Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralus šeimos planavimas. Kas tai tokio?

Labos,


kai laukiausi antrojo vaikelio, ginekologė išgąsdino mane pasakiusi, kad MOTERIS VISADA YRA VAISINGA. Jei visos taikytų NŠP, ji" nebūtų padarius tiek miniabortų". Tuo mano norai gyventi NŠP metodais pasibaigė, nes gyventi depresijoje ar kas min galvoti, nėščia/nenėščia siaubinga. Pavydžiu toms, kurios gyvena NŠP ir nepastoja... Bet kaip patikėti...

Iš tikrųjų, kas įrodys bent 99%, kad nevaisingos dienos yra tikrai NEVAISINGOS...
Anksčiau nemėgdavau mėnesinių, jei taip galima pasakyt, dabar-tik jos pasibaigia ir pradedu laukti..

Bioselfą turiu, tik dar nesinaudojau..nėr galimybės, dažnai keliuosi pas mažiuką naktį..

Vilniuje, prie Aušros Vartų yra įsikūręs Šeimos centras, kuriame skaitomos paskaitos apie NŠP. Ten pat įsigijau V. Rudzinsko knygą apie NŠP, kurioje iki smulkmenų aprašyti visi metodai. Čia tarp kitko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 27 rugsėjo 2010 - 22:12
QUOTE(sostine_ @ 2010 09 27, 23:09)
Labos,
kai laukiausi antrojo vaikelio, ginekologė išgąsdino mane pasakiusi, kad MOTERIS VISADA YRA VAISINGA. Jei visos taikytų NŠP, ji" nebūtų padarius tiek miniabortų". Tuo mano norai gyventi NŠP metodais pasibaigė, nes gyventi depresijoje ar kas min galvoti, nėščia/nenėščia siaubinga. Pavydžiu toms, kurios gyvena NŠP ir nepastoja... Bet kaip patikėti... <...>


NŠP nėra vien tik gražus pavadinimas. Taikančios NŠP laikosi ir tam tikrų taisyklių, kurių nėra tiek jau ir mažai. Patys su MB taikom NŠP ir esam tuo patenkinti thumbup.gif . O visgi PO OVULIACIJOS tam tikras laiko tarpas iki mmm yra nevaisingas, antraip visos taikančios NŠP ir besidžiaugiančios smileysex.gif be jokių apsaugų po ovuliacijos, tikrai jau būtų seniai seniai pastojusios. Tavo ginekologė tikriausiai mažai ką nutuokia apie NŠP schmoll.gif .

P.S. čia lankosi tos kurios NŠP naudoja siekdamos išvengti nėštumo:
http://www.supermama...howtopic=620182
Atsakyti
QUOTE(NoSmoking @ 2010 09 07, 12:40)
Planavom seima, bet vyriskis nelabai norejo maziuko. Tai gimradienio proga nupirkau jam dovanele Tribestan maisto papildu, sie papildai skatina vyriska portrauki. Tai va, dabar jau  nestuke.gif . biggrin.gif Tai va, galim dziaugtis  thumbup.gif

