Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Šiaip tai reikia, nebent turi pažįstamą vaistininkę
Atsakyti
QUOTE(Smilex @ 2007 12 09, 13:44)
O norint gauti tablečių kreiptis į šeimos gydytoją, ar moterų konsultaciją?


Reikia kreiptis i ginekologa 4u.gif
Atsakyti
8 metus gėriau KT- Diane35, Femoden, Regulon. Dabar turiu spiralę. Žymiau patogiau ax.gif
Atsakyti
As naudoju Mercilon, kadangi turi mazai hormonu 4u.gif
Atsakyti
NLA cool.gif
Atsakyti
As nenaudoju jokiu konptraceptiniu tableciu ar prezervatyvu.Na aisku kai buvau 18 rupejo isbandyti seksa.Bet viena karta taip o po to susiplanavom vaikiuka ir norim antro
Atsakyti
Kadaise geriau kontraceptikus, bet dabar esu su spirale, tai super smile.gif
Atsakyti
As taip pat turejau spirale, tai dabar naudosiu tabletes, reikes pasikonsultuoti su gydytoja - kokius gert. Pet spirale, tai man asmeniskai geras daiktas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 11 28, 21:47)
as irgi pirma kart tokias girdziu g.gif

kaip cia taip? mastau.gif
Atsakyti
O as jau penkis metus geriu LOGESTA, nesiskundziu niekuom. Hormonu mazai, svorio nei biski nepriaugau. Tik stenkites susidraugauti su artimausioj vaistinej dirbancia vaistininke. As is karto perku kokius 3-4 pakelius ir nenervinu jos kelis menesius, tipo: 'nu parduokite, nu labaaaai reikia' smile.gif
Atsakyti
Man spiralė labai tinka,Nešiojau vieną 5 metus,po to antrą-vasarą teks išsiimt, bet ir vėl dėsiu.Įsidedi-ir pamiršti,išlaidų-nulis,jokių bėdų,ar uždegimų nebuvo.Tai-mano kontraceptikas ir jis manęs neapvylė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bureja @ 2004 01 09, 10:52)
nezinau,gal ir bovu kur nors uzvesta shita tema,nesigilinau...Taigi ar naudojate kontaceptikus ir kokius?Girdejau kad jau uzregistruotas pleistras Lietuvoje:)Kazin kokie jo privalumai ir trukumai?

Ash dabar vartoju"Mercilon",bene maziausia hormonu jose wink.gif

as zieda nesioju jis man pats geriausias
Atsakyti