Įkraunama...
Įkraunama...

Susipažinau su nuostabiu vyru. Jis vedęs

QUOTE(zyzliukė @ 2007 08 14, 16:46)
LinetaBlue,

Įdomu, o ką taviškis sako savo žmonai, kai laiką leidžia su tavimi, nejaugi ji tokia akla ir nejaučia kad vyras įsižiūrėjęs kitą?  Kad ir kokia akla ji būtų, vis tiek tiesa anksčiau ar vėliau išaiškės, o tada daug kas priklausys nuo to ar jo žmona sugebės atleisti jam šį romaną ar ne  g.gif

Deja, bet moterys nera aklos, jos turi ta 6-aji jausma. rolleyes.gif O santykiai seimoje, istiesu, pasikeicia, na gal negaliu sakyti apie visus atvejus, gal daugiau is patyrimo....Buvo ir aistra isblesusi, ir girdejau, kad nebemyli taip, kaip anksciau, bet del kitos, nors ji ir spaude apsispresti, nesiskyre, tiesa, sprendima paliko man. Nezinau ar tikrai yra ko didziuoti, as tik noriu pasakyti, tai, kad vyras atidaves seimai gyvenimo kartu metus, o jei dar yra vaikai, sunkiai rysis nutraukti santuoka, na nebent jau taip blogai viskas ir abieju susitartimu.
Atsakyti
QUOTE(rudaake @ 2004 10 14, 13:10)
susipažinau su nuostabiu vyru.suprantam vienas kitą iš pusės žodžio,žiūrim vienas į kitą tokiais žvilgsniais,abu jaučiam aistrą.....bet abu turim problemą.jis vedęs, o aš taip pat ne vienia. nieko tarp mūsų nevyksta, nes gerbiam tuos kurie mus myli. bet aistra daro savo.buvom ir susitikę slaptai, kartu svajojom, dar ir dabar kiekviena dieną skambina. jis su žmona sutaria nekaip.metus kartu gyvena. jausmai atšalę. tarp manęs ir mano draugo taip pat dingo aistra.pripratom prie kasdienybės ir tiek.
gal trūko šilumos, gal būtent todėl pažiūrėjau į kitą vyrą.pati net nežinau kas darosi.todėl lauksiu ką likimas pasakys.

Amžinos problemos: ėjau, sutikau, pamilau. Moterys, kur mūsų misija - šeima???
Atsakyti
QUOTE(ex Mimoza @ 2009 09 26, 16:02)
Amžinos problemos: ėjau, sutikau, pamilau. Moterys, kur mūsų misija - šeima???


cia kaip misija i menuli...buvo seniai ir netiesa biggrin.gif nu biski tiesa,bet nedaug ten zino juk biggrin.gif
musu misija dabar gyvent ir zvengt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2009 09 27, 21:11)
musu misija dabar gyvent ir zvengt  thumbup.gif


Nu jo... bet puodai vis tiek iš paskos velkasi biggrin.gif biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
smile.gif geriausi vyrai seimose gyvena. tie kur be seimu, tai jau kazkas negerai su jais.
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 15, 18:03)
smile.gif geriausi vyrai seimose gyvena. tie kur be seimu, tai jau kazkas negerai su jais.


Faktas kaip blynas cool.gif
Atsakyti
"ant" svetimos nelaimes savo laimes nepastatysi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2010 01 16, 10:25)
"ant" svetimos nelaimes savo laimes nepastatysi bigsmile.gif


aha,tai visos antrosios,treciosios ir n-osios turetu buti laaaabai nelaimingos pagal tokia teorija biggrin.gif
Atsakyti
O kiek laiko gali testis ta aistra kitam?Jei 10 metu abipuse aistra tesiasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alisia28: 16 sausio 2010 - 14:10
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 01 16, 13:52)
aha,tai visos antrosios,treciosios ir n-osios turetu buti laaaabai nelaimingos pagal tokia teorija biggrin.gif

ne visos antrosios, treciosios lipo i vedusio guoli. issiskyres-kurk naujus santykius. o jei vartei akis pries vedusi-nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2010 01 18, 11:47)
o jei vartei akis pries vedusi-nieko gero.


hm.. jum geriau zinot jei jau sakot ax.gif as visai kitokios patirties stebetoja cool.gif
Atsakyti
geriausiai, kai meiluziai yra abu vede ar turi antras puses, zino, kad nei vienas nesiskirs, tiesiog maloniai leidzia laika, flirtuoja, gaudo "orgazmus" ir niekam ne aciu lotuliukas.gif o jau kai vyksta meiles seiles ir skirybos, vat ir prasideda bedos, asarojimai ir tt. ar kai vienas kitam makaronus kabina, kita- as tikisi skirybu ...nesulaukia ir kitos peripetijos. doh.gif
Atsakyti