Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos

QUOTE(renuteg @ 2006 11 07, 16:40)
Rutuxs tu mums kaip dievo siustas zmogeliukas!!! wub.gif


aciu jums labai jums uz ivertinima ,man labai patinka padet zmogeliukams biggrin.gif , tik siai dienai labai sunku lietuvoi, nes zmogeliukai nelabai dar ismano protokola, tai va as taip pat ir ta ismanau, jeigu ka klauskit padesiu tongue.gif tik niezinau kiek ilgai lietuvoi pasiliksiu, nes manau sugryzti i Londona, bet as tik dar mastau. sekmes mamytes, ir nesubobekit 4u.gif
Atsakyti
rutuxs,
Labai labai aciu uz fantastiska patarima, butinai juo pasinaudosiu, bet deja tik po Naujuju metu. Zinau, kad kaip sakei negalima rutinos isileisti i namus, bet dabar tiesiog negalime. Viena is priezasciu - mano nerealus pykinimas, kurio tikrai neimanoma pamirsti, antra - butinai turim atiduoti viena skola, iki gruodzio vidurio, ir beje iki galutines sumos dar nemazai truksta. O ir Kaledoms vaziuojame aplankyti Lietuveles, tad lektuvo bilietams iseis nemazai, o kur dar dovanos seimai ir draugams... Na bet po Naujuju PAZADU, kad tai ivykdysiu. Manau mano vyrui tai turetu nerealiai patikti, o ir mano savijauta tikiu, kad bus daug geresne, ir as pati galesiu tuo pasidziaugti. smile.gif Labai labai didelis dekui smile.gif Gera fantazija turi tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
tai ka mamytes veikia, kur dingot?gal bandysit kuri ka nors organizuot? mirksiukas.gif as jau kuriu plana savo meilei, tai kai viska padarysiu ir po visu siurprizu, linsmybiu, papasakosiu, jei jums idomu vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2006 11 10, 22:21)
tai ka mamytes veikia, kur dingot?gal bandysit kuri ka nors organizuot? mirksiukas.gif as jau kuriu plana savo meilei, tai kai viska padarysiu ir po visu siurprizu, linsmybiu, papasakosiu, jei jums idomu vacation4.gif

Bus idomu, as tp kazka mastau ax.gif
Atsakyti
o gal Rutuxs gali patarti kaip reikia nesubobeti???
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 10, 23:38)
o gal Rutuxs gali patarti kaip reikia nesubobeti???


aisku, kad galiu biggrin.gif atsiminkit mamytes auksine taisykle, kad niekados nereikia uzmirsti vyro, bet ir nelepinti jo per daug, nes jis ne jusu vaikas, jis jusu vyras. vyrai yra medziotojai, ir jiems neidomi sedanti namuose su treningais apsitempusi jo zmona ir dazniausiai bambekle, kaip bebutu skaudu, bet mes apsileidziam, o vvyrai dar padaugina is 2 doh.gif
dabar mano manymu auksiniai punkteliai:
1. neuzmirskit draugiu[draugu]
2.kiek galit sau leisti, bet pasidarykit grozio proceduras, kas baisiausiai atrodo, kai nuauge plaukai, nagai nesutvarkyti, o paskui klausiam, kur meile, aistra dingo? g.gif
3.paprasciausiai bukit tokios, kokios buvot kai jus susipazinot. as puikiai jus suprantu, sakysit, draugavom paskui susituokem, kazkaip gavosi, kad su draugem maziau susitikineju, neatsimenu kada su draugais buvom be vyro filme ar kokiam tai vakareli, mamytes jus PRIHVATIZAVO!as tikrai laiminga, je jus taip pat,bet neuzmirskit vyrui kartais pabuti ISDYKELE mirksiukas.gif cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
na va mes kituose namuciuose.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 11 12, 21:30)
na va mes kituose namuciuose.... ax.gif

jo, gal ir visai fainiai, nes galesim plepeti normalai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, soriuxas, kad nelabai turiu laiko, bet ziaurei esu uzsiemus. tikrai rasiu laiko su jumis pasitarti biggrin.gif laikas labai greitai bega ir ne uz kalnu naujieji metai, tai noreciau paplepeti ka mastot per naujus metus veikti, arba kitaip svesti clap.gif taip pat nedaug turim laiko ir del valentino dienos, taip, kad planuojam ka su kuo, kur, ir uz kiek SVESIM gathering.gif laukiu jusu ideju!!!
Atsakyti
sveika rutuxs. Na tu tikrai super pavarai!!!!!!! thumbup.gif noriu paprasyti taves paslaugeles. mes su vyru gyvenam airijoj, as gryzau i Lietuva pailseti menesiukui. Turim sunu jam 1 metai. man 22, jam 30 metu. mes turejom labai daug sunkumu, taigi musu santykiai labai atsalo, sekso beveik nera, tik vis kartoja kad myli. Noriu pakeisti situacija, noriu pradeti viska is naujo, esu simpatiska moteris (norisi pavadinti dar save mergina biggrin.gif ) esu siaip spontaniska bet ne su juo kazkodl, kazko mums truksta, bet kaip sakiau noriu viska pakeisti, ziureti kitomis akimis. kartu esame 3,5 metu (1,5) santuokoje.kartais i viska regis norisi spjauti bet negali (matyt myliu), as irgi mat neauksine. a bet ka cia apie musu santykius, neesme.

