Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

QUOTE(titkauk @ 2011 09 04, 11:40)
nera baisu kai deda gi tu  jo nematai tau suleidzia  po oda visa adata su nuskausminamaisiais ir tada ideda o kaip ideda tai nemaciau nes ir neziurejau ir sake uzsisukt bet vistiek nualpau nuo tos lovos tiesiai ant veido. doh.gif

su vyru tariausi, sakau ar pabandyti ar ne....sako kaip nori...sakau, bet ten turbut skauda, i ranka ji ikisa ir t.t. sako nu nebijok, uz gimdyma baisiau tikrai nebus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ne bet as nusprendziu pradesiu vel kt gerti....labiausiai bijau , kad netiks tas implantas, paskui ji isimt reikes, o tabletes gali nutraukt ta pacia sekunde....
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 09 04, 11:36)
su vyru tariausi, sakau ar pabandyti ar ne....sako kaip nori...sakau, bet ten turbut skauda, i ranka ji ikisa ir t.t.  sako nu nebijok, uz gimdyma baisiau tikrai nebus biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  ne bet as nusprendziu pradesiu vel kt gerti....labiausiai bijau , kad netiks tas implantas, paskui ji isimt reikes, o tabletes gali nutraukt ta pacia sekunde....



va butent jai netiks reiks vel matyti ta adata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 09 04, 13:41)
va butent jai netiks reiks vel matyti ta adata biggrin.gif

kadangi cia uk tokie dalykai nemokami, tai ir buvau susigundzius pasinaudoti sia galimybe, gerai kad nepuoliau stacia galva i naujove, o uzsukau cia pasiskaitineti...zinoma vieniem tinka kitiem ne, bet jei jus turejot ir patariat nesideti, tai gerai, kad pasakot teisybe, kaip kas yra istikruu... thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
as implanta turiu jau nuo geguzes menesio.kai ji dejo tikrai nieko baisaus ir skausmingo nebuvo.Tik po visko,gal kokia savaite,melyne buvo.Bet dabar viskas uzgijo,liko tik mazutis toks taskelis.
Pasalinis poveikis visoms skirtingas.Mane pradzioj ir papykindavo ir galva paskaudedavo,bet viskas praejo.Tik niekaip mano menesines nesibaigia doh.gif ,jau greit 4 menesiai bus.Po 3 -ju men.nuejau pas GP,tai israse pagerti KT,tipo,kad susireguliuotu,bet nelabai kas gaunasi.Tai dabar net nezinau,laukti ar vel eiti pas GP.KT tikrai nenoreciau naudoti,nes galiu pamirsti isgerti ir plius kepenis skauda,kai jas vartoju.Spirales nepriima mano gimda.Tai net nezinau kokias kitas tada kontraceptines priemones naudoti
Galetu ka nors vyrams sugalvoti,tai mums nereiktu sukti galvos biggrin.gif
Atsakyti
sweikutes as cia pirma karta esu, as asmeniskai ka galeciau apie implanta, nexplanon, sakyti man asmeniskai su sworiu nera problemu tongue.gif gal kaip tik galeciau teikti, kad numeciau, bet wa su nuotaiku kaita tai tikrai nezinau pastowei noriu miego ir nuotaikos keiciasi kas 5 min ir nezinau ar cia tik taip bet mano plaukai wisada budawo labai grazus as ju net nedazau man 22, bet dabar jie net nebesigarbanoja sausi ir weliasi na tikrai nezinau ar tai galetu buti nuo jo bet tikuosi ,kad nuo witaminu kuriuos buwau pradejau gerti .
Atsakyti
taipogi,as su juo jau 6 men,svoris nekinta,tik buvo neseniai uzsiteses kraujavimas-3 sav,gavau dabar gerti tabletes papildomai ciklui sureguliuoti.3 menesius gersiu.buna uzeina,kad ta vieta paniezti,bet dabar jau daug reciau.kartais uzeina pykinimo priepuolis.nuotaiku kaita vargina,bet gal del kitu priezasciu.miegu tiek,kiek visada.minusu kolkas neizvelgiu,nebent kraujavimas ilgas ir dar ilgesni tepliojimai po to
Atsakyti
esme sio koncatreptiko vilioja - nesudetinga operacijele ir rami galva 3 metams. Bet , asmeniskai man, nepatinka progesteronine kontracepcija. vieni nepatogumai - nuotaiku kaitos, galvos skausmas, spuogai ir pats blogiausias, kad niekada nezinosi,kada pradesi kraujuoti ar teplioti, sulauksi si menesi menstruaciju, ar ne... schmoll.gif
zodziu, netinka man sis budas...
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2011 11 03, 02:10)
taipogi,as su juo jau 6 men,svoris nekinta,tik buvo neseniai uzsiteses kraujavimas-3 sav,gavau dabar gerti tabletes papildomai ciklui sureguliuoti.3 menesius gersiu.buna uzeina,kad ta vieta paniezti,bet dabar jau daug reciau.kartais uzeina pykinimo priepuolis.nuotaiku kaita vargina,bet gal del kitu priezasciu.miegu tiek,kiek visada.minusu kolkas neizvelgiu,nebent kraujavimas ilgas ir dar ilgesni tepliojimai po to

