Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias apsaugos priemones naudojate?

Apklausa: Kokias apsaugos priemones naudojate? (823 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as uz nutraukta lytini akta thumbup.gif
Atsakyti
Aš ilgą laiką naudojau kontraceptinį žiedą. Kol kas naudoju prezervatyvus, nes greitu metu žadu įsidėti spiralę "Mirena". Jau nusipirkau, tai laukia vizitas pas ginekologę smile.gif Girdėjau neblogų atsiliepimų. Beje pati ginekologė man ją pasiūlė, kaip tinkamą dar negimdžiusiai.
Atsakyti
Tik prezervatyvus.
Atsakyti
QUOTE(vakare555 @ 2008 01 12, 22:08)
Tik prezervatyvus.


Tai kaip ir visos priemonės gali kartais būti netinkamos. Man tai tas pats kaip bučiuotis per polietileninį maišelį. Jau greičiau sterilizacijai pasirašyčiau, nei prezervatyvams.
Atsakyti
Pastaruoju metu naudoju Belara - rozine pakuote. Bet teko apie puse metu pasinaudoti Bilingso metodu. Gerai tai, kad nereikia jokiu chemiju, bet itampa didesne, kaip ir pastojimo galimybe. Nieko nekainuoja, bet turi buti labai tikslus ciklas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 14 sausio 2008 - 09:04
Anksčiau naudojau kontraceptines tabletes, bet dabar jau trys metai, kaip įdėta spiralė ir labai džiaugiuosi. assa.gif
Atsakyti
Pleistrą naudoju ir esu patenkinta smile.gif Jokių pašalinių poveikių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(andreja @ 2008 01 20, 00:33)
Pleistrą naudoju ir esu patenkinta smile.gif Jokių pašalinių poveikių cool.gif

idomu butu paskaityt apie ji...
Atsakyti
QUOTE(andreja @ 2008 01 20, 01:33)
Pleistrą naudoju ir esu patenkinta smile.gif Jokių pašalinių poveikių cool.gif


o ar neatsilupa pleistro krasteliai po keliu dienu? kiek girdejau tai didziausias pelistro trukumas, nes neestetiskai atrodo smile.gif pati vartoju geriamus kontraceptikus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kol kas kontroceptika o po to ziuresiu-----mastau apie spirale Mirena.....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti