Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis implantas

Pasigirsiu ax.gif as siandien irgi isidejau impalnta! Trys metai be rupesciu!!! 4u.gif uztruko kokias tris minutes thumbup.gif Cia UK, turetu ir Lietuvoj padaryti nemokama kontracepcija! Ar bent jau dali galetu apmoketi valstybe g.gif
Atsakyti
Sveikos, o galite papasakoti, ar veikia tas implantas nora myletis, na taip kaip KT? Ir kada ta implanta reikia detis, per kuria ciklo dali, per menesines?
Papildyta:
Jau radau smile.gif , pasirodo ideda implanta 1- aja mmm diena. Va taip... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(grays1 @ 2008 06 20, 17:47)
Jau radau smile.gif , pasirodo ideda implanta 1- aja mmm diena. Va taip... cool.gif

nebutinai, gali ideti bet kada, tik jei ides pirma mmm diena, turesi apsauga is karto, o jei ne, dar 7 dienas turesi saugotis, man idejo dar net nesergant mmm, nes as vaika dar maitinu mirksiukas.gif
Atsakyti
na as gyvenu uk ir visos kt tikrai nemokamos bet tas implantas ne visom tinka ir as nemanau kad jei nera men tai gerai juk vistiek tas blogas kraujas turi iseiti jau taip yra sukurta moteriskame organizme as asmeniskai leidausi depo injekcija kas 3 menesius ir man taip pat netinka tai nutraukiau gal geriau kokius pleistrus ar tabletes naudot nei implantus mano drauge turi implanta tai pastoviai kraujuoja ir trauks ji lauk bukit atsargios su depo ir implantais juk kiekvienos organizmas kitaip reguoja i svetimkuni
Atsakyti
QUOTE(INGONE @ 2008 06 22, 12:45)
na as gyvenu uk ir visos kt tikrai nemokamos bet tas implantas ne visom tinka ir as nemanau kad jei nera men tai gerai juk vistiek tas blogas kraujas turi iseiti jau taip yra sukurta moteriskame organizme as asmeniskai leidausi depo injekcija kas 3 menesius ir man taip pat netinka tai nutraukiau gal geriau kokius pleistrus ar tabletes naudot nei implantus mano drauge turi implanta tai pastoviai kraujuoja ir trauks ji lauk bukit atsargios su depo ir implantais juk kiekvienos organizmas kitaip reguoja i svetimkuni

as nesergu ne del implanto, o del to, kad dar maitinu kudiki mirksiukas.gif tai normalu, daugumai moteru taip yra ax.gif dar klausimas ar geriau ryt hormoninius vaistus, ar detis implanta... as ji turiu 4 menesiai, jokio salutinio poveikio, o ir nejauciu, kad svetimkunis koks rankoje butu. zodziu, man tai ideali priemone, aisku, kitai gal netiktu, bet nereikia jau taip gasdinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 22 birželio 2008 - 14:05
premium, Mano viena pazystama taip pat isidejo ta implanta, tai pradzioj labai dziaugesi juo. Bet dabar skundziasi daznu kraujavimu, galvos skausmais ir svorio padidejimu. unsure.gif

Beje cia ne i tema, bet jei nepaslaptis kokiu budu svori meti? Ar cia savaime jis pas tave krenta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2008 06 23, 16:08)
Beje cia ne i tema, bet jei nepaslaptis kokiu budu svori meti? Ar cia savaime jis pas tave krenta.  ax.gif

po gimdymo savaime krito, dabar jau reikia pasistengti, dabar maitinuosi sveikai ir mazom porcijom, tik tiek, manau, maitinimas krutimi dar padeda.

del implanto, tai jei kas veliau pasidarys negerai, tai issiimsiu, ir tiek... bet as anksciau ilga aika geriau kt, tai man nuo ju irgi jokio salutinio poveikio nebuvo, netgi padejo smile.gif tai tikiuosi, kad ir su implantu bus panasiai...
Atsakyti
Sveikos, as irgi turi implanta jau beveik 2.5 metu, taciau nebegyvenu UK. Gal kas girdejote kur Lietuvoj ji butu galima issiimti, tikiu kad ir lt turetu juos deti, aisku ne nemokamai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilara @ 2008 07 29, 16:14)
Sveikos, as irgi turi implanta jau beveik 2.5 metu, taciau nebegyvenu UK. Gal kas girdejote kur Lietuvoj ji butu galima issiimti, tikiu kad ir lt turetu juos deti, aisku ne nemokamai.  g.gif


isimti gal bet kuri gydytojas gali, nezinau g.gif bet Lietuvoj dar tu implantu nera ax.gif
Atsakyti
Turiu nuojauta, kad reiks pas chirurga begti, tik idomu ar apsiims. ax.gif Sakys, kas cia per daiktas ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilara @ 2008 07 29, 16:21)
Turiu nuojauta, kad reiks pas chirurga begti, tik idomu ar apsiims.  ax.gif Sakys, kas cia per daiktas ax.gif  lotuliukas.gif


gal ten nereikia tokiu dideliu pjaustymu biggrin.gif
Atsakyti
labas! As jusu rate naujoke, pirma karta rasau. Gyvenu siaures airijoj. Pries menesi isidejau kontraceptini implanta "implanon", esu patenkinta thumbup.gif , nes vis uzmirsdavau isgerti tabletyciu doh.gif . Jis cia pas mus tikrai nemokamas jei turi medicinos kortele, o jei neturi, tai tau jo niekas ir neides kol neprisiregistruosi pas gydytojus. Noreciau paklausti pas mergytes kurios turi ta daikciuka rankoje ar joms nera jokio niezulio, nes man niesti toj vietoj, nors ir nera jokiu paraudimu. Kiek esu skaicius apie "inplanona", niekur nieko neraso apie toki jo poveiki blink.gif
Atsakyti