Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

implantas yra tam kad moteris nepastotu ir tik 10%moteru suserga is viso.man pirmus metus(3) buvo menesines o paskui sekancius tris nebebuvo(nauja dejo) puse metu nieko nebuvo isigandau ir nuejau isiimti ir man aiskino(tikrai ne viena daktare) kad tik 10%isidejusiu implanta suserga.taip kad jai nesirgist nieko blogo neisigaskit friends.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
aš taip pat įsidėjau impalntą. Viskas kaip ir gerai, rankos visai jau neskauda (įdėjo jį birželio 24d.), tačiau nuo vakar pradėjo tirpti ranka. Ar buvo kuriai kas nors panašaus? Gal man blogai ką padarė arba gal čia tik sutapimas, kad tirpsta ta ranka, kurioje yra implantas? Na, šiaip ar taip kreipsiuos į medikus, tik dar norėjau jūsų paklausti, gal kuriai taip buvo smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(-Aiva- @ 2011 06 29, 08:50)
Sveikutės  smile.gif
aš taip pat įsidėjau impalntą. Viskas kaip ir gerai, rankos visai jau neskauda (įdėjo jį birželio 24d.), tačiau nuo vakar pradėjo tirpti ranka. Ar buvo kuriai kas nors panašaus? Gal man blogai ką padarė arba gal čia tik sutapimas, kad tirpsta ta ranka, kurioje yra implantas? Na, šiaip ar taip kreipsiuos į medikus, tik dar norėjau jūsų paklausti, gal kuriai taip buvo  smile.gif ?



blink.gif as du kartus turejau ji bet nei karto netirpo.imk lauk.nepriima tavo organizmas ir tiek.nesvarbu kaip ji ides.man viena karta tiesiai kita karta kreivai idejo biggrin.gif nera skirtumo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, o pavyzdziui kiek laiko reikia palaukti kad mzadaug jeigu ir ileistu nepasociau smile.gif
Atsakyti
man idejus implanta reikejo dar savaite pagerti vaistus .
Atsakyti
http://sveikata.dien...-pastojo-324389
ar skaitėt? aš nenaudočiau... schmoll.gif
Atsakyti
as anksciau visada kt gerdavau, dabar esu uk ir po antro vaikelio vel zadejau pradeti gerti, bet drauge pasiule implanta, tai galvojau pasinaudoti naujove ir patogiau ir visa kita...tai va uzejau i sia tema specialiai atsiliepimu pasiskaityti ir dabar jau nebezinau ka daryti detis ar nesideti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 09 02, 15:03)
as anksciau visada kt gerdavau, dabar esu uk ir po antro vaikelio vel zadejau pradeti gerti, bet drauge pasiule implanta, tai galvojau pasinaudoti naujove ir patogiau ir visa kita...tai va uzejau i sia tema specialiai atsiliepimu pasiskaityti ir dabar jau nebezinau ka daryti detis ar nesideti g.gif




as asmeniskai nepatariu.pati turejau po vaikelio bet isemiau.atsibodo galvos svaigimai ir pykinimai...nepatariu tikrai.
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 09 03, 17:01)
as asmeniskai nepatariu.pati turejau po vaikelio bet isemiau.atsibodo galvos svaigimai ir pykinimai...nepatariu tikrai.

teks vel prie tableciu grysti unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2011 09 04, 00:12)

pasiziurejau dar per youtube kaip ji ideda, tai taip nemaloniai per kuna saltukas nubego biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nera baisu kai deda gi tu jo nematai tau suleidzia po oda visa adata su nuskausminamaisiais ir tada ideda o kaip ideda tai nemaciau nes ir neziurejau ir sake uzsisukt bet vistiek nualpau nuo tos lovos tiesiai ant veido. doh.gif
Atsakyti