Įkraunama...
Įkraunama...

ar ruošiat vyrui pietus?

Su manim vyras viena diena greiciausiai issiskirs. Nes as gaminu pietus tada, kada noriu. O, anot jo, moterys gaminti turi kasdien ir dar vyrams i lekste idet. As jam pradedu aiskinti apie lygias vyrus ir moteru teises, jis pradeda zaliuot is pykcio.  ;D ;D ;DMan tik juokas ima ir blogiausia, kad as is to jauciu pasitenkinima (kad nepaisau jo reikalavimu ta prasme). Jis kiles is patriarchalines seimos ir mate ji aisku tenkinanti seimynini modeli. O pas mus seimoj tevas zinojo savo vieta ;D. Ir gamint, beje, skaniai mokejo. Nu visiskas pravalas ;D
Atsakyti
Maniškė irgi 99 proc. kartų gamina valgyt. Tačiau juk šeimoje ne tik valgyt gaminama, pakankamai daug tenka ir kitai pusei, ypač jei užsiimi remontais. Aišku, galėčiau ir dažniau valgyt gamint, tad reiks daryt išvadas :smile.gif
Atsakyti
vasara ,labai daznai vyras kepdavo saslykus ir valgydavom is vienkartiniu leksciu,nu tiesiog rojus... ;D wink.gif
Atsakyti
Aš pasirodysiu labai senamadiška, bet mano nuomone - moteris turi padėti vyrui siekti kuo daugiau, taigi tuo pačiu ji turi atleisti vyrą nuo buities darbų, nuo valgio gaminimo ar mąstymo, kur ir kaip pavalgyti, nuo slankiojimo po maisto prekių parduotuves, nuo namų rūpesčių. Galiu drąsiai pasakyti, kad esu išlepinusi šiuo požiūriu savo vyrą. neleidžiu jam namuose nieko daryti, o jei ir norėtų, tai nebūtų kas veikti, nebent kartais šiukšles išnešti..Atsikeliu, padarau pietus, būnu su dukra, sutvarkau namus, tada išsimaudau, persirengiu ir laukiu vyro:smile.gif Gaminu kasdien: sriubą, ką nors mėsiško ir salotas..jei nebūnu labai pavargusi, tai vakarui iškepu ką nors skanaus: pyragėlių, pyragą ar pan.Matyt mano toks šeimos suvokimas, kad aš turiu jį lepinti, nes visgi jis stengiasi dirbdamas, randa kur pavargti..Jis mane lepina vaiko auginime, man niekada nereikia naktį keltis, supti, maitinti..Leidžia išvis kitame kambaryje miegoti, kad pailsėčiau. O ir parėjęs mane išvaduoja nuo žaidimų su dukra..man tiesa irgi vyras yra sakęs, kad "jei sunku, negamink, man tai nėra labai svarbu". Gal aš ir susireikšminu su ta buitimi, bet tikiu, jog gal mano pastangos yra kažko vertos.
Atsakyti
QUOTE
Aš pasirodysiu labai senamadiška, bet mano nuomone - moteris turi padėti vyrui siekti kuo daugiau, taigi tuo pačiu ji turi atleisti vyrą nuo buities darbų, nuo valgio gaminimo ar mąstymo, kur ir kaip pavalgyti, nuo slankiojimo po maisto prekių parduotuves, nuo namų rūpesčių.


Puiku, jei tai priimtina abiems. Bet man tokiu atveju jau geriau vienai gyventi butu. Mes su vyru abu po 8 valandas dirbam+as mokausi, abu vienodai tvarkom kambarius, rupinames buitimi, darom valgyt ir t.t. Sakyciau kad vyras net daugiau daro. Nors mano seimoj vuvo atvirkstinis variantas - mama nese visus 4 namu kampus.
Atsakyti
[quote]Aš pasirodysiu labai senamadiška, bet mano nuomone - moteris turi padėti vyrui siekti kuo daugiau, taigi tuo pačiu ji turi atleisti vyrą nuo buities darbų, nuo valgio gaminimo ar mąstymo, kur ir kaip pavalgyti, nuo slankiojimo po maisto prekių parduotuves, nuo namų rūpesčių. quote]
O ka daryt, jei moteris irgi nori siekt kuo daugiau? Eit i darba, rupintis seimos gerove, o paskui dar iskorus liezuvi aplink puodus slankioti? Na jau aciu!
Atsakyti
Rasma, o kaip bus,kai grisi i darba? wink.gif

