Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl vaiko pašalpos Airijoje

QUOTE(mamaEgle @ 2008 11 15, 13:17)
jeigu gausit Lietuvoje, eikit su čekiu į banką, turėtų priimti ir Lietuvoje, tik gali kiek laiko užtrukti, kol patikrins, o paskui už pervedimą kažkiek nuskaičiuoti.
Tikrai ne  schmoll.gif  Kaip jie sužinos to žmogaus sąskaitos Nr. ir kuriame banke jo sąskaita? Pinigus perveda į to žmogaus sąskaitą, kuris pateikia čekį  4u.gif

Na tai zinoma, tas zmogus, eidamas i banka, turi turet to zmogaus, kieno cekis, saskaitos numeri. pati milijona kartu taip dariau. Ne visi gi turi laiko sulakstyt i tuos bankus ir pasikeist cekius mirksiukas.gif

Be to Zanku rase, kad turi zmogu, kuris gali is airijos bankomato nuimt pinigus ir parvezt. Vadinas tas zmogus turi bankomato kortele. Ta kortele nusinesa kartu su cekiu i banka, ir pinigeliai ta pacia sekunde atsiduria banko saskaitoj. Taip kad jokios problemos as cia neiziuriu.
O be to iseitu ir pigiau, nes LT banke dar mokesit aptarnavimo mokesti uz pinigu persiuntima i saskaita, ir dar po to uz isgryninima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 15 lapkričio 2008 - 14:54
Tai vat reikalas tas kad tie cekiai i Lietuva ir atejo. Ir atejo jie mano vyro vardu.O as su juo negyvenu.Bet pinigus Lietuvoje grazinau as, nes jis tik juokesi atnese man ta laiska kuriame buvo reikalavimas grazinti,o dabar aisku jis nores tu pinigu.Zinot kaip buna paimti visi nori o kai reikia sumoketi tai nelabai. Man dabar svarbu butu ar gali kitas zmogus nunesti i banka.Jau nebezinau ka cia daryt.
P.S. ant jo vardo atejo del to kad jis ilgiau ten buvo ir galvojom kad jam teks juos paimti.O dabar tai karo stovis.
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 17:00)
Tai vat reikalas tas kad tie cekiai i Lietuva ir atejo. Ir atejo jie mano vyro vardu.O as su juo negyvenu.Bet pinigus Lietuvoje grazinau as, nes jis tik juokesi atnese man ta laiska kuriame buvo reikalavimas grazinti,o dabar aisku jis nores tu pinigu.Zinot kaip buna paimti visi nori o kai reikia sumoketi tai nelabai. Man dabar svarbu butu ar gali kitas zmogus nunesti i banka.Jau nebezinau ka cia daryt.
P.S. ant jo vardo atejo del to kad jis ilgiau ten buvo ir galvojom kad jam teks juos paimti.O dabar tai karo stovis.

Jei turi banke pažįstamų, bandyk dėti į savo sąskaitą arba bent jau pasiklausk ką ir kaip daryti. O jei ne - siųsk čekį savo pažįstamiems į Airiją, kad jie išgrynintų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2008 11 15, 16:04)
Jei turi banke pažįstamų, bandyk dėti į savo sąskaitą arba bent jau pasiklausk ką ir kaip daryti. O jei ne - siųsk čekį savo pažįstamiems į Airiją, kad jie išgrynintų. g.gif


jei cekis 'crossed' pinigu gryninimas airijoje neisdegs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 11 15, 17:07)
jei cekis 'crossed' pinigu gryninimas airijoje neisdegs  schmoll.gif

Tai jie berods į banką gali padėti tuos pinigus, o paskui per bankomatą išgrynins g.gif
Atsakyti
O ka reiskia crossed? Nu ten man atrodo tie cekiai kur iskart neisgrynina. Bet svarbiauska kad butu galima nunesti i banka kitam zmogui. As jo banko saskaita turiu.Tikslaiu likusi viena jo banko isklotine.Zinot kaip siuncia kas menesi. Svarbiausia kad priimtu. O tie cekiai vadinasi net nerandu kur butu parasyta. Tik reikia matau pasirasyti kitoje puseje. Man svarbiausia dabar yra ar gali kas nors kitas padeti tu cekiu pinigus i jo saskaita, o paskui jau bankomate nuims.
Papildyta:
O banke pazystamu neturiu deja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 16:32)
O ka reiskia crossed? Nu ten man atrodo tie cekiai kur iskart neisgrynina. Bet svarbiauska kad butu galima nunesti i banka kitam zmogui. As jo banko saskaita turiu.Tikslaiu likusi viena jo banko isklotine.Zinot kaip siuncia kas menesi. Svarbiausia kad priimtu. O tie cekiai  vadinasi net nerandu kur butu parasyta. Tik reikia matau pasirasyti kitoje puseje. Man svarbiausia dabar yra ar gali kas nors kitas padeti tu cekiu pinigus i jo saskaita, o paskui jau bankomate nuims.
Papildyta:
O banke pazystamu neturiu deja verysad.gif

