Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

tai tu apie virykles virshu?? cool.gif
apie stiklo keramika??

geriausia yra ta, kuri brangesne.
dieve gink nepirk pigiu... paskui daugiau vargo turesi.
Atsakyti
Jeigu apie dujini pavirsiu, mes pirkom AEG tai buvo pilkos spalvos ir ten yra grudintas stiklas, tai kai konsultantas sake jis yra geriau nei stiklo keramika, o ant pilkos spalvos tai ne taip viskas matosi thumbup.gif kaip ant juodos.
Atsakyti
Siaip visiskai pritariu nuomonei - kuo brangesne, tuo geresne. Stiklo keramika geriau uz grudinta stikla:), o pirolize yra liuksinis dalykas - issivalo visa orkaite, ir stiklas!! Pirkom visa technika AEG. Labai norejosi MIELE, bet deje, neipirkom. Beje, kainos orkaiciu skiriasi irgi, pvz paprasta elektrine kainuoja 800, su katalitinem sienelem - 1400, ir su pirolize ~ virs 2000Lt. Va dar toks idomumas, Elektromarkt'e kaune neradom orkaites su pirolize, sake brangiu neveza, senukuose jei neklystu berods taip pat neradom.
Atsakyti
nezinau kas yra toji pirolize blush-anim-cl.gif

bet pas mane yra labai faina virykle.
elektrine ir su dviem orkaitem tongue.gif shiaip tai jega thumbup.gif
kai koks balius nepakeiciamas dalykas thumbup.gif

o del sieneliu... manishkes sieneles teflonines.
prie ju niekas ir taip nelimpa tongue.gif
o dugna ishvalyt tai ten baika biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai Elektromarkte mačiau kažkokios nežinomos firmos(man,iš B prasideda neprisimenu,sakė itališka),tai orkaitė kainavo 1479lt,iš tokio juodo stiklo,bet graži wub.gif
Atsakyti
mano tai Tricity Bendix vadinasi ax.gif
Atsakyti
Mes neseniai įsigijom elektrinę orkaitę ir dujinę kaitvietę. Girdėjau, kad elektrinė orkaitė geresnė. Kaitvietė, tai nerūdijančio plieno, nors man gražesnė stiklo keramikos unsure.gif , tik ir kaina, aišku, didesnė.
Savaiminis orkaitės išsivalymas geras dalykas thumbup.gif , bet, jei, kaina pasirodys per didelė, tai reikia žiūrėti, kad būtų nors visos pagrindinės funkcijos. Aš iš pradžių buvau nusižiūrėjus Ardo orkaitę-labai patiko dizainas, bet, pasirodo, ji kaitina tik iš viršaus g.gif , tai, paieškojus, suradau visai, mano manymu, neblogą variantą-orkaitė Zanussi(pirkom Elektromarkte)-kaitina ir iš viršaus, ir iš apačios, su ventiliatorium, be ventiliatoriaus, temperatūra ir kt.Laikmatis ne elektrinis, bet manau, koks skirtumas doh.gif , kepimo kokybei tai įtakos jokios neturi.
Na, pažiūrėsiu, kai iškepsiu ką nors joje smile.gif
Sėkmės renkantis!
bye1.gif
Atsakyti
del kaitinimo orkaiteje, tai svarbiausia ne kaitinimo elementas.nono.gif

svarbiausia kad karshtas oras ventiliatoriumi butu ventiliuojamas visoje orkaiteje.
principas kepimo visai kitas ir maistas zymiai skanesnis.

pas mano tevus buvo bompani. blink.gif nu zinokit, ar kad jinai seno modelio ar ka..bet viskas ten svyla blink.gif

tai vat kai rinksites, atkreipkite i tai demesi. ax.gif
jei megstat gamint tikrai ivertinsit.

Atsakyti
Nu va sad.gif O toji kur man patiko turi karštą orą iš apačios,iš viršaus,iš apačios+iš viršaus,bet ventiliatorius kažkaip atskirai, kad iš apačios+iš viršaus+ventiliatorius - nėra cry.gif
Atsakyti
vat vat...cia ir yra visas fintas.

ish virshaus ar apacios jei kaitina, tai cia pas mane tokia kita orkaite (griliu vadinasi).

o ta su ventiliatoriumi, vat cia tai reikalas. pasaka ne kepimas.

reikia tokio, kad kaitinant ir ventiliatoriu galima ijungt butu galima.

paziurek bosha, fagor'a...
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 01 25, 09:02)
Aš tai Elektromarkte mačiau kažkokios nežinomos firmos(man,iš B prasideda neprisimenu,sakė itališka),tai orkaitė kainavo 1479lt,iš tokio juodo stiklo,bet graži wub.gif



Ne Baumatic kartais? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 01 25, 11:24)
Nu va sad.gif O toji kur man patiko turi karštą orą iš apačios,iš viršaus,iš apačios+iš viršaus,bet ventiliatorius kažkaip atskirai, kad  iš apačios+iš viršaus+ventiliatorius - nėra cry.gif

Mano tėvai tokią turi. Viską kepa gerai, nustato dažniausiai funkciją, kai kaitina iš viršaus ir apačios, be jokio ventiliatoriaus ir kepa puikiausiai smile.gif
Atsakyti