Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės

QUOTE(doma_ @ 2005 01 25, 13:12)

Ne Baumatic kartais? blush-anim-cl.gif




Va tokią šiandien ir įkalbėjo nusipirkti Elektromarkte rolleyes.gif Tik nežinau, ar neteks gailėtis nusipirkus neaiškios firmos, nors ir labai jau gražią ir man patikusią orkaitę blush2.gif

Gal kas jau esat susigundę ta Baumatic buitine technika? kaip ji? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Ne Baumatic kartais? 

Jooo doh.gif
QUOTE
Va tokią šiandien ir įkalbėjo nusipirkti Elektromarkte  Tik nežinau, ar neteks gailėtis nusipirkus neaiškios firmos, nors ir labai jau gražią ir man patikusią orkaitę 

Gal kas jau esat susigundę ta Baumatic buitine technika? kaip ji?

Mums tai tas Elektromarkto konsultantas sakė, kad čia tipo jų "iziuminka" biggrin.gif ,sako, Italijoj populiaresnė už Zanussi,Ardo, jie(Elektromarkt) prekiauja jau 3 metus,ir kas perka, tai labai patenkintas cool.gif šiaip tai iš išvaizdos man ji pati gražiausia, o įkalbinėjo pardavėjas mus pirkti Ardo su to oru iš visur+ventiliatorius(beje 100lt pigiau nei Baumatic).Vat ir nežinau, ką daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE
Pas mane kai orkaite ijungta ir ijungiam elektrini virduli kartu, tai saugiklius ismusa

O bliamba blink.gif Kad pas mus taip nebūtų ohmy.gif Nors namui tik 9 metai(daugiabūtis),bet anksčiau pas senus šeimininkus visa viryklė buvo dujinė, o mes užsimanėn el orkaitės(kaitl. tai dujinę).Sako reikia el tinkluose prašymą rašyt kad tarifas būtų savaitgaliais pigesnis,tai tai tada reikia prašyti kad pajungtų, nes vyras turbūt nemokės g.gif O ką tos įmontuojamos dujinės orkaitės visai š...?
Atsakyti
Visad naudojausi tik dujine. Dabr keiciam i elektrin kaitlente ir orkaite. Nezin, kaip seksis. Bet Jusu atsiliepimai neblogi, tai gal viskas bus liuks. Kaip priziureti kaitlente? Kokius indus naudoti? Ka reiketu zintoti? Ka patartume is praktikos?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 01 26, 10:43)
O bliamba blink.gif Kad pas mus taip nebūtų ohmy.gif Nors namui tik 9 metai(daugiabūtis),bet anksčiau pas senus šeimininkus visa viryklė buvo dujinė, o mes užsimanėn el orkaitės(kaitl. tai dujinę).Sako reikia el tinkluose prašymą rašyt kad tarifas būtų savaitgaliais pigesnis,tai tai tada reikia prašyti kad pajungtų, nes vyras turbūt nemokės g.gif O ką tos įmontuojamos dujinės orkaitės visai š...?


na nebent tuos skaitliukus pakeis i dvitarifius, nes turint vien orkaite niekas netaiko tarifo pigesnio......

pati visa gyvenima viriau dujinei, galvojau ir virti, bet perkant staiga persigalvojau...... matyt dievulis prota apsviete......... dabar atsidziaugti negaliu..... mano seimyna irgi (naminiu pyragu skyreli sturmuoju) .......... smagumelis kepti, o elektros gal tik 3 Lt daugiau sumokejome nei pernai tokiu pat laiku ..........
Atsakyti
Sveikos,
Jei ka domina parduodu visiskai nauja montuojama elektrine virikle (virsu). Firma -SIEMENS. Kaina 900Lt, Senukuose 1800Lt. Jei ka sudomins parasykite, galesiu nufotkinti ir atsiusti nuotrakas.
Atsakyti
Sveikos,
Jei ka domina parduodu visiskai nauja montuojama elektrine virikle (virsu) su sensoriniu valdymu. Firma -SIEMENS. Galingumas 7kw. Kaina 900Lt, Senukuose kainuoja 1800Lt. Jei ka sudomins parasykite, galesiu nufotkinti ir atsiusti nuotrakas.
Atsakyti
Mamos, gelbekit cry.gif Skubiai reikia atsakymo - ką reiškia B energijos klasė -kad daug energijos ima, ar kas?Toji Baumatic, kurios norėčiau parašyta B klasė(energijos) help.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 02 01, 11:59)
Mamos, gelbekit cry.gif Skubiai reikia atsakymo - ką reiškia B energijos klasė -kad daug energijos ima, ar kas?Toji Baumatic, kurios norėčiau parašyta B klasė(energijos) help.gif



