Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat puošti namus ir ruoštis Kalėdoms?

Aš namus puošti pradedu pirmomis gruodžuo dienomis. Man patinka anksti namučius išgražinti ir gyventi tame laukime. Vyras tai tik antakius kilsteli ir stebisi, kodėl taip anksti. Ir eglutę man norisi pastatyti kuo anksčiau. blush2.gif

O kada gi jūs namučius šventiškai aprengiate? mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi puosiu pirmom gruodzio dienom, be siemet galvoju anxciau puosiu ax.gif si savaitgali bandysiu tongue.gif ilgesnis bus tas dziugus Kaledu laukimas bigsmile.gif
Atsakyti
Kai prasideda Adventas (gruodzio pradzioje), namus papuosiu tik jo atributais - vainikeliu su 4-iomis zvautemis, zvake su kalendoriumi - jos kasdien reikia nudeginti po truputi iki pat Kaledu ir Advento kalendoriu pasikabinu, kad kasryt po saldainiuka galeciau sugrauzti.
O kalediskai puosiu tik likus apie savaitei iki Kuciu. Man atrodo kad anksciau issipuosus, iki tikruju svenciu viskas atsibos ir jau taps kasdienybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilva: 13 lapkričio 2006 - 11:54
Pernai puošiau jau lapkritį - kai pradėjo parduotuvės mirgėti kalėdiniais atributais. Ir turiu pasakyti - iš tikrųjų atsibodo laukti Kalėdų papuoštuose namuose. Todėl šiemet puošime dieną prieš Šv.Kūčias, ar netgi per jas.

Beje, o kaip puošiate namučius?
Atsakyti
as jayu dabar pasipuosciau,kaip as noriu.kambariai grazus,blizga,nuotaika liuks. bigsmile.gif
Atsakyti
Visad puošdavom jau lapkričio vidury, bet šiais metais visi nutarėm, kad gruodžio mėn. Net vaikai sakė, kad labai ilgai reikia laukti Kalėdų senio, atseit, pavargsta. biggrin.gif
Atsakyti
As tai mielai, kad ir siandien papuosciau, bet mano vyrelis visom keturiom pries protest.gif .
Man smagu laukti graziausios sventes padabintuose namuose, bet kaip minejau vyras liepia laikytis senu paprociu ir eglute puosiam tik per KUCIAS surrender.gif
gal siais metais pavyks gruodzio vidury tai padaryti blink.gif blink.gif blink.gif
Gerai, kad bent parduotuvese jau kaledines nuotaikos thumbup.gif
Atsakyti
visad namie puosiam kuciu vakara, bet kadangi siemet mano kaledos toli nuo namu ir dar darbe doh.gif sad.gif tai net neisivaizduoju kaip cia bus.. unsure.gif
Atsakyti
Visad puošiu prasidėjus adventui, t.y. tą patį sekmadienį. Tada uždegam vieną žvakę vainike, kitą sekmadienį degam dvi ir t.t. Būtent nuo advento ir prasideda laukimas ax.gif Puošti namus per Kūčias schmoll.gif - tai ne man. Patinka, kai šventiški namai ilgiau, atrodo, kad ir šventė ilgiau tęsiasi mirksiukas.gif
O nupuošiu per 3 karalius...
Atsakyti
Mes žadame namus puošti gruodžio antrą savaitę gal g.gif
Tik vat, nesumastau kaip gražiai papuošt g.gif
Kaip jūs puošit savo namus?
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2006 11 14, 00:53)
Visad puošiu prasidėjus adventui, t.y. tą patį sekmadienį. Tada uždegam vieną žvakę vainike, kitą sekmadienį degam dvi ir t.t. Būtent nuo advento ir prasideda laukimas  ax.gif Puošti namus per Kūčias  schmoll.gif - tai ne man. Patinka, kai šventiški namai ilgiau, atrodo, kad ir šventė ilgiau tęsiasi  mirksiukas.gif
O nupuošiu per 3 karalius...

drinks_cheers.gif Aš taip pat darau... Adventu prasideda laukimas . Vainikas , žvakutės ... Man taip gera ir gražu... mes eglutę puošiam apie gruodžio 20-tą thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus jau kelinti metai yra tokia tradicija: per advento pirmą dieną papuošiame Advento medį. Imame gražią Sedulos šaką (ji tokia vyšninės spalvos), įmerkiame į vazą, ją apraizgome baltomis smulkiomis lemputėmis, kurios nemirksi.Ant šakų užkabiname tiek maišelių, kiek yra dienų iki Kalėdų. Tuos maišelius man pasiūvo mamytė iš violetinės, sidabrinės ir persikinės atlasinės medžiagos.Kiekvieną vakarą nukabiname vieną maišelį, o jame būna įdėta kiekvienam, pvz. po riešutą,kitame maišelyje po saldainuką, dar kitame po pipiriuką, po džiovintą ananaso gabaliuką, po migdolą ir t.t. Maišelių turinys nesikartoja. Tai lyg savotiškas mūsų Advento kalendorius , kuris ir namus puošia ir dienas skaičiuoji, bet tuo pačiu, labai smagu nukabinti, nes tas maišelio nukabinimas toks ypatingas momentas tampa, tariamės , kurį dabar nukabinsime, bandome įspėti kas tame maišelyje yra ir t.t. Šiaip maišelių turiniu visada pasirūpindavau aš, o praeitais metais pusės maišelių turinį užpildė dukros, tai ir man buvo paslaptis, kas juose slepiasi smile.gif
Dar, kai prasideda Adventas dažniau uždegame žvakes, taip pat laikomės tos Advento vainiko tradicijos. O rimčiau namus puošiu likus maždaug 5-6 dienom iki Kūčių: papuošiame gyvą eglutę, kažkur pasodiname nykštukus ar Kalėdų senelį, dar kai ką subtilaus, bet labai nemėgstu apraizgytų ir ištasytų po kambarį blizgalų. blush2.gif
Atsakyti