proga.SEKMES 4u.gif
Atsakyti
Nu super idėjos bigsmile.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2006 11 22, 17:00)
Nu super idėjos  bigsmile.gif  good.gif

mes visos esam originalios, tik vienos moka atsiskleisti, o kitoms reikia padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, kad manęs neišpeikėt rolleyes.gif Dėkoju tau Rūtuxs už patarimus, tik šį syk manau jis pats grįš, nes ne lėktuvu, o autobusu parvažiuos, bet vis tiek labai ačiū už puikias idėjas, juk viską galima šiek tiek pakoreguoti ir pritaikyti sau pagal situaciją smile.gif
Taip pat pritariu ir Skeveldrai, kad tikrai kartais reikia tik "spyrio į užpakalį", t.y. kažkokio padrąsinimo, patarimo ir idėjos liejasi laisvai, ir kiekviena iš tiesų esame originali ir savita.
Šaunuolės mamytės ir būsimos mamytės, svarbiausiai neužgesti anksčiau laiko, nes kaip Rūtuks sako, greit kokia gali užsimanyti uždegti ne savo vyrą bash.gif
Taip kad pasipustykime padus ir imkimės darbo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linutukas @ 2006 11 22, 23:28)
Ačiū, kad manęs neišpeikėt  rolleyes.gif  Dėkoju tau Rūtuxs už patarimus, tik šį syk manau jis pats grįš, nes ne lėktuvu, o autobusu parvažiuos, bet vis tiek labai ačiū už puikias idėjas, juk viską galima šiek tiek pakoreguoti ir pritaikyti sau pagal situaciją  smile.gif
Taip pat pritariu ir Skeveldrai, kad tikrai kartais reikia tik "spyrio į užpakalį", t.y. kažkokio padrąsinimo, patarimo ir idėjos liejasi laisvai, ir kiekviena iš tiesų esame originali ir savita.
Šaunuolės mamytės ir būsimos mamytės, svarbiausiai neužgesti anksčiau laiko, nes kaip Rūtuks sako, greit kokia gali užsimanyti uždegti ne savo vyrą  bash.gif
Taip kad pasipustykime padus ir imkimės darbo  thumbup.gif

sunuole, nes as esu didele optimiste, kai labai kazko noriu tai visalaika gaunu biggrin.gif o peikti nei vieno negalima, nes visi turim skirtingus norus, skonius biggrin.gif as jums pateikiu pacia ideja, nes man labai sunku numatyti visas smulkmenas, nes jusu gerai nepazystu mirksiukas.gif o pacios pritaikykit pasgal save, oki doki? jo del meiluziu tai mes pacios turim nesubobeti, ir nrbuti niurzglemis, o, jei dar siurpriziuka, vyrai mus ant ranku nesios, ir niekados nemastys apie kitas moterys, nes mes viska suteiksim biggrin.gif
Atsakyti
Rutuxs, o gal gali nors viena pigesne ideja mestelti?
tikrai netureciau, bent jau dabar, tiek pinigu limuzinams ir viezbuciams.
labai aciu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 22, 23:52)
Rutuxs, o gal gali nors viena pigesne ideja mestelti?
tikrai netureciau, bent jau dabar, tiek pinigu limuzinams ir viezbuciams.
labai aciu. wub.gif

sveika sugryzus 4u.gif kur buvai dingus? renuteg, tai parasyk man priezasty, kodel tu nori. ar gimtadienis, ar seip nori, ar valentinkei?ir daugiau apie save ir savo vyruka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2006 11 22, 23:03)
sveika sugryzus  4u.gif kur buvai dingus? renuteg, tai parasyk man priezasty, kodel tu nori. ar gimtadienis, ar seip nori, ar valentinkei?ir daugiau apie save ir savo vyruka biggrin.gif

