Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat puošti namus ir ruoštis Kalėdoms?

as beveik pries kiekvienas kaledas eglute, bei namus pasipuosiu beveik paskutine, o dar tiksliau Kuciu, diena doh.gif Siaip metais, sakiau, tikrai anksciau pradesiu dziaugtis artejanciomis sventemis wub.gif Planuoju, jei jau bus prekyboje gyvu egluciu, pasipuosti gruodzio viduryje.
Atsakyti
Zvakes ant palanges ir kitokius blizgucius namams sukraunu pirmosiomis gruodzio dienomis. o eglute puosiam likus kokaiia savaitei iki kaledu 4u.gif
Atsakyti
Aš ko gero pradėsiu puoštis kai pasnigs, nes kol nėra sniego - tai man visiškai nešventinė nuotaika schmoll.gif
Atsakyti
O mes eglute (namus biski anksciau)puosiam pries Kuciu vakariene. Jau kai viska pasiruosiam, pasipuosiam, tada visi puosiam eglute ir sedam prie stalo.
O kad nuo "sovietiniu laiku" doh.gif - geriau jau taip, nei prekybos centru mada (po Veliniu katalogo). Nu nematau as dziaugmo, kai jau "nebematai" eglutes grozio.
Atsakyti
Aš puošiu eglutę, likus maždaug savaitei iki Kalėdų, man kuo ilgiau šventinė nuotaika, tuo fainiau thumbup.gif
Atsakyti
Tradiciskai - pirma gruodzio savaitgali, nors as noreciau dar anksciau ax.gif
Atsakyti
As manau puosiu namucius gruodzio pirma savaitele...o eglute kai vyras grys...gruodzio viduri mazdaug...pries savo gimtadieni thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Misliukes ideja labai patiko su maiseliais...bet kad musu valgytoju tik du,nebent ir suneliui reiks pagal jo galimybes kramtyti idet g.gif lotuliukas.gif
Labiausiai patinka puosti langus.kai gryzti vakare.,pakeli galva ir matai zibanti grazu vaizdeli.
Atsakyti
Aš puošiu lapkričio pabaigoje ax.gif Šiemet tai bus lapkričio 27 dieną bigsmile.gif
Galbūt po kelių metų puošim gyvą eglutę, tai ją puošim prieš Kūčias, bet dabar, kol puošiu dirbtinę, tai iškart lapkričio pabaigoje puošiu ir ją wub.gif
Labai mėgstu vakarais išjungti šviesą, įjungti eglutės lemputes, pasidaryti skamnios arbatos puodelį, ar paimti vyno taurę ir pasėdėti taip ramiai wub.gif
Atsakyti
Mes puosiam gruodzio pirma savaitgali ir nupuosiam per 3 karalius,praita ziema visame name ant langu sudejom mirksiancias lemputes,tai atrode thumbup.gif kaip pasaku namelis 4u.gif
Atsakyti
mes puosiam likus savaitei iki kaledu o praitais metais pabandem gruodzio vidury tai padarem isvada kad truputi per anksti ax.gif
Atsakyti
Mes visada puošiam gruodžio mėnesio pradžioje, dažniausiai pirmąjį gruodžio savaitgalį ax.gif Nors eglutė kartais arsiranda šiek tiek vėliau, bet irgi pirmoje gruodžio mėnesio pusėje cool.gif
Atsakyti
parduotuves ir visi prekybos centrai kiekvienais metais vis anksciau pradeda puosti vitrinas ir ne tik, tai pasivaiksciojus po parduotuves grizus namo atrodo kad jau visi pasipuose o as jau veluoju blink.gif taip ir noris jau lapkricio men. eglute puosti lotuliukas.gif bet kiekvienais metais gruodzio men. sulaukiam, o sulaukus man atrodo drasiai galima pradeti puostis namus eglutes, tik va gyva eglute puosiam savaitei likus iki kaledu, nu mes cia taip, kiti gal ir anksciau, tos sidabrines eglutes ilgiau isstovi, nenudziuva, o tos paprastos tik Naujuju sulaukia ir pradeda spygliai byret smile.gif
Atsakyti