Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

Nesakau, kad anksciau nieko nebudavo - mausdavo, bet dabar skauda doh.gif
Kazin ar dar istemsiu metelius?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2008 01 28, 22:52)
........tada jau geriau injekcija kas 3 menesius blush2.gif .........



O sakykit, kokios cia injeksijos?
Pasiskaicius sia tema, nelabai vilioja tas implantas.
Spirale turiu 3.5 metu, man netinka, kosmaras.
Ieskau ka cia toliau issirinkus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerija777 @ 2010 12 29, 01:49)
Sveikos,norejau paklausti gyvenu airijoje noreciau isideti ta kontraceptini implanta bet nezinau kur kreiptis nei kaip teirautis sio dalyko..noreciau informacijos kaip jo prasyti kur eiti ir t.t:)aciu

Nueini pas GP ir pasakai kad nori isideti kontraceptini implanta (implanon). pasakys ar jie tokia paslauga atlieka, kai klausinejausi su viskuom galutine kaina kazkur 400euru. (Dubline)
Atsakyti
va dabar kaip resiu tiesa tai resiu biggrin.gif lotuliukas.gif zodziu atnesiojau imlanta tris metus viskas buvo normalu sirgimai ir t.t.. paskui po tu triju metu nuejau pasikeisti.iseme ir idejo nauja ir karto ten kabinete nualpau ant veido nuo tos kusetes vadinamos.po to imlanto idejimo antro prasidejo:galvos svaigimai nemeluoju i diena po tris ir daugiau kartu,ir vis stovint.ir vemimai .lyg ir laukiuos ar ne? deja.atnesiojau puse metu prasikankinau... doh.gif nuejus pas daktara (ne Gp o seimos klinikoj ) (UK) pasakiau kad dauzos sirdis nezmoniskai sunku ykvepti oro galvos svaigimai ir pykinimai.man ji atsove su sirdim nieko bendra neturi.tada pasakiau:as nesergu jau sesta menesi juk tai nenormalu.o ji man:viskas cia normalu taip ir turi buti.zodziu sakau man isimi ta implanta ir vsio nebenoriu as kankintis.iseme nepatenkinta.taigi: kiekvieno organizmas priima savaip is pradziu man viskas buvo gerai paskui antra karta ir prasidejo problemos su sirdim,nors sako kad nieko bendra neturi bet kievieno organizmas kitoks....dabar geriu tabletes sunku kiekviena karta ta pacia valanda gerti,kol priprasiu bet taip geriau...zinokit jauciuosi kitu zmogum nes nei galva svaigsta nei pykina ir ykvepti oro galiu. 4u.gif .ir be to skauda kaip ideda ir isima man ipjove ranka ir liks dabar randas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 02 21, 00:37)
.ir be to skauda kaip ideda ir isima man ipjove ranka ir liks dabar randas  lotuliukas.gif