taip B klase daugiau elektros naudoja, musu saldytuvas B tai va aiskino, kad ekonomiskiausi yra A klases

Dar norejau paklausti ka tas ventiliatorius reiskia? Yra pas mane toks, kaitinat galima ji ijungti, tai paaiskinkite koks jo tikslas, man vyras paaiskino kad ora kazkaip isskirsto....... o kam ji skirstyti? (to vyras nesugebejo man paasikinti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 02 01, 12:10)
Dar norejau paklausti ka tas ventiliatorius reiskia? Yra pas mane toks, kaitinat galima ji ijungti, tai paaiskinkite koks jo tikslas, man vyras paaiskino kad ora kazkaip isskirsto....... o kam ji skirstyti? (to vyras nesugebejo man paasikinti  biggrin.gif )


Kepant ka nors orkaiteje, syla apacia ir virsus, todel ir kepa labiau padas ir virsus. Ijungus ventiliatoriu, yra maisomas oras ir palaikoma daug maz visur vienoda temperatura, todel kepa daug tolygiau. Dar geriau iskepa, kai yra puciamas karstas oras, vadinamas konvekcinis kepimas. Aplink ventiliatoriu kaista tenas ir nuo jo siluma puciama i orkaite. Bet nevisa maista galima kepti su ventilaitoriumi, yra tokiu produktu, kad reikia sildyti tik is apacios, arba kepti tik su griliu.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2005 02 01, 14:56)
Kepant ka nors orkaiteje, syla apacia ir virsus, todel ir kepa labiau padas ir virsus. Ijungus ventiliatoriu, yra maisomas oras ir palaikoma daug maz visur vienoda temperatura, todel kepa daug tolygiau. Dar geriau iskepa, kai yra puciamas karstas oras, vadinamas konvekcinis kepimas. Aplink ventiliatoriu kaista tenas ir nuo jo siluma puciama i orkaite. Bet nevisa maista galima kepti su ventilaitoriumi, yra tokiu produktu, kad reikia sildyti tik is apacios, arba kepti tik su griliu.



oho... gilios kulinarines zhinios... thumbup.gif
pagarba vyrams. mirksiukas.gif

shiaip tai nezinau, apie kokius produktus neventiliuojamus kalba eina ax.gif
man visi gerai ventiliuojami kepa... mirksiukas.gif
ypac saldumynai gerai ventiliuojasi.... biggrin.gif nesvyla virshus, gerai keliasi ir shiaip super thumbup.gif
tiesiog reikia ivertinti tai, kad ventiliatoriu ijungus orkaiteje temperatura reikia shiek tiek pakelti... biggrin.gif ir viskas chiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 02 01, 10:59)
Mamos, gelbekit cry.gif Skubiai reikia atsakymo - ką reiškia B energijos klasė -kad daug energijos ima, ar kas?Toji Baumatic, kurios norėčiau parašyta B klasė(energijos) help.gif

Elektrinėms orkaitėms, manau, didelės reikšmės neturi, ar tu naudoji B, ar A energijos klasę. Nebent tu kasdien ką nors joje kepi g.gif . Va, šaldytuvas, tai pastoviai būna įjungtas, tai tada tikrai geriau pirkti jį A energijos klasės.

P.S. Technika B energijos klasės sunaudoja šiek tiek daugiau elektros energijos. Bet, konsultantas mums paaiškino, kad per metus išleistume kokiu 1-2 Lt daugiau ir viskas. Nebent sakau, esi užkietėjusi kulinarė-konditerė ir tavo orkaitė kasdien dirbs pilnu pajėgumu thumbup.gif , tada jau gal geriau rinktis A klasę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigitulka: 02 vasario 2005 - 14:41