Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

QUOTE(mamaEgle @ 2008 11 15, 17:51)
bandyk pirmiausiai Lietuvoje banke kalbėti, gal padės ten dirbančios mergaitės.
Pas mus banke (AIB'e) dažnai paso prašo, tik vat dabar neprisimenu kokiu atveju  g.gif senokai jau buvom, viską internetu tvarkau, o jei reikia padėti, tai pašte dedu, eilės mažesnės.

O kodėl tik pusę??? Šiaip čia pinigai už vaikus, o jie su tavim liko, tai manau, kad tie pinigai visi turi likti tau  4u.gif

Nu as irgi manau kad tai vaiku pinigai. Bet gi zinot tyciotis tai reikia. tik va man pikta kai grazinti pinigus tai tik man reikejo.Atleke su laisku ( nes buvo issiustas ir jo adresu ir mano adresu) kaip viesulas ir reze kad susimokeciau. O zino kaip skurdziai gyvenu dabar ir kad brangus kiekvienas litas, tuo labiau kad jau ir skolu turiu.Kad padet susimoket nors koki lita butu daves. Vat del ko man pikta.
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 16:57)
Nu as irgi manau kad tai vaiku pinigai. Bet gi zinot tyciotis tai reikia. tik va man pikta kai grazinti pinigus tai tik man reikejo.Atleke su laisku ( nes buvo issiustas ir jo adresu ir mano adresu) kaip viesulas ir reze kad susimokeciau. O zino kaip skurdziai gyvenu dabar ir kad brangus kiekvienas litas, tuo labiau kad jau ir skolu turiu.Kad padet susimoket nors koki lita butu daves. Vat del ko man pikta.


Tikiu kad neduos visos sumos. Juk nemazi pinigai verysad.gif Gyveni zmogus ir mokaisi... Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 11 15, 17:55)
puse metu berods.
Beje, visos sumos iskart neisims. Teks i diena po 500 nusiiminet. Jei nores visos - reiks i banka eit, o ten jau tada paso prasys  mirksiukas.gif

Aaaaaa tai ten ta suma tai jokio skirtumo po kiek atidavines.Per kelis kartus nuims.
Kai viskas baigsis papasakosiu savo ilga kelione siu pinigu link, galbut kazkam tai pades. Tik va galvoju kaip tuos cekius issiust saugiai, nes ten zinot kaip buna, numeta bet kam, kad ir registruoju cia. Ne karta siuntus tai buna kad klaidzioja tie laiskai, nes ten po parasu atsiimt nereikia. Sakau gal draust ta laiska?
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 17:53)
Nu jo gerai sakai. Bandysiu taip sneket. ***** o gal man nuskrist paciai.Nors kiek tai kainuos blink.gif Ir man atrodo kad reikia ten laukti kelias dienas kol issigrynina, nes pamenu kai as buvau airijoj tai manes viena drauge prase kad as su ja nueiciau nes kalbos nemokejo visiskai o as biski slibizavojau angliskai, tai jai pasake kad reikes laukt kelias dienas. Tik j nese i Credit union. O banke gal greiciau vyksta viskas. O dar klausimas ar cekiams nera kokio senaties termino? kad pvz reiketu per menesi issikeist?

