Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

Kaip zinia, uk drauge kol kas ne balta darba dirba, sake, kada pavalgyti net nera laiko unsure.gif Be to, visada priziuredavo save LT, nes drauga labai myli, tad netikiu, kad ten pradejo slamsti viska is eiles g.gif

Kiekviena esame savo kuno seimininke, tad tik mums spresti, ka i save implantuoti, ir ka valgyti mirksiukas.gif Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Merginos,nezinau ka daryti.Esu isidejusi implanta nuo rugsejo,is pradziu nebuvo jokiu priekaistu jam,taciau va dabar sergu jau dvi savaites doh.gif Vakar pradejau gerti kontraceptines,sakau gal jos sustabdys ta sirgima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 12 26, 09:37)
Merginos,nezinau ka daryti.Esu isidejusi implanta nuo rugsejo,is pradziu nebuvo jokiu priekaistu jam,taciau va dabar sergu jau dvi savaites doh.gif Vakar pradejau gerti kontraceptines,sakau gal jos sustabdys ta sirgima? g.gif




kvailai darai tu darai dviguba doze negerk niekada nebuna taip kad nuo implanto viskas buna 100% gerai as nesusergu jau 4 menesis na ir kas?taip turi buti praeis tas laikas .jokiais budais negerk papildomai vaistu nekvailiok doh.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2010 12 27, 23:13)
kvailai darai tu darai dviguba doze negerk  niekada nebuna taip kad nuo implanto viskas buna 100% gerai  as nesusergu jau 4 menesis na ir kas?taip turi buti praeis tas laikas .jokiais budais negerk papildomai vaistu nekvailiok doh.gif

Man pati gydytoja anglijoj sake,kad jei as noriu ir del odos kontraceptiku,galiu gerti ir tabletes prie implanto g.gif Ne pirma karta jau taip daru unsure.gif Siandien pastebejau,kad mano sirgimas jau baiginejasi,bet kazkaip jau norisi issiimti ta implanta.Bijau susigadinti sveikata.
Atsakyti
aš tai išsiimčiau tą implantą, jei tokie dalykai darosi. Aišku, tai patogus dalykas, bet yra ir kitų patogių priemonių apie kurias nereikia kasdien galvoti, pavyzdžiui, pleistras, jei nenori kasdien gerti tablečių. O kas jas norės gerti ir kasdien sau kvaršinti galvą, kad tik nepamiršti, jei esi pripratusi dėl apsaugos nesukti sau per daug galvos smile.gif
Atsakyti
kiek girdejau pleistras kaip tik sudas atsikilijuoja ir t,.t..o implantas ne visoms tinka man pirmus tris metus tiko viskas puiku buvo iseme idejo nauja ir va prasidejo is tikruju nesamones galvos svaigimai alpimai vemimai ir t.t.. kaip niescia bet tikrai ne nes dariau gal 10 testuku lotuliukas.gif o ir nesergu jau 4 gal menesiai. bet viskas susitvarkys o jai ne nueini ir isemi gi ne problema smile.gif
Atsakyti
Sveikos,norejau paklausti gyvenu airijoje noreciau isideti ta kontraceptini implanta bet nezinau kur kreiptis nei kaip teirautis sio dalyko..noreciau informacijos kaip jo prasyti kur eiti ir t.t:)aciu
Atsakyti
QUOTE(Nerija777 @ 2010 12 29, 01:49)
Sveikos,norejau paklausti gyvenu airijoje noreciau isideti ta kontraceptini implanta bet nezinau kur kreiptis nei kaip teirautis sio dalyko..noreciau informacijos kaip jo prasyti kur eiti ir t.t:)aciu

Ieskok per interneta.As ka iAnglijoj gyvenau tai radau.My Webpage
Nezinau ar Airijoje yra.Jei ka tai kreipkis i nhs,ten gausi reikiama info.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Perskaiciau visa tema, visokiu atsiliepimu radau smile.gif
As irgi sita daikciuka turiu nuo praeitu metu kovo, jau beveik metus.

Tik isidejus kaip pradejau sirgt tai nesustodama, jokio noro myletis nebuvo, apetito padidejimo nepastebejau schmoll.gif Nuejau atgal i GP, patare pagert KT atseit gal pades susitvarkys reikalais su mmm, geriau trys menesius, nutraukiau ir vel tas pats doh.gif
Grizau agal i GP, vel KT doh.gif Na zodziu imsiu as ji lauk, nesinori dvigubos kontracepcijos, gal reiks pabandyt pleistra, o labai jau uzmarsi KT gert, su mano tokiu gerimu kasmet gimdyciau biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti ar kam nors is turinciu implanta skauda krutis??? schmoll.gif Kai pirma karta suskaudo, supanikavau, bet pasirodo pries mm. Dabar trecias menuo ir vel artejant mm jauciuosi siaubingai.
Implanta turiu jau du metai.
Atsakyti
jo man niekada neskaudedavo.o kaip idejo implanta visada pries mm skaudedavo
Atsakyti
Jo skauda ir man, bet skaudedavo ir pries implanta rolleyes.gif
Atsakyti