Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai

O kokia mazdaug svorio kategorija ciuziniui ARUBA? Nebus man per minkstas, jei sveriu 65kg? Esu gulejes ant ATHENA, patogus, ar jis panasaus minkstumo su ARUBA lyginant? Kokios groteles geriausiai tinka arubai, kad ir kaina butu nesikandziojanti per daug, nereikia man kazkokiu super mandrumu, svarbu kad puikiai atliktu funkcija.
Atsakyti
QUOTE(essence* @ 2007 08 22, 09:19)
O kokia mazdaug svorio kategorija ciuziniui ARUBA? Nebus man per minkstas, jei sveriu 65kg? Esu gulejes ant ATHENA, patogus, ar jis panasaus minkstumo su ARUBA lyginant? Kokios groteles geriausiai tinka arubai, kad ir kaina butu nesikandziojanti per daug, nereikia man kazkokiu super mandrumu, svarbu kad puikiai atliktu funkcija.


Pigesniu kaip 420Lt uz vieneta ir atliekanciu savo funkcija gerai - as nemaciau lietuvoje, pigiau to niekam neiseina padaryti, net lenkam. Taip, kad jei nori megautis pilnai Arubos duodamais privalumais, i dvigule lova grotoms dar teks ideti 840Lt. Aruba yra minkstesnis uz Athena.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 08 22, 10:40)
Pigesniu kaip 420Lt uz vieneta ir atliekanciu savo funkcija gerai - as nemaciau lietuvoje, pigiau to niekam neiseina padaryti, net lenkam. Taip, kad jei nori megautis pilnai Arubos duodamais privalumais,  i dvigule lova grotoms dar teks ideti 840Lt. Aruba yra minkstesnis uz Athena.


Aš į viengulę lovą žadu dėt (esu nusižiūrėjęs vieną standartinių išmatavimų - 90x200).

Gal galėtum parekomanduot konkrečiai kokias groteles, kurios tiktu Athenai arba Arubai (Manau, pirksiu vieną iš šių čiužinių, o kiek žinau, tai jiems tokių pat grotelių reikia)

Dabar renkuosi - imt Athena ar Aruba. O čia geriau, kad minkštesnis? O man, kaip sveriančiam ~65kg, tiktu jis, pvz. už kelių metų, jei, tarkim, sverčiau 75kg?

Šiaip mano planuose dabar būtų nusipirkt viską, t.y. : lovą (~250lt), pagalvę(Dar nežinau, kokia geriau tinka prie Arubos ar Athenos), čiužinį(Athena arba Aruba), Groteles (dar nežinau kokias). ..Kažkaip geriau pabūsiu be kompiuterio, nes gera lova svarbiau.

O kiek pvz. Aruba tarnauja? t.y. kiek metų galėčiau jį eksplotuot?

Blogiausia tai, kad gyvenu ne kokiam Kaune/Vilniuj/Klaipėdoj, o mašinos kaip ir neturiu.. o ir į normalią mašiną netelpa.. pvz grotelės. Tai sakau, sužinočiau konkrečius modelius ir užsakyčiau. Šiaip, kaip pastebėjau, pas mus čiužinių "pasimetę" tempur čiužinių po ~2500lt, tai sakau, gal žinos ką ir apie groteles.. Tik galvoju, kaži ar tūrės didelį pasirinkimą... O mokėt 800 už vienas groteles irgi nelabai noriu, jei puikiai tiktų ir už 400..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo essence*: 22 rugpjūčio 2007 - 09:43
O mes visgi uzsisakem Medea tongue.gif Athena mums pasirode per minkstas, o Aruba Vilniuj niekur neradom isbandyt schmoll.gif Paskambinus i Kauna (Ollo grupe) pasiule atvezti uz 4lt/km, jei perkam doh.gif Atleiskit, bet man cia jau issidirbinejimas unsure.gif Ypac pirkti ciuzini net nepabandzius schmoll.gif
Manau, kad nepasigailesim, o dar kai paskaiciau, kad Aruba ir uz Athena minkstesnis, tai mums tikrai nebutu patike tongue.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medituk: 22 rugpjūčio 2007 - 14:04
QUOTE(medituk @ 2007 08 22, 15:04)
O mes visgi uzsisakem Medea tongue.gif  Athena mums pasirode per minkstas, o Aruba Vilniuj niekur neradom isbandyt schmoll.gif  Paskambinus i Kauna (Ollo grupe) pasiule atvezti uz 4lt/km, jei perkam doh.gif Atleiskit, bet man cia jau issidirbinejimas unsure.gif Ypac pirkti ciuzini net nepabandzius schmoll.gif
Manau, kad nepasigailesim, o dar kai paskaiciau, kad Aruba ir uz Athena minkstesnis, tai mums tikrai nebutu patike  tongue.gif cool.gif


