Įkraunama...
Įkraunama...

Herpesas (lyties organų)

Siaip neblogi rusiski papildai imunitetui stiprinti "Ciga Pan". Taip pat geriu "Amway" papilda , skirta imunitetui, ir eziuoles ekstrakta karts nuo karto pavartoju. Na kol kas tfu tfu tfu... kad tik neprisikalbeti bigsmile.gif
Gerai, kad toks nesalatas ruduo thumbup.gif
Atsakyti
Gal gali paziuret koks eziuoles lotyniskas pavadinimas, gal ant buteliuko yra parasyta.


Papildyta:
Svarstykle rase, kad LT nera lizino papildo pirkti. As gyvenu Vokietijoje. Siandien nueisiu i vaistine pasiteirauti, gal cia pardavineja. Tikiuosi!
Atsakyti
Eziuole lotyniskai Echinacea. Ji buna triju rusiu: Echinacea purpurea, Echinacea pallidan ir Echinacea angustifolia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 27 lapkričio 2006 - 18:52
Labas rytas biggrin.gif
Kalbejau vakar del papildu. Na zinot nieko gero man nepasake. "Amway" tokiu papildu neturi verysad.gif Bet patare naudoti zuvies taukus, juose kaip ir yra sios amino rugsties. As juos geriu, juk vistiek sveikatos nepasigadinsi. Tai va tokie reikaliukai.
Geros dienos smile.gif
Atsakyti
As irgi skaiciau, kad zuvyje yra lizino. Buvau vakar vaistinej tai turi to lizino su kaskokiu nuskausminanciu preparatu, tai nepirkau. O LT `Valtrex`be recepto parduoda?
Atsakyti
Na seniau parduodavo, bet dabar kaip ir ne. Daktaras turi israsyti verysad.gif Aciclovir tabletes tai ir be recepto parduoda.
Atsakyti
As nusipirkau cinko kapsuliu imunitetui stiprinti, nes namie dar turiu atskirai vitamino C.
Kiek as galiu dar laukti eiles pas gydytoja, duoda tik gruodzio men. 11 d. jau man tos puleles vienos baigia uzgyti, bet dar kleta nauju buvo atsirade ir viena ant rankos ir ant slaunies. Tepu su Aciclovir kremu.
Atsakyti
Tai cia tau turbut pagal nerva ir nuejo tos pesleles. Vienam pazystamui ant nugaros buvo issokusios pusleles. Tai kankinosi zmogus, nei ruba uzsideti nei miegoti normaliai.
O pas daktarus ir pas mus sunku pakliuti. Todel, kai jau prispiria tokia beda, einu i privacia klinika. Zinoma kainuoja, bet ka padarys, sveikata uz viska brangiausia. Tai Herpes virusas ir per krauja yra "isryskinamas". O tu i poliklinika ten kazkur eini?
Atsakyti
smile.gif+2006 12 01, 12:00-->
QUOTE(Siandien lyja smile.gif @ 2006 12 01, 12:00)
Tai cia tau turbut pagal nerva ir nuejo tos pesleles. Vienam pazystamui ant nugaros buvo issokusios pusleles. Tai kankinosi zmogus, nei ruba uzsideti nei miegoti normaliai.
O pas daktarus ir pas mus sunku pakliuti. Todel, kai jau prispiria tokia beda, einu i privacia klinika. Zinoma kainuoja, bet ka padarys, sveikata uz viska brangiausia. Tai Herpes virusas ir per krauja yra "isryskinamas". O tu i poliklinika ten kazkur eini?




Labas,

as irgi turiu sia liga jau kokius 8 metus. Gal ir ilgiau. Atrodo viska isbandziau. Ir tepaliukus, ir ilgalaikius vaistu gerimus, ir imuniteto stiprinimus, ir vitaminus su lizinu... Man kartojosi berimai labai daznai. kelis kartus per menesi, budavo net visa menesi tik kitose vietose. Nelinkeciau net priesui sios ligos. Intymus gyvenimas tik tada kai nera pusleliu, nepersti, netempia ir t.t. Kas su tuo susidure, tai zino. Gydytojais esu nusivylusi visiskai. Kai susirgau sia liga, ginekologe man israse zvakutes nuo grybelio. Man dar blogiau pasidare. Istisines pusles. Tada nuejau i kita poliklinika pas dematovenerologa. Ten man nors pasake kuo as susirgau. Tyrimu neatlikinejo. Ir taip aisku, kad tai genitaliju herpesas. Bet gydymas tragiskas: briliantine zaluma, praustis negalima, kadangi virusas plinta ant kitu vietu per vandeni (taip pasake gydytoja) , apsivalyti aliejumi. Siulau nebandyti sio recepto. Jei buciau zinojusi tais laikais, kad yra kokie tai tepaliukai, buciau juos ir naudojusi. Bet man niekas tada apie juos nepasake, nors tais laikais gal ir nebuvo is ko rinktis. Po keleriu metu herpeseses issoko ant stuburgalio, tai dar karta buvau apsilankiusi gydymo istaigoje. Maniau, kad lietuvos medicina pazengusi i preiki. Tai kazkokia odos gydytoja man buvo israsius gaminama tepala, kuris taip pat ne velnio nebuvo veiksmingas.
Tai va per si laikotarpi as sekmingai istekejau (aisku ne uz to, kuris mane apkrete ta slykstyne), pagimdziau sekmingai naturaliu budu vaika...
Jei dar ka domins si tema, veliau parasysiu, kas man veiksmingiausiai padeda.



Atsakyti
Man jau viska buvo uzgije mazdaug gruodzio 14d. Pradejau gerti Lizino papilda ir vis geriu visus kitus vitaminus, bet sios savaites pradzioj vel pajutau perstejima, tai iskart tepiau Aciclovir kremu, dar viena vietele ant slaunies irgi persti, tai ten irgi tepu, kol kas dar pusleles neissoko, tikiuosi ir neissoks. Kokiu dar patarimu kas turite, kaip apsisaugoti, kad tas herpesas neatsirastu vel, o jeigu atsiranda, kaip ji gydyti.
Atsakyti
QUOTE(Dovana @ 2007 01 25, 18:41)
Man jau viska buvo uzgije mazdaug gruodzio 14d. Pradejau gerti Lizino papilda ir vis geriu visus kitus vitaminus, bet sios savaites pradzioj vel pajutau perstejima, tai iskart tepiau Aciclovir kremu, dar viena vietele ant slaunies irgi persti, tai ten irgi tepu, kol kas dar pusleles neissoko, tikiuosi ir neissoks. Kokiu dar patarimu kas turite, kaip apsisaugoti, kad tas herpesas neatsirastu vel, o jeigu atsiranda, kaip ji gydyti.




Gerk ir toliau lizina, jokiu dirginanciu rubu, negailek Aciclovir kremo, nevalgyk svogunu, cesnaku, nes juose daug arginino.
Noriu pamineti, kad sitas herpesas turi savybe daznai kartotis, net 12 kart per metus. Tuo ji galima atskirti nuo lupu puslelines, nereikia net medicininiu tyrimu.
Ir svarbiausi stenkis apie ji negalvoti ir gyvent visaverti gyvenima.
Nes, kai tik pagalvosi, kad seniai nebuvo issokusi ta puslele, ta pacia diena ji atsiras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip galima nevalgyti svogunu ir cesnaku, nes beveik viska ka gaminu su mesa juos naudoju. Dar girdejau, kad surio ir riesutu negalima valgyt.
Atsakyti