tai kad vietine nejautra daro g.gif ar ir su ja skauda?
Atsakyti
sveikos panos, va ka galiu patarti is patirties tai tikrai jokio implanto nesideciau antra karta. te tai tragedija o ne apsisaugojimo priemone, isidejau implanta prisiklausiau pagyru.. dziaugiausi 2 savaites ..jauciausi saugiau. bet kai po sawaites pradejau sirgti menesinem menesi laiko be perstojo man daktare pasake kad praeis ,ir praejo bet nesirgau tik 2 savaites ir tada vel visa menesi kraujavau.taigi tikrAI NEBLOGA priemone.. savaeme aishku kad kai sergi menesinem nesimyli.smile.gif beto ir tikrai ilgai dziaugtis neteko labai blogai pradejau jaustis. niekada mane neberdavo spogais.juolabiau kuna nebent paberdavo kakta ir tai pires menesines.. o cia visus 3 menesiuos pravaikscojau kaip narkomane visa isberta netik kakta bet ir visa veida nugara bei krutine.po kiek laiko sutikau drauge kuri taipat rturejo implanta..ir ji taipat buvo labai nepatenkinta implantu...ji taipat menesinem sirgo be perstojo ir kadangi sirgo tiek ilgi dar ir infekcija gavo. na tikrai jau antra karta nei per prievarta neleisciau deti jokio implanto. beje po to kai papasakojau pati kad ji turiu paaishkejo kad dar 3 bendradarbes turi implantus. ir vsos 3 isitrauke juos po 3-4menesiu nes buvo juo taipat nusivylusios. tad tikrai nepatariu zaisti tokiu dalyku. susigadinsite menesiniu cikla , pastambesite, busite pikta,ziauriai oresite valgyti,nes sutrinka hormonu pusiausvira labai. na nezinau bent jau mum visom buvo su kuriom kalbejau apie implanta kas turejo ji sawo rankoi o ne kalbejo apie ji tik is gandu ir paskalu;)
Atsakyti
Visos kontraceptines priemones turi pasekmes, apie jas labai issamiai supazindina GP arba gali pasiskaityti internete. Paskaityk skyreli "nukentejusios nuo kantraceptiku" - blogai, "implantas" -blogai, "pleistrai"- blogai, "spirales"- blogai... mano nuomone, tai priklauso nuo kiekvieno organizmo, kiekvienas priima tai skirtingai. Pati esu naudojus tabletes- nepatiko, nes neatsimindavau kada isgert blush2.gif pleistrai- net, nezinau, tiesiog nepatiko.. ryt des implanta, ziuresim, tikiuosi viskas bus gerai.. g.gif
Beja, merginos, kokio pavadinimo implantus dejotes? pas mus Airijoje yra Implanon. bet skaiciau kad anksciau naudojo, kazkoki kita, nebeatsimenu pavadinimo doh.gif , gal ten kas nors su gamintojais blogai g.gif gal dabar jau jie patobulinti truputi nei pries kelis metus...
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 21, 12:37)
tai kad vietine nejautra daro  g.gif  ar ir su ja skauda?



o kol ja padaro tai skauda gi adata visa sukisa po oda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 24, 22:29)
Visos kontraceptines priemones turi pasekmes, apie jas labai issamiai supazindina GP arba gali pasiskaityti internete. Paskaityk skyreli "nukentejusios nuo kantraceptiku" - blogai, "implantas" -blogai, "pleistrai"- blogai, "spirales"- blogai... mano nuomone, tai priklauso nuo kiekvieno organizmo, kiekvienas priima tai skirtingai. Pati esu naudojus tabletes- nepatiko, nes neatsimindavau kada isgert  blush2.gif  pleistrai- net, nezinau, tiesiog nepatiko.. ryt des implanta, ziuresim, tikiuosi viskas bus gerai..  g.gif 
Beja, merginos, kokio pavadinimo implantus dejotes?  pas mus Airijoje yra Implanon. bet skaiciau kad anksciau naudojo, kazkoki kita, nebeatsimenu pavadinimo  doh.gif , gal ten kas nors su gamintojais blogai  g.gif  gal dabar jau jie patobulinti truputi nei pries kelis metus...




cia uk toks pats.
as tikrai nepriaugau svorio jis man stovejo vietoj pikta buvau taip-bet gal ne nuo to. man daktare aiskino (ne viena o kelios) kad kaip ideda ipmlanta kaip tik neturi sirgti.pirmus tris metus pasirgdavau bet paskui kaip isidejau nauja nesirgau 6 menesius.sake taip ir turi buti. zodziu kaip ir sake kiek vienas organizmas priima savaip pirmus tris metus man viskas ok buvo.drauges jau trecia karta dedasi ir vis viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 02 25, 20:13)
o kol ja padaro tai skauda gi adata visa sukisa po oda doh.gif
Papildyta:
cia uk toks pats.
as tikrai nepriaugau svorio jis man stovejo vietoj pikta buvau taip-bet gal ne nuo to. man daktare aiskino (ne viena o kelios) kad kaip ideda ipmlanta kaip tik neturi sirgti.pirmus tris metus pasirgdavau bet paskui kaip isidejau nauja nesirgau 6 menesius.sake taip ir turi buti. zodziu kaip ir sake kiek vienas organizmas priima savaip pirmus tris metus man viskas ok buvo.drauges jau trecia karta dedasi ir vis viskas ok smile.gif

Na taip, del vietines nejautros, nesigincyju.. tikrai nebuvo malonu verysad.gif bet taip reikia.. hm, kaip idomiai su tuo sirgimu nesirgimu.. man dejo 4 menesiniu diena- vakar (sake kad reikia per pirmas 3-5dienas). kolkas dar kraujuoju g.gif siaip daktare sake, kad pirmi 3menesiai neprognozuojami. paskui 20% moteru, metus laiko neprognozuojamas menesiniu laikas.. bet aisku, cia tik statistika ir i kuri procenta patenkam kiekvien, jau individualus reikalas.. mirksiukas.gif
Kolkas jauciuosi puikiai, tik truputeli skauda ranka ir melyne yra, bet juk kazka ten kiso po oda, manau, naturalu.. ir nerviuka ir koki kapiliara paliete. mirksiukas.gif O del rando, tai ne didesnis nei zirnio dydzio.. ir manau lb puikiai sugis, na nebent, didesnis randas liktu po isemimo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 26, 14:26)
Na taip, del vietines nejautros, nesigincyju.. tikrai nebuvo malonu  verysad.gif  bet taip reikia..  hm, kaip idomiai su tuo sirgimu nesirgimu.. man dejo 4 menesiniu diena- vakar (sake kad reikia per pirmas 3-5dienas). kolkas dar kraujuoju  g.gif  siaip daktare sake, kad pirmi 3menesiai neprognozuojami. paskui 20% moteru, metus laiko neprognozuojamas menesiniu laikas.. bet aisku, cia tik statistika ir i kuri procenta patenkam kiekvien, jau individualus reikalas..  mirksiukas.gif
Kolkas jauciuosi puikiai, tik truputeli skauda ranka ir melyne yra, bet juk kazka ten kiso po oda, manau, naturalu.. ir nerviuka ir koki kapiliara paliete.  mirksiukas.gif O del rando, tai ne didesnis nei zirnio dydzio.. ir manau lb puikiai sugis, na nebent, didesnis randas liktu po isemimo.  g.gif




man pirma karta kaip isiminejo ir idedinejo kita vos vos skilute buvo sugijo.kaip paziuri matosi bet tik del to kd pati zinai kad ten turi buti randelis.o kaip isiminejau antra karta tai prapjove ir matosi kaip nago dydzio maziuko toks ipjovimas.o melyne tai turi buti.tris dienas negalima nuklijuoti pleistro ir negalima nuristi binto ar zinai?kad nepatektu bakterija.geriau 3-4 dienas neslapinti tos vietos.
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 02 26, 17:38)
man pirma karta kaip isiminejo ir idedinejo kita vos vos skilute buvo sugijo.kaip paziuri matosi bet tik del to kd pati zinai kad ten turi buti randelis.o kaip isiminejau antra karta tai prapjove ir matosi kaip nago dydzio maziuko toks ipjovimas.o melyne tai turi buti.tris dienas negalima nuklijuoti pleistro ir negalima nuristi binto ar zinai?kad nepatektu bakterija.geriau 3-4 dienas neslapinti tos vietos.

O man sake 24val g.gif jau nuklijavau, patepiau baneocinu (tipo kaip streptocido tepalas budavo, naujas toks) ir uzklijavau pleistra. bet dabar paspaudziau, zaizdos ir melynes neskauda, bet palietus implanta kazkaip skauda g.gif cia taip turi but?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XVXVX: 26 vasario 2011 - 17:36
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 26, 16:35)
O man sake 24val  g.gif  jau nuklijavau, patepiau baneocinu (tipo kaip streptocido tepalas budavo, naujas toks) ir uzklijavau pleistra. bet dabar paspaudziau, zaizdos ir melynes neskauda, bet palietus implanta kazkaip skauda  g.gif  cia taip turi but?


na palukek dar tik kelias dieneles turi smile.gif jai po poros savaiciu ar savaites vis sakudes tada nueik pas daktare.man neskaudejo tik palietus jautesi tas pagaliukas biggrin.gif
Atsakyti