Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat puošti namus ir ruoštis Kalėdoms?

Gruodzio pradzioj. Eglute, aisku, dirbtine biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai kuo anksčiau tuo geriau biggrin.gif Tik, kad namiškiai burbena..

Va, šiandien tokių fainulkų girliandų nusipirkau smile.gif Tai mama iškart paslėpė.. Ale tipo dar laiko daug liko tongue.gif smile.gif

Laukimas smagus daiktas wub.gif
Atsakyti
na siemet tai bus gruodzio 8 smile.gif kaip tik savaitgalis bus laisvesnis tai ir puosiu namus smile.gif
Atsakyti
mes puosiam pirmaji gruodzio savaitgali,nu nezinau kodel,bet taip darom jau nebepirmi metai smile.gif
Atsakyti
Na o mes savo tradicijų nekeisime ir PC įtakai nepasiduosime schmoll.gif Eglutę puošime pirmą gruodžio savaitgalį.Tik šiemet sugalvojau,kad pasisodinsiu eglutę su žemėmis ir šaknimis į kibirą.Parsivešime iš močiutės nuosavo miško,o pavasarį ,jei ji sulauks verysad.gif ,pasodinsime atgal.Gal negudru ie pan,bet man kraupu kai pradeda eglutės byrėti,o po švenčių mėtosi gatvėse.Jau gaminame burbulus iš siūlų ,laukiame newyear.gif
Atsakyti
Nors ir sakiau, kad puošime gruodžio mėn., bet mergaitės neiškentė. Palangės jau papuoštos. biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi gruodzio pradzioje.Tik kol sniego nera tai kazkaip nesijaucia ,kad greit gruodis.
Atsakyti
Vienintelė puošmena Šv. Kalėdoms mūsų namuose, tai eglutė. Ją puošiame 1-2 sav. iki Šv. Kalėdų smile.gif wub.gif
Atsakyti
Eglutę papuošiu dieną prieš Kūčias. Tokia mažą, dirbtinę, apdrabstau viskuo, ką turiu ir gerai. Ir nukišu į kokį kampą, kad akių nebadytų... lotuliukas.gif
Atsakyti
oi kaip aš laukiu tų puošimų... šiemet pirmąkart puošiu su savo vaikiuku wub.gif
kabinu iš folijos darytus rutuliukus, žvaigždutes, O formos žaisliukus, kartais saulytę pavyksta gražiai padaryt (viskas iš tos pačios folijos). Gražiai žiba prieš šviesas
Atsakyti
Man visada patikdavo puosti kaledu eglute per kucias wub.gif , tada visada zinojau, kad ryte manes lauks dovaneles blush2.gif
Atsakyti
As namus pradedu puosti jau pirmaji advento sekmadieni - pasidedu advento vainika su keturiomis zvakemis - smagu taip kas savaite pajusti Kaledu artejima. Dar gruodzio pirmaja pakabinu 24 kojinytes, kuriose yra surasytos dienos ir galima smulkia dovanele kasdien pradziuginti savo artimuosius thumbup.gif
Atsakyti