gali ir pati atvažiuoti, dabar nėra labai brangūs bilietai, nors..... jei tau su vaiku skristi, tai bus brangiau. Ir iš tiesų reikia laukti kelias dienas kol pinigus užskaito į sąskaitą. Kai paduodi banke čekį, jie tik užskaito tuos pinigus, sąskaitoj juos matai, bet negali naudotis, kol per banko tas visas sistemas pinigai galutinai nepatenka į tavo sąskaitą. Nesvarbu kokiam banke sąskaitą, gali būti net tame pačiame banke, bet vis tiek reikia laukti kokias 2 darbo dienas. Jeigu pas tave AIB'as greičiausiai viskas vyktų per paštą. Mes taip darom: dedam pašte ir jau po kokių 15-20 min. pinigai normaliai sąskaitoj, gali naudotis. Bet čia tik vienas bankas taip "draugauja" su paštais.
Atsakyti
Siaip jo saskaita tik Ulster banke. Ir paste tai kazin imanoma padeti pagal to banko koda? ar geriau i pati banka vaziuoti? O kortele kur turi tai ta cash card, kur moketi ja negali tik grynus pinigus pasiimti. Gal galima placiau suzinoti kaip paste galima padeti su tuo cekiu i jo saskaita kitam zmogui?
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 17:59)
Aaaaaa tai ten ta suma tai jokio skirtumo po kiek atidavines.Per kelis kartus nuims.
Kai viskas baigsis papasakosiu savo ilga kelione siu pinigu link, galbut kazkam tai pades. Tik va galvoju kaip tuos cekius issiust saugiai, nes ten zinot kaip buna, numeta bet kam, kad ir registruoju cia. Ne karta siuntus tai buna kad klaidzioja tie laiskai, nes ten po parasu atsiimt nereikia. Sakau gal draust ta laiska?

man kiek siuntė registruotus laiškus, visada reikėjo pasirašyti. Atneša į namus arba palieka lapuką, ateiti į paštą, paiimti laišką.
Atsakyti
O tam musu kaimely tai niekada taip nebudavo. O dar geriausia kai imesdavo i kaimyno dezute
Papildyta:
MamaEgle gal galetum papasakoti ar galima per pasta ta ceki padeti i maniskio saskaita? ir kaip bus su pasirasymu ant kitos puses cekio?
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 18:05)
Siaip jo saskaita tik Ulster banke. Ir paste tai kazin imanoma padeti pagal to banko koda? ar geriau i pati banka vaziuoti? O kortele kur turi tai ta cash card, kur moketi ja negali tik grynus pinigus pasiimti. Gal galima placiau suzinoti kaip paste galima padeti su tuo cekiu i jo saskaita kitam zmogui?

tada pašte negali nieko padaryti schmoll.gif reikia eiti į banką. Pašte tik ė AIB'o sąskaitas gali padėti ar nuimti bigsmile.gif
Atsakyti
supratau.Aciu jums labai uz konsultacija. 4u.gif Kai susitvarkysiu viska papasakosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 18:16)
O tam musu kaimely tai niekada taip nebudavo. O dar geriausia kai imesdavo i kaimyno dezute
Papildyta:
MamaEgle gal galetum papasakoti ar galima per pasta ta ceki padeti i maniskio saskaita? ir kaip bus su pasirasymu ant kitos puses cekio?

mes irgi kaimelyje gyvenam, bet paštas čia tvarkingai dirba thumbup.gif

O dėl parašo tai nežinau, šiaip iš mūsų šeimos narių kuris dedam, tas ir pasirašinėjam, nelabai žiūrim kieno vardu čekis.
Papildyta:
o jei bijai siųsti paštu, gal kas iš pažįstamų parvažiuoja iš Airijos ir važiuos atgal? Galėtum perduoti papraščiausiai, juk vienas čekis svorio daug nesudarys mirksiukas.gif arba gal ir giminės šventėms namo planuoja, tada pati jiems paduotum.
Atsakyti
Nu yra kas grys kaledu sventems, bet jau tam laikui butu super gerai pinigeliu gaut, nes buvau nuplanavus laaaaabai biednas kaledas, isietu ne tokiso jau ir biednos. o skolintis tai neneoriu schmoll.gif nes tai vistiek nemano pinigai
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 18:27)
Nu yra kas grys kaledu sventems, bet jau tam laikui butu super gerai pinigeliu gaut, nes buvau nuplanavus laaaaabai biednas kaledas, isietu ne tokiso jau ir biednos. o skolintis tai neneoriu schmoll.gif nes tai vistiek nemano pinigai

pasiklausinėk, gal ir dabar yra parvažiuojančių, gal pagelbės kas nors g.gif
Atsakyti