Įkraunama...
Įkraunama...

Herpesas (lyties organų)

as draugo neturiu.nejaugi ir liksiu viena? pasidalinkit savo patirtim apie seksualini gyvenima turint sita liga. kaip isvengti perdavimo kitam zmogui?
Atsakyti
Radau drauga, kuriam prisipazinus, kad turiu sita bjaurybe, tai visiskai netrukdo ir jis net negalvoja, kad cia kazkas labai blogo. nors man kyla itarimas, kad taip yra del to, akd jis mazai zino apie lytiniu organu herpi.. pats turejo juostine pusleline ir galvoja, kad tai kazkas panasaus.. turbut nezino kaip herpesas TEN pasigaunamas.. ir gerai, tegul nesigilina:) esame tureje lytiniu santykiu, kai man buvo pradejusios kilti puslepes, o jam paskui nieko nebuvo.. gal cia del to, akd ta juostine pusleline persirges yra.. nzn. Man dar visai sekasi nes per puse metu nuo pirmojo priepuolio buvo herpis iskiles tik dar viena karta ir gan greit sugijo be vaistu.
Atsakyti
Herpesas - nėra lytinių organų liga, tai yra virusas Jūsų viduje. Ir nuo organizmo priklauso, per kurią kūno vietą jį šalins. Kol iš organizmo nepašalinsite šio viruso gydymo būdai bus trumpalaikiai.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2014 10 26, 15:17)
Herpesas - nėra lytinių organų liga, tai yra virusas Jūsų viduje. Ir nuo organizmo priklauso, per kurią kūno vietą jį šalins. Kol iš organizmo nepašalinsite šio viruso gydymo būdai bus trumpalaikiai.


O kaip jį galima pašalinti? Skaičiau, kad jis - visam gyvenimui (pati turiu tą, kuris ant lūpos iškyla), tik jei imuninė sistema gerai veikia, tai neleidžia jam pasireikšti.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2014 10 26, 18:45)
O kaip jį galima pašalinti? Skaičiau, kad jis - visam gyvenimui (pati turiu tą, kuris ant lūpos iškyla), tik jei imuninė sistema gerai veikia, tai neleidžia jam pasireikšti.

Katik plačiau pasidomėjau ir aš. Pasirodo visi virusai patenka į mūsų organizmą visam gyvenimui. Juos galime užkoncervuoti,užblokuoti ląstelėje, nesudaryti sąlygų jų dauginimuisi.Tą galime padaryti tik stiprindami imuninę sistemą. Stiprios imuninės sistemos pagrindas yra stipri nervinė sistema,sveiki leukocitai ir sveikos ląstelės.
Žinios iš šios paskaitos, nuo 50min pasakoja gydymosi būdus:
https://www.youtube....h?v=h5HhmMN0tk0

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 26 spalio 2014 - 19:19
QUOTE(Liepa B. @ 2014 10 26, 20:18)
Katik plačiau pasidomėjau ir aš. Pasirodo visi virusai patenka į mūsų organizmą visam gyvenimui. Juos galime užkoncervuoti,užblokuoti ląstelėje, nesudaryti sąlygų jų dauginimuisi.Tą galime padaryti tik stiprindami imuninę sistemą. Stiprios imuninės sistemos pagrindas yra stipri nervinė sistema,sveiki leukocitai ir sveikos ląstelės.
  Žinios iš šios paskaitos, nuo 50min pasakoja gydymosi būdus:
https://www.youtube....h?v=h5HhmMN0tk0

O kiek aš domėjausi, imuninės sistemos pagrindas yra virškinimo trakte, GALT pavidalu, o stiprus imunitetas labai priklauso nuo teisingos žarnyno mikrofloros, kuri keičiama ne kažkokiais papildais mušant kažką, o teisinga mityba maitinant simbiontinę mikroflorą ir nemaitinant krakmolu/cukrumi patologinės, mieliagrybių- kad ir candidos.
Su herpesu esu pažįstama tik viršutinės dalies- jis mano vyrą kamuodavo per metus bent 3-5 kart- ant lūpų ar nosies. Ir jau treti metai kaip nebesireiškia ne tik herpesas, bet ir kitokio pobūdžio "peršalimai", slogos, kosuliai. Tiek jam, tiek man.
Nenaudojome nieko, tik mitybą, savo imuniteto stiprinimui.
Taigi, merginos, tie dalykai tikrai gali būti suvaldomi.
Atsakyti
gal kas nors domejotes ir galit atsakyt? ar zuvu taukai turi kazkokia itaka herpeso atsiradimui? kodel klausiu, nes daug kur rasoma, kad herpesa issaukia padidejes arginino kiekis organizme, o zuvyje yra nemazai arginino, tai kaip yra su zuvu tauku papildais? nes jau puse metu neturejau herpeso ( pas mane jis atsiranda ant kaktos) ir gal kokios 3 dienos kaip pradejau gerti zuvu taukus ir atsirado....
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 12 30, 09:35)
gal kas nors domejotes ir galit atsakyt? ar zuvu taukai turi kazkokia itaka herpeso atsiradimui? kodel klausiu, nes daug kur rasoma, kad herpesa issaukia padidejes arginino kiekis organizme, o zuvyje yra nemazai arginino, tai kaip yra su zuvu tauku papildais? nes jau puse metu neturejau herpeso ( pas mane jis atsiranda ant kaktos) ir gal kokios 3 dienos kaip pradejau gerti zuvu taukus ir atsirado....

Jau gal kokios 3 dienos kaip atsalo oras smile.gif manau tiesiog pasalot ir zuvu taukai tikrai nekalti del herpeso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 12 30, 10:35)
gal kas nors domejotes ir galit atsakyt? ar zuvu taukai turi kazkokia itaka herpeso atsiradimui? kodel klausiu, nes daug kur rasoma, kad herpesa issaukia padidejes arginino kiekis organizme, o zuvyje yra nemazai arginino, tai kaip yra su zuvu tauku papildais? nes jau puse metu neturejau herpeso ( pas mane jis atsiranda ant kaktos) ir gal kokios 3 dienos kaip pradejau gerti zuvu taukus ir atsirado....


tai, kad zuvyje kaip tik yra lizino, kuris naikina herpi, as kaip tik vartoju zuvu taukus, kad jis nepasireikstu. gerai Anciute sako, pasalo, todel ir atsirado jis. pagerkite lizino didesne doze, greiciau praeis ir neplis.
Atsakyti
Niekas nebandet vartoti ISOPRINOSINE virusa naikinanciu tableciu? Pirmoj vietoj irasyta kad tinka naudoti herpes keliems tipams, gal tinka ir sitam,kaip suprantu vaistas nera labai senas. Kainuoja apie 16-19€ pakuote
Atsakyti
QUOTE(Norton @ 2016 04 24, 21:21)
Niekas nebandet vartoti ISOPRINOSINE virusa naikinanciu tableciu? Pirmoj vietoj irasyta kad tinka naudoti herpes keliems tipams, gal tinka ir sitam,kaip suprantu vaistas nera labai senas. Kainuoja apie 16-19€ pakuote

virusų jokie vaistai nesunaikina,jeigu jau turit,tai visam gyvenimui. Virusus organizmas tik izoliuoja,tam reikia stiprinti imuninę sistemą ir visą organizmą.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2014 12 30, 10:35)
gal kas nors domejotes ir galit atsakyt? ar zuvu taukai turi kazkokia itaka herpeso atsiradimui? kodel klausiu, nes daug kur rasoma, kad herpesa issaukia padidejes arginino kiekis organizme, o zuvyje yra nemazai arginino, tai kaip yra su zuvu tauku papildais? nes jau puse metu neturejau herpeso ( pas mane jis atsiranda ant kaktos) ir gal kokios 3 dienos kaip pradejau gerti zuvu taukus ir atsirado....


Na man toks keistas dalykas irgi nutiko. Net per Google paiešką ieškojau info apie tokią galimybę.
Mono situacija buvo tokia, kad gyvenime nesu sirgęs šiuo virusu, t.y. man tai niekaip nepasireikšdavo. Ankstyvą pavasarį susiviliojau nuolaida ir nusipirkau žuvų taukų, kad pastiprinčiau imunitetą. Pagėriau pusę mėnesio ir iš niekur nieko pradėjo perštėt lūpą. Kadangi nebuvau tuo sirgęs, nesupratau kas per bėda. Na... prasirgau bjauriai... sunkiai gijo ir net nutraukiau gert taukus, nes lūpą dirgino. Prieš kelias savaites vėl pradėjau gert. Lūpa buvo sugijusi, viskas buvo ok. Ir praėjo keturios dienos, kai lūpą vėl pradėjo perštėt. Še tau vėl viskas iš naujo..... Nu blin..... arba tai du žiaurūs sutapimai, arba žuvų taukai tikrai turi įtakos herpeso atsiradimui. Tuo labiau, pasikartosiu, iki šiol man tai niekada nebuvo pasireiškę.
Atsakyti