Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos

QUOTE(real_cat @ 2006 12 04, 22:08)
Rūtuxs!!!Zinok pamilau tave ir tavo idejas, vajej kaip faina kad toki zmogeli turim:) mirksiukas.gif 

sveikos visos mergytes, man labai malonu, kad ir be manes viskas cia konkuluoja biggrin.gif as labai dekinga ir sirdele suvirpinot, kad taip graziai atsideojat, nes sms gaunu daug,ir su nerealiais padekojimais, aciu jums 4u.gif bet mane labai ziaurei spaudzia laikas, nes darbo apkrove daug, ojums pratiskai neberandu laiko verysad.gif
real cat, gal dar karteli perskaityk visas idejas, ir jei nesurasi nei vienos sau tinkamos, arba jei kazkuri patiko, bet tau nelabai tinka, parasyk, as tau padesiu sugalvoti, arba pati sugalvosiu biggrin.gif
mergaites NEMIEGOKIT kaledos arteja stebuklu metas, kas gali zinoti, jei yra seimoi problemytes, ir jei nors biski pasistengsim, viska isspresim, nes stebuklu metas
newyear.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2006 12 05, 16:49)
mergaites NEMIEGOKIT kaledos arteja stebuklu metas, kas gali zinoti, jei yra seimoi problemytes, ir jei nors biski pasistengsim, viska isspresim, nes stebuklu metas


liabas smile.gif tai , kad ir skaiciau viska, issirinkau viena, bet netinka verysad.gif nes ner kur man persirengti lotuliukas.gif exx doh.gif

ax va, dabar geriau pagalvojus...manau galima butu mylimajam dovanele taip iteikti cool.gif kol jis bus arba parduotuvej arba isejes kur, svarbiausia kad jo namie nebutu....uzdegti daug zvakuciu, padaryti shirdute is ju, didele, ir atsistoti viduri jos, o paciai reiktu apsimauti ka nors liaabai sexy, ir isivinioti i koki raudona kaspina, ne visai zinoma lotuliukas.gif o tik krutine, pilvuka ir uzpakaliuka (tik vat kur gauti toki), o kai jis ateis, tegul viniojas:) wub.gif ka manot? nepeikit, nes tik naujoke siuose reikaliukuose blush2.gif
Atsakyti
taigi labai sauni ideja!!! thumbup.gif
taip ir padaryk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 12 05, 21:11)
taigi labai sauni ideja!!! thumbup.gif
taip ir padaryk. mirksiukas.gif


a tai gal patartum i kokia juosta susiviniot? lotuliukas.gif ot matai problema kokia radau, paciai juokinga daros lotuliukas.gif galvojau gal medziaga paimt, atlasine g.gif nezinau net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(real_cat @ 2006 12 05, 22:03)
a tai gal patartum i kokia juosta susiviniot?  lotuliukas.gif  ot matai problema kokia radau, paciai juokinga daros  lotuliukas.gif  galvojau gal medziaga paimt, atlasine  g.gif  nezinau net  doh.gif

o netiktu ta kur dovanom buna tokia tampoma.
nezinau kaip tiksliai vadinasi(gal net apie ta pacia galvojam).
yra visokiu plociu ir susivyniotum sekmingai.
arba nueiti ten kur dovanas vynioja ir paprasyti, kad padarytu didziuuuuli kaspina!!!! thumbup.gif
irgi manau graziai atrodytum!!!! wub.gif
Atsakyti
Ojei kokią temą radau thumbup.gif Kaip aš anksčiau nepastebėjau? blink.gif Kaip tik prieš porą savaičių pagalbos reikėjo doh.gif
Dabar mąstau apie ką nors Naujiems metams wub.gif

rutuxs, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 12 06, 14:43)
o netiktu ta kur dovanom buna tokia tampoma.
nezinau kaip tiksliai vadinasi(gal net apie ta pacia galvojam).
yra visokiu plociu ir susivyniotum sekmingai.
arba nueiti ten kur dovanas vynioja ir paprasyti, kad padarytu didziuuuuli kaspina!!!! thumbup.gif
irgi manau graziai atrodytum!!!! wub.gif


o rimtaj, ne as apie kita galvojau, bet sita ideja geresne drinks_cheers.gif bet idomu kiek man metru reiks ir ar as nesusipjaustysiu, ten juk krashtai labai astrus, na bet paziuresiu...bet vajej jauciu juokingai atrodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(real_cat @ 2006 12 06, 22:31)
o rimtaj, ne as apie kita galvojau, bet sita ideja geresne  drinks_cheers.gif  bet idomu kiek man metru reiks ir ar as nesusipjaustysiu, ten juk krashtai labai astrus, na bet paziuresiu...bet vajej jauciu juokingai atrodysiu  lotuliukas.gif

