Įkraunama...
Įkraunama...

Nekakoja į puodelį

QUOTE(SON19 @ 2008 05 24, 12:21)
Mano kukuliui  1metai ir 4 mėnesiai 4u.gif , jis jau supranta kad nori sysiu, kaku, šaukia SSSSSS.... kai užsimano, nesvarbu ko, netgi puodą atsineša, bet yra didelė problema tame, kad pasodini ant puodo ir iškarto pradeda nervuotis ir nieko nepadaro, o kai užmauni kelnes, po kelių min jau kelnytės šlapios blush2.gif
vat toks vat variantas pas mus doh.gif
tikiuosi įveiksim sėdėjimo ant puoduko baimę thumbup.gif
sėkmės visiems 4u.gif

Pas mus irgi panasi situacija:ant puodo patys atsisedam, tik nieko i ji nepadarom. Kai tik nulipam nuo jo ,tada sysiojam ant grindu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwe: 05 birželio 2008 - 19:54
QUOTE(ziwe @ 2008 06 05, 20:54)
Pas mus irgi panasi situacija:ant puodo patys atsisedam, tik nieko i ji nepadarom. Kai tik nulipam nuo jo ,tada sysiojam ant grindu.

Mes taip pat elgiamės doh.gif Gal cia pusantrų metų krizė:nedarysiu į puodą ir taškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwe @ 2008 06 05, 19:54)
Pas mus irgi panasi situacija:ant puodo patys atsisedam, tik nieko i ji nepadarom. Kai tik nulipam nuo jo ,tada sysiojam ant grindu.



Pas mus ta pat situacija. Jau artėja 2 m., nusipirkom puodą ir bandom pratintis. Pastebėjau, kad jei ir būna su pamperiu, tai kartais patapšnoja į pamperį ir sako a-a, maždaug padariau siusi, o jei pakakoja, tai plėšia pamperį, šaukdamas a-a bėėė. Bet kai pradėjau sodint ant puodo supratau, kad jis dar galvelėje nesusieja noro tuštintis ir sėdimosi būtent ant puodo, todėl sodint neskubu. Viskam savas laikas.
Su Dičkiu nuo metų vargau su puodu, nes buvau prisiklausius visokių "gerų" patarimų, o finale gavosi, kad tik suėjus 2 metams pradėjo normaliai sėdėt. Tad nei Mažiaus, nei savęs tokiais dalykais nekankinu.
Kažkaip laikausi nuomonės, kad reikia prisitaikyti prie vaiko ir jo neverčiant laukti momento, kada jis pats pradės sąmoningai susieti norą su puodu. Kantrybės, mamytės 4u.gif
Atsakyti

mAZE JAU SENOKAI DARO SYSIU I PUODUKA,BET SU KAKU TAI BEDOS,BUVO PRADEJUS I PUODA DARYT,BET KAI VIDURIAI PAKIETEJE,TAI EINA DABA KUR NORS SLEPTIS IR I TRIUSIKELIUS DARO doh.gif VISAIP IKALBINEJU,KAD SESTU ANT PUODUKO,VISKA ZADU,BE SANSU... doh.gif NA NET NEZINAU KA DAR JAI PASIULYT g.gif
Atsakyti
Sysių kuo puikiausiai pasiprašo ant puoduko, bet su rimtesniu reikalu - bėda. daro į kelnes. Ateina ir pareiškia: va, mama jau kaka...... doh.gif Kartais, jei spėju pamatyt iš išraiškos, kad procesas jau prasideda, tai dar spėju pagaut ant puodo.
Atsakyti
Mano panele sisiuka daro ant puoduko, o jau rimciau tai darydavo i kelnytes, bet nupirkome ant tuoleto dangti su rankenelem tai kai pirma kart pasodinom jai labai patiko, dar pasakeme kokia tu jau didele sedi ant tuoleto tai problemu nebeturim kakiu begam ant tuoleto daryti thumbup.gif
Atsakyti
Darymas ant žemės (ne į kelnes, ir ne į puodą) tai tarsi pereinamas etapas nuo sauskelnių iki puodo, mano abu vaikai šitaip darė doh.gif
Atsakyti
Aš tai jums visoms pavydžiu, kad daro kaku ant žemės ar į kelnes. O va kai aš nuėmiau pampersą prieš porą savaičių, tai su sysiu viskas tvarkoje, per vieną dieną išmoko, o kaku iš viso nedaro- nei į puodą, nei į kelnes. Porą kartų išstenėjo po spiriuką į kelnes, o dabar jau beveik svaitė- nieko verysad.gif Jau vakar ir lašiukų, liuosuojančių vidurius daviau. Šiandien reikės klizmutę turbūs statyti. Nes sako, kad skauda pilvą, vis sako, kad nori kaku, bega ant puodo- bet be rezultato. Jau neramu darosi g.gif
Atsakyti
man su dukryte nebuvo jokiu bedu ant puoduko pradejo pratintis nuo 8 men na budavo kad uzsizaizdavo ar uzsimirsdavo ir pridarydavo i kelnytes o su suneliu nezinau kaip bus nors dar tera jis tik 1metu 1 men bet puoduko bijo baisiausiai vos tik ant jo atsiseda tuoj pradeda verkti ir lipa salin doh.gif
Atsakyti
Musu mergyte pati prasytis ant puoduko pradejo 1m.8men.su sisiuku problemu nera,bet kas del rimtesnio reikalo,tai buvo ne kas,verkdavo ir vis sakydavo bijau doh.gif .Dabar,kai uzsinori prasosi,bet laukia ir kencia iki paskutinio,kol nebeislaiko,tada tik reikia speti pasodinti ant puoduko ax.gif .Ziuresime,kaip cia mums seksis toliau wub.gif
Atsakyti
Nuo metuku ir dvieju menesiu su puodu nebuvo problemu:patiko sedeti, padarydavo ka reikia. Dabar mums pusantru, o jau koks menuo nebenori sedeti. Pasedi keleta sekundziu ir rekdamas lipa nuo puodo. O del didesnio reikalo tai isvis: pasislepia (pvz. nueina i balkona ar lenda uz uzuolaidos) ir daro i kelnes. Dabar, jei tik pastebiu, kad dingo, lekiu ieskot, nes zinau, kuo gali baigtis hihihi.gif
Atsakyti
labutis,

Matau, kad cia ne man vienai tokia beda. Manoji rirgi nenori kaku daryt ant puodo. Tiesiog spiriasi, rekia ir jokiais budais. Ir graziuoju, ir piktuoju nesusikalbam. Su sisiu bedos nebuvo, greit ismoko, o kaku tai beda. Nors cia pries kelias dienas pareiske, kad sisiu ji daro i puoduka, o kaku i ji jau negalima daryt. Tai mastau, kad gal kita puoduka nupirkt?
Atsakyti