Įkraunama...
Įkraunama...

Meilužėms

Apklausa: Kaip baigesi? (1256 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Padekim pradedanciom apsisprest laugh.gif laugh.gif laugh.gif (bent jau statistiskai wink.gif )
Atsakyti
Nesuprantu, o kaip suprast "meilužis '?, - čia apklausa ištekėjusioms, ar vienišoms?
Atsakyti
QUOTE (Paloma @ 2004 10 14, 14:29)
Nesuprantu, o kaip suprast "meilužis '?, - čia apklausa ištekėjusioms, ar vienišoms?

Istekejusioms, brangioji. Arba neistekejusioms, bet susitikinejancioms su vedusiu vyru rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1097757081[/mergetime]
Pagalvojau , kad galejau prideti dar viena punkta "Meiluzis tapo mano vyru. Ieskau kito" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
dabar išsiaiškinom kas pagal tave yra meilužis?
manau kad tas,kuris lovoje duoda tai,kuo namie negauna.ane?
o jeigu jie net nesibuciuoja ir už rankų nesilaiko?tai kas tada?manau kad tik draugai.kurie pasišneka įvairiom temom,jiem paprasčiausiai paprasta bendrauti.bet niekada nėra išdavę antrųjų pusių.
įsiskaityk,o tik po to meilužiais vadink.manau laikas skirti kur yra draugai, o kur meilužiai
Atsakyti
Aha, reikėtų pridėt biggrin.gif Supratau, vadinas galiu balsuot. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (rudaake @ 2004 10 14, 14:42)
isiskaityk,o tik po to meilužiais vadink.manau laikas skirti kur yra draugai, o kur meilužiai

Tiesa sakant nesupratau apie ka kabi g.gif , kur isiskaityti?. Meiluziu vadinu zmogu, su kuriuo santykiai nueje siek tiek toliau nei draugyste(as taip manau). Jei tai yra draugyste, as tai vadinu draugyste rolleyes.gif . Aistra draugui- paskata meiluzystei. Abipuse draugu aistra-beveik meiluzystes garantas(nors kartais ji netampa meiluzyste).
Atsakyti
Neidomu, as cia negaliu balsiuot laugh.gif laugh.gif .
Nes esu neistekejusi, turiu du meiluzius, kurie nevede, bet vienas is ju neturi, kitas turi drauge, dar turiu drauga musu sieloms platoniskai pasantykiaut, kuris yra vedes wacko.gif Blin, kur teisybe???????
Atsakyti
aš tik supratau kad šita forumo tema man skirta buvo.tai noriu pasakyt,kad nebus išdavystės, vien tik dėl dar dviejų žmonių.ir mes tai abu žinom.
Atsakyti
QUOTE (rudaake @ 2004 10 14, 14:55)
aš tik supratau kad šita forumo tema man skirta buvo.tai noriu pasakyt,kad nebus išdavystės, vien tik dėl dar dviejų žmonių.ir mes tai abu žinom.

Nereikejo saves taip sureiksmint rolleyes.gif . Tik dabar pagavau kampa, kad tu ta is kitos temos. Siaip idomus paskaiciavimai ir tiek. O tau sekmes sprendimuose wink.gif
Atsakyti
O morale apklausos - tu dantu nesiepk ir svetimo neliesk laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
cia gausis ale moralas, dauguma moterus bus neturejusios meiluziu, viena kita turejusi gal viena laiminga kad jis buvo jos gyvenime...... istekejusi uz meiluzio irgi viena....taigi meiluzes cia bus jums statistika, nevyliokit vedusiu vyru nieko is to nebus....

O jeigu rimtai....ka jos paskaicusios mes meiluzi, ar vilciu nepuoseles isteketi..... ka tai turi pakeisti? g.gif g.gif g.gif ir kodel tu manai kad joms tai idomu?
Atsakyti
QUOTE (Brazile @ 2004 10 14, 15:04)
O morale apklausos - tu dantu nesiepk ir svetimo neliesk laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Kolei kas statistika rodo, kad sieptis svetimo visai nera labai neigiama. rolleyes.gif Kas galejo pagalvot... mamyciu forume, kur dorove iskelus galva vaiksto. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti