Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

QUOTE(Zoran @ 2007 08 17, 08:23)
Kiekvienas savaip supranta idealus ciuzinys. Man siai dienai idealus yra Aruba, kitam Kristyna, o treciam kokia nors Magija 7. Skiriasi gi ir svoriai pas zmones, kompleksija buna ivairi, bei iprociai smarkiai skiriasi, o ir psichologinis aspektas ne paskutineje vietoje. Gi daugumas dar tiki i sena pasakaite, kad ant kieto ciuzinio sveika miegoti, nors tai ir priestarauja anatomijai bei fizikai. O kai pasakai minkstas, tai visi iskarto isivaizduoja "hamaka", didele duobe viduryje, nors minkstas ortopedinis ciuzinys nieko bendro su tokia duobe neturi ir nieko bendro su senu isguletu spyruokliniu ciuziniu.
Tikiuosi rasi atsakyma tarp eiluciu, as ji parasiau, nors nezinau jusu svoriu.

svoriai yra apie 90 ir 60..tai kaip supratau aruba yra is minkstuju ciuziniu,o kaip ju kainos?????? beje kur tokiu ciuziniu galima isigyti,nemanau kad iprastoje ciuziniais prekiaujancioje parduotuveje ju butu???
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
O ka galetum, Zoran, pasakyti apie putu poliuretana. Cia tokius ciuzinius parduoda Dormeo. Kazin ar jie minksti, kokio svorio zmonems tinka? Siaip kaina labai prieinama.
Atsakyti
Dabar svyruojame, gal padesit apsisprest? Kaip manote, kuris ciuzinys geriausias- Aruba, Medea ar Athena? g.gif Musu svoriai- 55 ir 85kg? Kainos ju panasios ax.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima0707 @ 2007 08 17, 15:51)
O ka galetum, Zoran, pasakyti apie putu poliuretana. Cia tokius ciuzinius parduoda Dormeo. Kazin ar jie minksti, kokio svorio zmonems tinka? Siaip kaina labai prieinama.

Putu poliuretanas yra porolonas, tik technine kalba. Dormeo yra 90% makaronai ir reklama, o produkto kaina sudaro mazyte dalelyte viso gaminio kainos, nes resursai reklamai kainuoja atomiskai, tiek kiek jie investuoja, todel nuo Dormeo ciuzinio jie turi uzdirbti bent jau 300-400%, kad atsipirktu kazkas, kai tuo tarpu normalus vidurkis yra 100-150% uz gamini. Pagalvokite patys.

Geriausias Aruba, seip as sita esu kazkur issamiai paaiskines.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 08 17, 20:33)
Putu poliuretanas yra porolonas, tik technine kalba. Dormeo yra 90% makaronai ir reklama, o produkto kaina sudaro mazyte dalelyte viso gaminio kainos, nes resursai reklamai kainuoja atomiskai, tiek kiek jie investuoja, todel nuo Dormeo ciuzinio jie turi uzdirbti bent jau 300-400%, kad atsipirktu kazkas, kai tuo tarpu normalus vidurkis yra 100-150% uz gamini. Pagalvokite patys.

[B]Geriausias Aruba, seip as sita esu kazkur issamiai paaiskines.

Turbut praziopsojau blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti, kuo skiriasi (išskyrus kainą) "Lonas" firmos čiužiniai Athena ir Aruba.

Beto, ar šiems čiužiniams butinai reikia atskirai pirkt į lovą įdedamas groteles, nes esu nusižiūrėjęs vieną lovą, kurioje yra kažkas panašaus - iš medžio padaryti skersinukai, kurie yra prisukti medvarščiais. Parduotuvėj čiužinys buvo padėtas tiesiog ant jų.

Beto, parduotuvėje buvo padėtas Tempur firmos čiužinys. Tai ir likau nesupratęs - kuo jie taip radikaliai skiriasi, nes kaina buvo ~2700lt.. o "Lonas" ~1000-1500lt..