taigi,griztu po 11 men nesiojimo pasidalinti patirtimi.pliusai-nestumo nera,ko ir tiketasi,svoris nekito,krutine padidejo dydziu.minusai-nuolatinis kraujavimas (2sav kraujuoja,sav poilsio,3 sav kraujuoja,2 sav poilsio),visiskai dinges noras myletis,ogi ir taip geriausia kontracepcija-susilaikymas lotuliukas.gif nuotaiku kaita nebesveika,viskas nuolat erzina,piktina,nervuoja ir pan.isvada-menesio gale griztu i Uk ir tiesiu taikymu einu traukt lauk si slamsta doh.gif ir isvis savajam pasakiau gana,as nuodijausi kontraceptikais 11 men,dabar pats galvok kaip saugotis,nes saves as daugiau panasiom siukslem nebesersiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 07 kovo 2012 - 00:07

Sveika,

As kaip tik sia savaite eisiu detis tokio implanto, daktare man paaiskino apie jo veikima, kad jo veiksmingumas 3 metai, patikimumas 99% : (tiesa sakant dar nera girdejusi kad po jo ydejimo butu pastojusi nors viena moteris) jo nereikia isiuti, jis issaunamas su specealiu kateteriu, adatos storumas panasus y ta su kure imamas kraujas smile.gif jis isaunamas po rankos oda is vidines puses netoli pazasties, smile.gif jo ilgis 40mm o plotis 2mm (forma primena plauku spilkute ta plona)

As manau kad tai daug paprastesnis budas ir patogesnis nei kontraceptine spirale smile.gif jo visiskai nesimato tik jaucesi palietus ta vieta smile.gif

O norint jy pasalinti reikia truputely ypjauti:) zinoma duoda narkoze tada:) UK jo kaina £90 bet valstybe kompensuoja:)
Tiesa kad ir menstruacijos labai sumazeje, netgi kai kurioms visai pranyksta, labai daug pliusu ir beveik nera minusu, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jessy @ 2012 03 13, 12:52)
Sveika,

  As kaip tik sia savaite eisiu detis tokio implanto, daktare man paaiskino apie jo veikima, kad jo veiksmingumas 3 metai, patikimumas 99% : (tiesa sakant dar nera girdejusi kad po jo ydejimo butu pastojusi nors viena moteris) jo nereikia isiuti, jis issaunamas su specealiu kateteriu, adatos storumas panasus y ta su kure imamas kraujas smile.gif jis isaunamas po rankos oda is vidines puses netoli pazasties, smile.gif jo ilgis 40mm o plotis 2mm (forma primena plauku spilkute ta plona)