Pasakysit savo isvada po 3 menesiu, tada geriau zinosit ar Medea jums labai gerai, ar visgi butu geriau minkstesnis smile.gif

200x90 Lovos remas nuo 250-600Lt
Groteles Lignum Star 200x90 420Lt
Aruba 200x90 1410Lt
Va tau ir samata normaliu daiktu. Gi sakiau, Athena daugiau prisitaikelis, kaip Tempur, o ne ortopedinis, nors ir yra tos zonos, bet jos taip giliai, kad principe jos nieko siame ciuzinyje neitakoja.
Atsakyti
O kokie pagrindiniai skirtumai Kaliopės ir Arubos?
Atsakyti
QUOTE(Lor @ 2007 08 23, 09:43)
O kokie pagrindiniai skirtumai Kaliopės ir Arubos?


Panasiai kaip tarp traktoriaus ir valties. Du skirtingi ciuziniai is visiskai skirtingos medziagos, visiskai skirtingu kietumu ir svorio kategoriju reikalavimu, net skirtingas groteles galima jiems deti, isgaunant reikiamas savybes.
Atsakyti
Ir as noreciau Zoran patarimo ax.gif

Niekaip negalim apsispresti, koki ciuzini pirkti. Ziurejome Jolana, Athena, bet taip ir neissirenkam. Mano svoris 60kg, vyro 80kg. Planuojame isleisti apie 2000 lt (be groteliu). Koki patartumet rinktis?

O kieno gamybos Aruba? Niekur jo neradom. Gal zinote, kur galima ji isbandyti Vilniuje? Ir kokia mazdaug kaina (180x200)?

Dar isbandeme breckle (atrodo, taip vadinasi) "Baldu rojuje", bet labai mazai informacijos apie juos radau. Ziurejome tuos, kurie is "saltu putu". Ka apie juos galit pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Banga @ 2007 08 23, 17:40)
Ir as noreciau Zoran patarimo  ax.gif

Niekaip negalim apsispresti, koki ciuzini pirkti. Ziurejome Jolana, Athena, bet taip ir neissirenkam. Mano svoris 60kg, vyro 80kg. Planuojame isleisti apie 2000 lt (be groteliu). Koki patartumet rinktis?

O kieno gamybos Aruba? Niekur jo neradom. Gal zinote, kur galima ji isbandyti Vilniuje? Ir kokia mazdaug kaina (180x200)?

Dar isbandeme breckle (atrodo, taip vadinasi) "Baldu rojuje", bet labai mazai informacijos apie juos radau. Ziurejome tuos, kurie is "saltu putu". Ka apie juos galit pasakyti?


Nei Athena nei Aruba nera ciuziniai kuriems galima butu rasyti 9 (desimtbaleje sistemoje) savo kategorijose, Athenai toli grazu ir 6 per daug. Arubos jus Vilniuje kol kas nerasite, tik Kaune ja galite isbandyti ir uzsakyti. Jeigu is Lono ciuziniu, tai ziureti reiktu tarp Jolanos, pigesnio bet uz savo kaina normaliai, arba Medea, nors abu kietoki ir patogumu labai nespindi. Seip siai dienai minksciausias ir patogiausias bei teisingiausias ortopediskai prie svorio zemiau nei 90kg yra Kristyna.
Breckle, tai lenku rinkimo ir medziagu ciuziniai su vokisku vardu ir beje vieni prasciausiu, kaip pas mus lietuvoje Padvaiskas. Kas antras ciuzinys neatlaiko garantinio, arba po 3 metu issiguli tokios duobes ju spyruokliniuose ciuziniuose, kad baisu ir graudu darosi.
"Saltos putos", firma, modelis ?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2007 08 24, 07:24)
Nei Athena nei Aruba nera ciuziniai kuriems galima butu rasyti 9 (desimtbaleje sistemoje) savo kategorijose, Athenai toli grazu ir 6 per daug. Arubos jus Vilniuje kol kas nerasite, tik Kaune ja galite isbandyti ir uzsakyti. Jeigu is Lono ciuziniu, tai ziureti reiktu tarp Jolanos, pigesnio bet uz savo kaina normaliai, arba Medea, nors abu kietoki ir patogumu labai nespindi. Seip siai dienai minksciausias ir patogiausias bei teisingiausias ortopediskai prie svorio zemiau nei 90kg yra Kristyna.
Breckle, tai lenku rinkimo ir medziagu ciuziniai su vokisku vardu ir beje vieni prasciausiu, kaip pas mus lietuvoje Padvaiskas. Kas antras ciuzinys neatlaiko garantinio, arba po 3 metu issiguli tokios duobes ju spyruokliniuose ciuziniuose, kad baisu ir graudu darosi.
"Saltos putos", firma, modelis ?