O kokią pagalvę geriausia būtų derinti prie Lono Athen'os (Brolis turi šį čiužinį ir nori įsigyt gerą pagalvę)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo essence*: 19 rugpjūčio 2007 - 21:50
O mes džiaugiamės Tempur-u thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2007 08 20, 01:05)
O mes džiaugiamės Tempur-u thumbup.gif


Na, tikiu, kad geras, bet man, kaip praktiškam žmogui, įdomu - kas ten tiek stebuklingesnio, kad tokia kaina... blink.gif t.y. Už 20% geresnį daiktą tikrai nemokėsiu daugiau nei dvigubai. Bet jei rimtai jis ten žymiai geresnis, tai gal ir pirkčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo essence*: 20 rugpjūčio 2007 - 11:49
QUOTE(essence* @ 2007 08 19, 22:47)
Sveiki, norėčiau paklausti, kuo skiriasi (išskyrus kainą) "Lonas" firmos čiužiniai Athena ir Aruba. 

Beto, ar šiems čiužiniams butinai reikia atskirai pirkt į lovą įdedamas groteles, nes esu nusižiūrėjęs vieną lovą, kurioje yra kažkas panašaus - iš medžio padaryti skersinukai, kurie yra prisukti medvarščiais. Parduotuvėj čiužinys buvo padėtas tiesiog ant jų.

Beto, parduotuvėje buvo padėtas Tempur firmos čiužinys. Tai ir likau nesupratęs - kuo jie taip radikaliai skiriasi, nes kaina buvo ~2700lt.. o "Lonas" ~1000-1500lt..

O kokią pagalvę geriausia būtų derinti prie Lono Athen'os (Brolis turi šį čiužinį ir nori įsigyt gerą pagalvę)?


Athena ir Aruba labai smarkiai skiriasi, va Athena nuo Tempur mazai kuom skiriasi, jei lyginsime, netgi Athena yra geresnis ciuzinys, nes zymiai greiciau reaguoja i svorio pakitimus ir geriau praleidzia ora, o Aruba uz juos abu kartu sudejus yra kelis kartus geresnis ciuzinys. Groteles jiems visiems labai butinos ir ju lygis turi buti gana aukstas, tikrai pigiau kaip 800Lt groteles jiems neturi eiti, kitaip ismesti pinigai i bala.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 08 20, 12:09)
Athena ir Aruba labai smarkiai skiriasi, va Athena nuo Tempur mazai kuom skiriasi, jei lyginsime, netgi Athena yra geresnis ciuzinys, nes zymiai greiciau reaguoja i svorio pakitimus ir geriau praleidzia ora, o Aruba uz juos abu kartu sudejus yra kelis kartus geresnis ciuzinys. Groteles jiems visiems  labai butinos ir ju lygis turi buti gana aukstas, tikrai pigiau kaip 800Lt groteles jiems neturi eiti, kitaip ismesti pinigai i bala.

apsviesk mane neismanancia blush2.gif tai jei as noriu pirkti ciuzini aruba vienoj parduotuvej o lova uzsisakyti kitoje,tai man paaiskinti kad reikia toj lovoj geru groteliu arubos ciuziniui?ar ka ?
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 08 20, 15:14)
apsviesk mane neismanancia blush2.gif tai jei as noriu pirkti ciuzini aruba vienoj parduotuvej o lova uzsisakyti kitoje,tai man paaiskinti kad reikia toj lovoj geru groteliu arubos ciuziniui?ar ka ?


Pries tai tau reikia uzsisakyti ciuzini su grotelemis, kuriu reikia Arubai ir gavus groteles ar zinant kaip jos atrodo, ir ko reikalauja is lovos, eiti i baldu salona tos lovos remo ir aiskintis kuris tinka.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 08 20, 15:21)
Pries tai tau reikia uzsisakyti ciuzini su grotelemis, kuriu reikia Arubai ir gavus groteles ar zinant kaip jos atrodo, ir ko reikalauja is lovos, eiti i baldu salona tos lovos remo ir aiskintis kuris tinka.

aisku,aciu 4u.gif
Atsakyti