  As manau kad tai daug paprastesnis budas ir patogesnis nei kontraceptine spirale smile.gif jo visiskai nesimato tik jaucesi palietus ta vieta smile.gif

  O norint jy pasalinti reikia truputely ypjauti:) zinoma duoda narkoze tada:) UK jo kaina £90 bet valstybe kompensuoja:)
  Tiesa kad ir menstruacijos labai sumazeje, netgi kai kurioms visai pranyksta, labai daug pliusu ir beveik nera minusu, smile.gif

Pirma karta girdziu kad ji isauna. Ji ideda ipjovus truputi ranka( taip pat kaip ir isimant) kur tu ji desiesi? Lt?
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 03 13, 15:08)
Pirma karta girdziu kad ji isauna. Ji ideda ipjovus truputi ranka( taip pat kaip ir isimant) kur tu ji desiesi? Lt?

teisingai sako.jis idedamas i toki prietaisa,kaip pistoletuka,ir isaunamas po oda.niekur nieko nepjauna.bent ja man west yorkshire,kur dejausi,nieko nepjove,liko po beveik metu tik toks taskelis toj vietoj,pro kur ivedinejo.isima ipjovus oda(apie milimetra) ir isstumia implanta.tiesa,idejus ji,jis buna zydras.isemus-baltas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jessy @ 2012 03 13, 14:52)
Sveika,

  As kaip tik sia savaite eisiu detis tokio implanto, daktare man paaiskino apie jo veikima, kad jo veiksmingumas 3 metai, patikimumas 99% : (tiesa sakant dar nera girdejusi kad po jo ydejimo butu pastojusi nors viena moteris) jo nereikia isiuti, jis issaunamas su specealiu kateteriu, adatos storumas panasus y ta su kure imamas kraujas smile.gif jis isaunamas po rankos oda is vidines puses netoli pazasties, smile.gif jo ilgis 40mm o plotis 2mm (forma primena plauku spilkute ta plona)

  As manau kad tai daug paprastesnis budas ir patogesnis nei kontraceptine spirale smile.gif jo visiskai nesimato tik jaucesi palietus ta vieta smile.gif

  O norint jy pasalinti reikia truputely ypjauti:) zinoma duoda narkoze tada:) UK jo kaina £90 bet valstybe kompensuoja:)
  Tiesa kad ir menstruacijos labai sumazeje, netgi kai kurioms visai pranyksta, labai daug pliusu ir beveik nera minusu, smile.gif

del sumazejimo-absurdas,brangioji.as nesioju jau beveik metai,pirmus 4menesius ju nebuvo arba buvo minimalios,dabar tik speju kraujuot arba tepliot.per menesi "svariu dienu" tebuna kokios 5-8,visa kita laika arba kraujuoji,arba teplioja.turiu drauge,jai po metu kraujavimas nustojo,bet kankinosi taip,kaip kankinuosi as.kazkaip is 3 metu metus gausiai kraujuoti-manau nera normalu ir patogu.ypac dar ir nesaugu-gali issivystyti mazakraujyste.
beje,del isemimo-jokios narkozes,isema tas pats gydytojas,kuris ir idejo.uzmarinama oda taip pat,kaip ir idedant,palaukiama,kol dings jautrumas ir isstumiamas implantas lauk per milimetrini pjuvi.jokiu narkoziu veltui Uk nedaro lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 14 kovo 2012 - 13:23

<<<<beje,del isemimo-jokios narkozes,isema tas pats gydytojas,kuris ir idejo.>>>


nebutinai,man dejo 2 kartus ir isiminejp du kartus visus 4 kartus buvo skirtingi daktarai.beje man uk- Londone ipjove o neisove ir tada idejo ta implanta.taip kad nevisur vienodai.... g.gif
Atsakyti