Ir man turbut reiks taip pat padaryti lotuliukas.gif gimtadienis ne uz kalnu smile.gif gal ir as greit nestuke.gif
Atsakyti
pirmojo susilaukes nelauktai. Antro norim jau seniai bet nesigauna:( ar kas susidure su tokia problema? ka galit patart?
Atsakyti
Sveikos merginos,
Turiu tokią bėdelę ax.gif
Su draugu planuojam vaikiuką, lyg kažkas ir užkibo nestuke.gif
Manau pastojau kovo 5, ciklas regulerus 28 dienos. Mėnesinės turėjo prasidėdi kovo 14, tačiau jų nesulaukėm thumbup.gif
Kovo 18 prasidėjo tepimas. Jis truko geras keturias dienas. Į mėnesinės nebvo panašu. Pirmąją dieną vos vos tepė, antrają šiek tiek daugiau. Eiliškumas neuvo panašus į yprastas mėnesines. g.gif
Pasidariau krūvą testų pradedant skaitmeniniais ir paprastais Clear Blue, baigiant skirtais nustatyti ankstyvam nėštumui.
Iš jų tik vienas buvo teigiamas blink.gif
Todėl nesuprantu kas vyksta doh.gif
Yprastai prieš mėnesines mane kankina beprotiškas PMS'as, bet tą kart nieko nejaučiau g.gif
Tik speneliai pasidarė labai jautrūs blink.gif
Vis dar dedam visas pastangas.
Jei tą kart tepimas buvo implantacinis, dabar turėčiau būti nėščia apie penktą savaitę.
Nebepasitikiu testais schmoll.gif
Užsiregistravau kraujo tyrimui (gyvenu ne Lietuvoje).
Mąstau ar jis gali parodyti gana ankstyvą nėštumą? nestuke.gif
Atsakyti
Sveiki,noreciau paklausti kada galima pastoti? skaiciausi visur,kad galima likus savaitei iki mm,padekit kas nors man... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapukea @ 2012 05 02, 09:22)
Sveiki,noreciau paklausti kada galima pastoti? skaiciausi visur,kad galima likus savaitei iki mm,padekit kas nors man... verysad.gif

Pastoti galima per ciklo viduri. Priklauso labai nuo jusu ciklo ilgio ir jo pastovumo. Jei ciklas reguliarus pvz 28d. tai vaisingos buna kelios dienos iki ovuliacijos, ovuliacijos diena ir kelios dienos po jos. Ovuliacija vyksta apie ciklo viduri (jei jis reguliarus ir trunka iki 30d.) jei ciklas ilgesnis tada mazdaug 14-15d. iki menesiniu. Jei ciklas labai trumpas, pvz 21d. , o menesines buna ilgesnes, tai teoriskai vaisingos gali buti net kelios paskutinios menesiniu dienos ir savaite iki menesiniu.... Pasistudijuok tema apie vaisingas dienas
Atsakyti
QUOTE(Slapukea @ 2012 05 02, 09:22)
Sveiki,noreciau paklausti kada galima pastoti? skaiciausi visur,kad galima likus savaitei iki mm,padekit kas nors man... verysad.gif

Likus savaitei iki mm, jei tos mm yra tikrosios (t.y. su prieš tai buvusiu bazinės kūno temperatūros pakilimu) pastoti neįmanoma - ši ciklo dalis net vadinama absoliutaus nevaisingumo faze.

Vaisingiausias laikas yra apie ovuliaciją, kuri visoms moterims, nepriklausomai nuo jų ciklų trukmės, įvyksta kažkurią dieną likus 9 - 16 dienų iki mm. Taigi tiek gali pasiskaičiuoti orientacijai pagal kalendorių, o realiai norint pataikyti į vaisingą laiką, reikia stebėti gleives ir lytinius santykius planuoti, kai jos tampa skaidrios, vandeningos, tąsios, primenančios nevirto kiaušinio baltymą, makšties įeigoje jaučiamas "slidumas".
Atsakyti
Sveiki, ar yra šeimų planuojančių naturaliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 06 14, 18:36)
Sveiki, ar yra šeimų planuojančių naturaliai  blush2.gif

Yra - kviečiu prisijungti 4u.gif
Atsakyti
Du kartus galiu patvirtinti, kad tas naturalus seimos planavimas daugiau padeda pastoti nei apsaugo nuo neplanuoto nestumo. Abiem atvejais dziaugiuosiu auganciais puikiais netyciukais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(golemas @ 2012 07 31, 17:52)
Du kartus galiu patvirtinti, kad tas naturalus seimos planavimas daugiau padeda pastoti nei apsaugo nuo neplanuoto nestumo. Abiem atvejais dziaugiuosiu auganciais puikiais netyciukais. biggrin.gif

Labai įdomu, o jūs naudojote simptoterminį metodą, ar tiesiog skaičiavimais paremtą vaisingų dienų nustatymą (kas nėra NŠP)? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suri kata: 01 rugpjūčio 2012 - 12:17