Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

Mergaites, negalima jokiu kontraceptiku pradeti vartoti savo nuoziura, nepasitarus su gydytoju.
As pati viena karta vos neprisidirbau.
Pasiskaiciau apie injekuojamuosius progestinus, na cia tie, apie kuriuos sygyta postu auksciau raso. Bet vis gi kazkaip susviete man, kad gal reiketu su ginekologe pasitarti.
Tai va, ji istyre mano krauja, gimdos gleivine ir t.t., nes as ilga laika vartoju oralinius kontraceptikus.
Isvada buvo tokia, kad jei as tuos progestinus susileisciau, tai 95 proc. tikimybe, kad pradeciau labai smarkiai kraujuoti, nes del mano organizmo hormonu pusiausvyros progestinai man netiktu. O kaip ta kraujavima sustabdyti, juk nebeiskrapstysi tos injekcijos is organizmo. Vienai moteriai tokia saviveikla baigesi gimdos salinimu.
Aisku, implantas gal saugiau, nes ji isimti galima, bet kam rizikuoti savo sveikata?
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2008 01 13, 15:27)
Gaila,kad LT dar nėra...gal reik važiuot į GB ,kad įdėtų lotuliukas.gif


Geras...o aš optimistė maniau, kad jau LT yra..planavau sau dėtis.. doh.gif Gailaaaa... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 02 03, 15:34)
Geras...o aš optimistė maniau, kad jau LT yra..planavau sau dėtis..  doh.gif   Gailaaaa... verysad.gif

airijoj dabar be medical card'o 300 euru, tai lietuvoj paskaiciuok kiek kastuotu doh.gif , kazi ar daug bus norinciu moketi po 1000 lt. dar man kyla klausimeliu tokiu, planuoju operacija vasara, ir per ja negalima sirgt, su tabletem ta reikala gali susireguliuoti, o su implantu?? g.gif tai ne.? pasidalinkint mintimis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tukyte: 06 vasario 2008 - 01:11
QUOTE(tukyte @ 2008 02 05, 23:10)
airijoj dabar be medical card'o 300 euru, tai lietuvoj paskaiciuok kiek kastuotu  doh.gif , kazi ar daug bus norinciu moketi po 1000 lt. dar man kyla klausimeliu tokiu, planuoju operacija vasara, ir per ja  negalima sirgt, su tabletem ta reikala gali susireguliuoti, o su implantu?? g.gif  tai ne.? pasidalinkint mintimis  4u.gif

Su implantu mmm bent jau man nėra reguliarios... Pirmus 6 mėn nebuvo visai, o daba būna kas 2-3mėn... Planuot nieko nepaplanuosi... Bet čia vėl kiekvienai skirtingai gali būt... Aš be medical card mokejau 85e už pati implantą, nes turiu išsiėmus kortelę tokią vaistų pirkimui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 02 07, 15:45)
Su implantu mmm bent jau man nėra reguliarios... Pirmus 6 mėn nebuvo visai, o daba būna kas 2-3mėn... Planuot nieko nepaplanuosi... Bet čia vėl kiekvienai skirtingai gali būt... Aš be medical card mokejau 85e už pati implantą, nes turiu išsiėmus kortelę tokią vaistų pirkimui wink.gif

koks skirtumas medical card, drug cheme ar gp visit card, visos jos kompensuoja.
Atsakyti
visai susigundziau reiks su mamaite pasneket apie implanta blush2.gif tai gal ir pavyks ax.gif
Atsakyti
Gaila, kad dar Lietuvoj nera, tikrai susidomejau.Reikes vis delto gydytojai skamtelt...
Atsakyti
seniai toki dalykeli girdejau, bet LT jis neregistruotas ir cia negalima jo implantuoti.
Mamytes is Airjijos ar UK, gal zinot ar as, galeciau nuvaziavus i UK isideti toki implanta? Uz normalia kaina aisku. Bet ar apsiimtu kas tai dayti, gal reikia buti tos salies pilieciu ar bent jau ten gyventi?
Atsakyti
QUOTE(jkrista @ 2008 03 31, 08:53)
seniai toki dalykeli girdejau, bet LT jis neregistruotas ir cia negalima jo implantuoti.
Mamytes is Airjijos ar UK, gal zinot ar as, galeciau nuvaziavus i UK isideti toki implanta? Uz normalia kaina aisku. Bet ar apsiimtu kas tai dayti, gal reikia buti tos salies pilieciu ar bent jau ten gyventi?

airijoj mokama, o uk uz dyka deda. tik reikia buti prisiregistravus pas gp, o tai padaryti labai paprasta. bet nezinau, ar verta, jei cia negyveni, juk kas, jei tau jis netiktu ir reiketu issimti nedelsiant? Kita vertus, jei daznai cia buni, turi savu, tai gal ir gali bandyti... Tau spresti ax.gif Beje, as sita esu isidejusi jau pora menesiu, jokio salutinio poveikio kol kas...
O as tikrai lt jo nera? Tai kodel tada tokiuose tinklapiuose kaip kontracepcija.lt ar saugusseksas.lt apie juos raso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 31 kovo 2008 - 13:24
QUOTE(premium @ 2008 03 31, 13:23)

O as tikrai lt jo nera? Tai kodel tada tokiuose tinklapiuose kaip kontracepcija.lt ar saugusseksas.lt apie juos raso g.gif



Tas ir nervuoja, kad rašyt rašo, o nėra jo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2006 11 16, 13:24)
Taigi, mano pazystama UK naudoja tokia kontraceptine priemone kaip implantas. Sakau kas cia per velnias. Ji sako , kad tai panasus i siuleli daikciukas, kuris isiuvamas po oda. Ir jis laikomas 3 metus.

Jei ji isiuvo po rankos oda is vidines puses netoli pazasties. Sako, kad kitur tai labai brangu, o sitoje salyje visos KT priemones yra nemokamos.
Su juo tipo negausios menesines (beveik is vis ju nepastebi) ir viskas ciki.

Na nezinau, bet as turbut nerizikuociau ir tikrai tokio dalyko nedeciau, vistiek juk dedama narkoze ir daroma siokia tokia operacija.

Gal jus ka girdejot? Ar net naudojat???

teko apie ji girdet, bet naudot tai kazkaip nenoreciau smile.gif
Atsakyti
As gyvenu uk.Implanta isidejau pries metus.Labai dziaugiuosi-nera jokiu pasaliniu reiskiniu!!!!!!!AS 100 procentu UZ
Atsakyti