O jeigu ne is Lono ciuziniu, koki patartumet rinktis uz tokia suma? Pamirsau parasyti, noretume, kad butu ne lateksinis (kaip supratau, Kristyna yra lateksinis). Kokiems ciuziniams parasytumet 9, jeigu rinktis iki 2000 Lt? Ar uz tokia suma rimto ciuzinio nenusipirksi?

Breckle ziurejome ne spyruoklinius, nes paradveja paaiskino, kad 180x200 pas juos spyruokliniu nebuna. Tai pasiule tuos is "saltu putu" (sake, kad taip vadintusi, jeigu pazodziui versti is vokieciu kalbos smile.gif sake, kad tai kazkas panasaus i porolona). Labai nesigilinom i tas technologijas g.gif O modeliai is tu "saltu putu" breckle fresh 14 ir fresh 16.

Niekada negalvojau, kad bus taip sudetinga issirinkti ciuzini doh.gif
Atsakyti
Praeitam atsakyme Aruba sumaisiau su Jolana, sorry.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoran: 24 rugpjūčio 2007 - 08:21
Matai, kazka siulyti apart uzsienio firmu ortopediniu ciuziniu negaliu.
Lietuviai negamina geru ortopediniu ciuziniu, jie naudoja labai pigias zaliavas siam reikalui ir nukencia ciuziniu kokybe bei patikimumas. Trivilita, Gemega, Padvaiskas, Baldu vaivorykste, Kauno baldai, Litbed ir kiti lietuviu gamintojai ima ta pati lateksa, todel skirtumas tik kainoje ir priklauso nuo gobeleno bei kokio papildomo sluoksnelio, kuris labai mazai ka itakoja ir principe nieko nekeicia. Is lietuviu galima pirkti tik spyruoklinius ir tai reikia vengti Padvaisko ir Kauno baldu, kol kas jiems savoka kokybe nepasiekiamas pasaulis.
Kitos firmos :
F&K Foam, Relax, Fey&Co, Breckle, Jysk(tinkle parduodami ciuziniai) - lenku firmos po vokisku vardu, arba siaip gamina gaminius ir kitoms firmoms bei uzdeda ju zenkla, kaip antai Jysko vriante, jie ciuziniu negamina, bet atsekti is kur jie gauna ciuzinius sunku ne prie ju dirbant, manau, kad gauna is lenku o etikete spausdina kokia nori. Relax ir Fey&Co yra ta pati firma, ir F&K Foam yra gana geros Lenku firmos kurios naudoja pakankamai padorias medziagas(spyruokles is vokieciu abi ima), bet gaminiai ju gana panasus, todel labiau ziureti kainas. Seip pas Fey&Co yra ciuzinys "Memo de Luxe", konkurentas Medejai ir geresnis uz Athena, o kaina 200x180 bus 2675Lt.
Kitos firmos :
Lonas(cekija), Breckle(tikras vokietis), Metzeler(tikras vokietis), kai kurios labai prabangiu baldu parduotuves turi Italiskus ciuziniu, nepamenu firmos, zodziu mokate uz varda 2/3 kainos, Tempur(skandinavu), anksciau buvo dar amerikieciu firma, bet dabar as jos nesusekiau kur ji ir koks jos pavadinimas. Zodziu sitie gamintojai siulo rimtus ir kokybiskus produktus, bet kolei kas Metzeler firmos Aruba ciuzinio dar nei viena neperspjove.

Saltu putu technologija tai tas pats porolonas, tik kokia jo sudetis, cia kitas klausimas. Daznai "saltos putos" turima omenyje Viskoelastinis porolonas. O apie Breckle as tau sakiau, grynas lenkas su prastomis medziagomis.
Atsakyti