sveikute!!!!
nebuvau as niekur prapuolus, tik nieko nerasydavau. ax.gif
paskaitydavau jusu ispudzius ir viskas. mirksiukas.gif
na o man priezasties konkrecios nera.
mano mama gruodzio 16d. grizta is uzsienio tai galesim jai palikti dukra ir truputi atsipalaiduoti su vyru. smile.gif
ir dar todel, kad pries kelis men man vyras buvo padares tokia laaaaabai grazia staigmena.
i vonia pribere roziu ziedlapiu, pridege zvakiu, pridare uzkandeliu.
po vonios lauke rimtesne vakariene, visas kambarys nuklotas zvakem, padovanojo pliusini zaisliuka na ir toliau jau pacios zinot kas!!! ax.gif
buvau laimingiausia pasaulyje!!! wub.gif
noreciau jam dabar suorganizuoti ka nors, bet as nieko nesugalvoju, o to paties nenoreciau.
jis nerealus romantikas, o as irgi bet be fantazijos. bigsmile.gif
man 24m., jam 26m.
o megstam tai daug ka, bet kadangi jau labai seniai nesam niekur buve, tai viskas yra pasimirse ir bandom atrasti is naujo.
tai tiek gal. daugiau nebezinau ka ir pasakyti apie mus.
Atsakyti
aciu rutuxs uz ideja, kazka ir pati buvau pagalvojusi, bet vel, o idomu viezbuty bus grotuvas romantiskai muzikai uzleisti? veiksmas vyk vilniui viezbuty, o vaika tai va nezinau kur paliksiu, nes tevai dirba.... na cia man pamastymui.... manau issikapanosiu, o ideja su limuzinu man dar labiau patiko, gal reiiketu, o idomu kiek kainuoja....
Atsakyti
QUOTE(faina9 @ 2006 11 23, 18:01)
aciu rutuxs uz ideja, kazka ir pati buvau pagalvojusi,  bet vel, o idomu viezbuty bus grotuvas romantiskai muzikai uzleisti? veiksmas vyk vilniui viezbuty, o vaika tai va nezinau kur paliksiu, nes tevai dirba.... na cia man pamastymui.... manau issikapanosiu, o ideja su limuzinu man dar labiau patiko, gal reiiketu, o idomu kiek kainuoja....

sveikutes, ziauriai pavargus parbegau namo, ir dabar pakeliui i klaipeda, is karto atsiprasau, jei nesamoniu prirasysiu biggrin.gif del grotuvo, tai visalaika reikia paklausti, kai skambinsi uzsiregistruoti, jei neturi paklausk, gal galetu padeti, nes kartais, turi kituose kambaruose. limuzinas kainuoja kiek as zinau Vilniui nuo 100lt, visalaika derekis biggrin.gif o vaika draugams negali palikti, kureis pasitiki ? aisku, kad issikapanosi, ir sekmes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(renuteg @ 2006 11 23, 13:32)
sveikute!!!!
nebuvau as niekur prapuolus, tik nieko nerasydavau. ax.gif
paskaitydavau jusu ispudzius ir viskas. mirksiukas.gif
na o man priezasties konkrecios nera.
mano mama gruodzio 16d. grizta is uzsienio tai galesim jai palikti dukra ir truputi atsipalaiduoti su vyru. smile.gif
ir dar todel, kad pries kelis men man vyras buvo padares tokia laaaaabai grazia staigmena.
i vonia pribere roziu ziedlapiu, pridege zvakiu, pridare uzkandeliu.
po vonios lauke rimtesne vakariene, visas kambarys nuklotas zvakem, padovanojo pliusini zaisliuka na ir toliau jau pacios zinot kas!!! ax.gif
buvau laimingiausia pasaulyje!!! wub.gif
noreciau jam dabar suorganizuoti ka nors, bet as nieko nesugalvoju, o to paties nenoreciau.
jis nerealus romantikas, o as irgi bet be fantazijos. bigsmile.gif
man 24m., jam 26m.
o megstam tai daug ka, bet kadangi jau labai seniai nesam niekur buve, tai viskas yra pasimirse ir bandom atrasti is naujo.
tai tiek gal. daugiau nebezinau ka ir pasakyti apie mus.

labai dziauguosi, kad parasei mirksiukas.gif parasyk, is kokio tu miesto, ir saindiena nieko nesugalvoju, artimiausiu metu ka nors primastysiu, o jei primirsiu primink man, ok? 4u.gif
Atsakyti