crossed cekis reiskia, kad jo bet kur neisgryninsi, reikia nest i banka. Bet ir grynais negausi, o tik i to zmogaus saskaite.
Jei turi jo kortele, susirask koki pazystama vyra, kuris nunestu ta ceki airijoje (nieks ten paso nepraso kai ceki atnesi mirksiukas.gif ), o po to nuimtu su kortele pinigelius.
Atsakyti
Jo kortele yra pas jo broli. bet jie mane palaiko. Nors zinot brolis yra brolis, geriau kad nezinotu. O jo zmona (zinot kaip buna seimos galva biggrin.gif ) man viska ir paimtu, bet ji ne vyras. O siaip avdrug paprasytu paso. As galvoju ar galetu ji nunesti i banka padet i jo saskaita. O jau nuimt tai ji nuims be problemu.
Papildyta:
Ir dar klausimas, ar nebus problemu jog ant cekio lietuviskas adresas.
Papildyta:
Galeciau zinom bandyt jam sakyt, bet geriausiu atveju gausiu tik puse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 16:44)

Ir dar klausimas, ar nebus problemu jog ant cekio lietuviskas adresas.
Papildyta:
Galeciau zinom bandyt jam sakyt, bet geriausiu atveju gausiu tik puse  g.gif


paso TIKRAI nepraso. As netgi vyru cekius esu nesusi - normaliai paaiskinau, kad jie darbe, negali i banka atvaziuot. As gi pinigu neprasau duot, o tik cekio suma i saskaita permest. Taip kad gali ir moteris taip eit ir sakyt. Jei klaus - kodel adresas lietuviskas, tegu sako nugi gryzom atgal i airijja ir vsio.
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 17:44)
Jo kortele yra pas jo broli. bet jie mane palaiko. Nors zinot brolis yra brolis, geriau kad nezinotu. O jo zmona (zinot kaip buna seimos galva  biggrin.gif ) man viska ir paimtu, bet ji ne vyras. O siaip avdrug paprasytu paso. As galvoju ar galetu ji nunesti i banka padet i jo saskaita. O jau nuimt tai ji nuims be problemu.
Papildyta:
Ir dar klausimas, ar nebus problemu jog ant cekio lietuviskas adresas.
Papildyta:
Galeciau zinom bandyt jam sakyt, bet geriausiu atveju gausiu tik puse  g.gif

bandyk pirmiausiai Lietuvoje banke kalbėti, gal padės ten dirbančios mergaitės.
Pas mus banke (AIB'e) dažnai paso prašo, tik vat dabar neprisimenu kokiu atveju g.gif senokai jau buvom, viską internetu tvarkau, o jei reikia padėti, tai pašte dedu, eilės mažesnės.

O kodėl tik pusę??? Šiaip čia pinigai už vaikus, o jie su tavim liko, tai manau, kad tie pinigai visi turi likti tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 11 15, 17:49)
paso TIKRAI nepraso. As netgi vyru cekius esu nesusi - normaliai paaiskinau, kad jie darbe, negali i banka atvaziuot. As gi pinigu neprasau duot, o tik cekio suma i saskaita permest. Taip kad gali ir moteris taip eit ir sakyt. Jei klaus - kodel adresas lietuviskas, tegu sako nugi gryzom atgal i airijja ir vsio.

Nu jo gerai sakai. Bandysiu taip sneket. ***** o gal man nuskrist paciai.Nors kiek tai kainuos blink.gif Ir man atrodo kad reikia ten laukti kelias dienas kol issigrynina, nes pamenu kai as buvau airijoj tai manes viena drauge prase kad as su ja nueiciau nes kalbos nemokejo visiskai o as biski slibizavojau angliskai, tai jai pasake kad reikes laukt kelias dienas. Tik j nese i Credit union. O banke gal greiciau vyksta viskas. O dar klausimas ar cekiams nera kokio senaties termino? kad pvz reiketu per menesi issikeist?
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 11 15, 16:53)
O dar klausimas ar cekiams nera kokio senaties termino? kad pvz reiketu per menesi issikeist?

puse metu berods.
Beje, visos sumos iskart neisims. Teks i diena po 500 nusiiminet. Jei nores visos - reiks i banka eit, o ten jau tada paso prasys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <emigrante>: 15 lapkričio 2008 - 17:56