jis atvyksta porai dienu i vilniu, paskui gal su juo grysiu, tai vat noriu jam staigmena padaryti, beto jo gimtadienis arteja. tik vat nekyla minciu kokia? koki viesbuti pasiulytum gal, ne per brangu, o ir is vis labai daug sau leisti negali, ne tukstanciais, esu apsistojusi Jonavoje, taigi daug laiko pasiruosimo neturiu, ir ideju taip pat. busim su vaiku tiesa, nes vaikas be manes neuzmiega deja...taigi labai sunku kazka ir suplanuoti.

prasau padek!!!!!!!!!!!!!!!1man labai reikia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cry.gif verysad.gif
Papildyta:
dar rutuxs kur tu vaika paedi kai taip sugalvojat paisdykauti, isvaziuoi kazkur?
Atsakyti
Rutuxs, Tu šaunuolė...!!!!!
Atsakyti
QUOTE(faina9 @ 2006 11 21, 02:08)
sveika rutuxs. Na tu tikrai super pavarai!!!!!!! thumbup.gif noriu paprasyti taves paslaugeles. mes su vyru gyvenam airijoj, as gryzau i Lietuva pailseti menesiukui. Turim sunu jam 1 metai. man 22, jam 30 metu. mes turejom labai daug sunkumu, taigi musu santykiai labai atsalo, sekso  beveik nera, tik vis kartoja kad myli. Noriu pakeisti situacija, noriu pradeti viska is naujo, esu simpatiska moteris (norisi pavadinti dar save mergina biggrin.gif ) esu siaip spontaniska bet ne su juo kazkodl, kazko mums truksta, bet kaip sakiau noriu viska pakeisti, ziureti kitomis akimis. kartu esame 3,5 metu (1,5) santuokoje.kartais i viska regis norisi spjauti bet negali (matyt myliu), as irgi mat neauksine. a  bet ka cia apie musu santykius, neesme.

jis atvyksta porai dienu i vilniu, paskui gal su juo grysiu, tai vat noriu jam staigmena padaryti, beto jo gimtadienis arteja. tik vat nekyla minciu kokia? koki viesbuti pasiulytum gal, ne per  brangu, o ir is vis labai daug sau leisti negali, ne tukstanciais, esu apsistojusi Jonavoje, taigi daug laiko pasiruosimo neturiu, ir ideju taip pat. busim su vaiku tiesa, nes vaikas be manes neuzmiega deja...taigi labai sunku kazka ir suplanuoti.

prasau padek!!!!!!!!!!!!!!!1man labai reikia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cry.gif  verysad.gif
Papildyta:
dar rutuxs kur tu vaika paedi kai taip sugalvojat paisdykauti, isvaziuoi kazkur?

sveikute, tu tik nenukabink nosies, ir nesubobek, nes esi jauna ir visa NERELUS, GRAZUS gyvenimas pries akis biggrin.gif as tave puikiai suprantu, kad nelengva, kai mazas vaikas diena, nakti kartu, beeeeeeeeet yra tam tevai, kai tu lietuvoi, daugai, gimines. tu rasai, kad per nakti negali palikti. tai gali viska padaryti iki nakties, aisku tai mus labai apriboja nuo dauguma staigmenu. as turiu tau ideja kainuos ne milijona, cia is mano patirties, nes totaliai man taip pat buvo atsitike, as tuo savo siurprizu nerealiai pakeiciau padeti mirksiukas.gif paprasyk, kokiosmergaites, kad tave pamokytu striptizo, bet namu salygoms, pasirink jo skoniui, ir tavo aisku taip pat muzika, bet, kad butu efektyvi sokiui muzika. nusipirk kokius nerelius apatinius, ar dar kazka. jei turi batelius, aukstu kulnu, smailias tai nepirk, bet jei neturi nusipirk, toliau nupirk kokius pukuotus antrankius, grazei pasidazyk, ir issinuomokit ar viesbuti, jei vilniui man labai patinka sekspyras, ar seip grazius apartamentus, taip pat nepagailek zvakiu. labai gaila, kad as nezinau jusu gyvenimo budo:kada susitinkat, ar pas tevus gyvenat, ar vilniui nori daryt, bet viska pati sustatysi i vietas, cia tik scenrijus.tai va jam parasyk kvietima, kad jis atvyktu tokiu laiku, ten ir ten, jei veluos bus nuobaudos biggrin.gif tada tu dar karteli viska susok, apsirenk, pasikvepink, teisingai ta laiska taip pat pakvepink, jau ji po biski uzvedinesi tongue.gif pridek zvakiu, atsaldyk sampano, dar gali nupirkti vyrams buna triusikeliai kuruos galima valgyt, isivaizduok kol tu soksi jis taves negali liesti, jis tave gales palesti, tik tada kai tu jam duosi leidima biggrin.gif tai va jis pasibarskina i duris, as isivaizduoju sirdele taip sokines, bet pries tai padaryk 50gr. tu ijungi muzika, atidari duris, uzrisi sali ant akiu, isivedi i apartamentus ten pilna zvakiu pasodini ant lovos ir pradedi savo SOU!!! sekmes, jei bus klausimu klausk nezinau ar turesiu laiko, bet pasistengsiu pribegti prie kompo biggrin.gif , nes dar matai man neuztenka, asisidarbinau i Lietuvos Draudima biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(123456 @ 2006 11 21, 14:00)
Rutuxs, Tu šaunuolė...!!!!!

aciu, as pamaloninta ax.gif
Atsakyti