nesijaudink viskas bus gerai!!! thumbup.gif
atrodysi labai graziai!!! wub.gif
vien kaspinas ir pvz. aukstakulniai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(real_cat @ 2006 12 06, 23:31)
o rimtaj, ne as apie kita galvojau, bet sita ideja geresne  drinks_cheers.gif  bet idomu kiek man metru reiks ir ar as nesusipjaustysiu, ten juk krashtai labai astrus, na bet paziuresiu...bet vajej jauciu juokingai atrodysiu  lotuliukas.gif

sveikute, as taip ir galvojau, kad ir pati kazka sumastysi, tikrai nerali ideja. as tau taip pat galiu pasiulyti, kad gali ir ta tampoma popieriu, o jei nori efektyviau gali i dovanu, jis toks blizgantis, ir slidus. nezinau kokio tu gymio[tamsi, sviesi]?, bet jei nori, kad butu didesnis efektas, pvz. tu esi tamsio gymio susivyniok i ryskiai raudona popiriu, aukstakulnius uzsideti smailiais galais, kokius juodus, o apatiniai taip pat tegul buna raudoni sexy, arba buna tokie triusikeliai kurios galima suvalgyti biggrin.gif isivaizduoji jis tave vynios kokias 5min, o po to dar ir triusikeliai is saldainiu, cia tai butu siurprizas lotuliukas.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
Graziu ideju cia radau, bet beveik visos reikalauja siokiu tokiu islaidu.
O ka daryti kai kisenese svilpauja vejai ir gryzes vyras po sunkios darbo dienos nuliudes valgo makaronus. verysad.gif Kaip tik tada ir norisi nors siek tiek pralinksminti, pamaloninti ir isvysti sypsena ne tik veide, bet ir spindinciose akyse. Mano nuomone (ir mano gyvenime), kaip tik tokiu gyvenimo tarpsniu atsiranda didziule itampa. Turint pinigu, visada galima ka nors sugalvoti, o kai ju nera, ne kiekvienas gali buti isradingas.

Kaip sukurti romantika, kai neturi pinigeliu vyno buteliui, rozems ir ypatingai vakarienei?

Visai neseniai gryzusi liudna vyra pasitikau su bulviu kose. Kol jis valge praruosiau vonia su putom, palikau kvepianti puru ranksluosti ant radiatoriaus kad jam islipus is vonios jis butu siltas. Kol jis maudesi uzdegiau kambaryje zvakutes, uzdegiau smilkalu, ijungiau romantiska, atpalaiduojancia muzika ir paruosiau viska ko reikia masazui. As ne profesionale, bet gavau siokiu tokiu patarimu is drauges mamos kuri dirba masazo kabinete.

Vakaras buvo kuklus, bet mano brangiausias uzmigo su sypsena veide, o as su laimes asaromis akyse.

Noreciau kad padetumet sugalvoti kaip dar galima padaryti ka nors grazaus neisleidziant pinigu.
Atsakyti
QUOTE(Urnita @ 2006 12 08, 18:07)
Kaip sukurti romantika, kai neturi pinigeliu vyno buteliui, rozems ir ypatingai vakarienei?


sveika, as sunkiai suprantu tavo padeti, nespati nuo 16metu pradejau suktis, bet cia nei vieta ir ne laikas aiskinti gyvenimo esme ir ju principus. bet tikrai norejau pagirti, kad ir istokios situacijos sumastei kazka neiprasto 4u.gif as pati kuriu eilerascius, tai siulau tau, kad nusirasytum ar pati sukurtum jei iseina, nupirk vyno, kad ir nebrangiausia, kiekvienam pagal savo kisene. pridek zvakuciu, ir paskaityk eiles, as manau tikrai jusu monatoniska gyvenima praskaidrins mirksiukas.gif arba koki vakara eikit pasivaiksciot, tai kokioi nors romantiskoi vietoi gali taip pat paskaityt eiles, arba koki grazu apskyma apie meile thumbup.gif ne visada reikia tureti daug pinigu, reikia dziaugtis gyvenimu, nes jis GRAZUS vacation4.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

Na tiekk nerealiu ideju prisiskaiciau cia, kad net nebesugalvoju tiek progu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aciu Rutuxs uz toookias thumbup.gif idejas....


Na manau Kaledos vyra nustebins lotuliukas.gif
Atsakyti