Siaip as pastaruoju metu pagaunu save, kad krtais visai malonu namie patiems kazka pasigaminti..Ypac po to, kai neskaniai pavalgai kokioj kavinej :-/
Tarkim pektadieni vaziuojam visi i parduotuve-renkames produktus ir sumastom koki patiekala, paskui grize ilgai tupim virtuvej-gaminam, gurksnojam alu ar vyna..ir aisku valgom wink.gif
Dukra tuo metu okupavusi svetaine-vykdo savo "statybas", zodziu visai malonu taip leisti saltus rudens savatgalius.. :smile.gif
Bet jei tai butu pareiga, po darbo dienos, nu nzn..
Dabar pora kart per savaite griztu namo paskutine(aerobika wink.gif), tai seima jau buna pavalgius kokiu koldunu ar sumustiniu, o as pagrauziu salotu..Visi patenkinti..
O buna, kad specialiai pasiplaunu anksciau namo ir paruosiu koki lengva patiekaliuka, kol seima dar negrizus.. tongue.gif

Labiausiai nemegstu rutinos ir pareigos, kad truks plys reiks ka nors iskepti..
Atsakyti
QUOTE
Su manim vyras viena diena greiciausiai issiskirs. Nes as gaminu pietus tada, kada noriu. O, anot jo, moterys gaminti turi kasdien ir dar vyrams i lekste idet. As jam pradedu aiskinti apie lygias vyrus ir moteru teises, jis pradeda zaliuot is pykcio.  ;D ;D ;DMan tik juokas ima ir blogiausia, kad as is to jauciu pasitenkinima (kad nepaisau jo reikalavimu ta prasme). Jis kiles is patriarchalines seimos ir mate ji aisku tenkinanti seimynini modeli. O pas mus seimoj tevas zinojo savo vieta ;D. Ir gamint, beje, skaniai mokejo. Nu visiskas pravalas ;D


Panaši situacija ir pas mus namie, tik blogybė tame, kad anot vyro- "sėdžiu" namie, nes auginu vaiką, o jis matote uždirba pinigus. Bet aš gaminu valgį tik simboliškai po kelis kartus per savaitę. Ir tai tik todėl, kad reikia paduoti 4 metų dukrai, o dėl savęs -aš galiu koldūnais ar sumuštiniais maitintis.
Atsakyti
Kadangi mūsų santuoka jau skaičiuoja penktus metelius, tai galiu drąsiai pasakyt kaip buvo ir kaip bus. kai ištekėjau, tai dar turėjau studijuoti 5 kurse Kaune. Kadangi gyvenu Vilniuj, tai kasdien važinėjau į paskaitas iš Vilniaus ir vakare grįždavau namo pas vyrą. Gamindavau vakare kaip ir "pusfabrikačius", kuriuos kitą dieną tarkim belikdavo kepti, troškinti ar pan. Sriubą išvirdavau atsikėlusi 5 val. ryto, paruošdavau ir palikdavau vyrui pusryčius, net sudėdavau kavą į puodelę, kad jam liktų tik vandens užsipilti.Kol darydavausi makiažą, kol pabėgiodavau, tai viskas ir išvirdavo ant lėtos ugnies. Po to baigusi mokslą pradėjau dirbti, tai ta kasdienybė niekuom nepasikeitė, priešingai, darbas čia pat Vilniuje ir man nuo namų ruošos net begalės laiko sau likdavo..Dirbdavau nuo 8 iki 17 val. Iškart po baigimo, gavus darbą, įstojau į neakivaizdinį ir po metų pastojau..buvo linksmiausias laikas: studijos, nėštumas, darbas, namai..Vėl viską spėjau, gaminau kaip ir anksčiau ir tvarkiausi, ir dar savimi rūpinausi, t.y. nepalioviau sportuoti ir neapleidau savo visuomeninės veiklos. Gal tiesiog pas mane labai geros "batareikos"..ENERGIZER  wink.gif retai kada nepagaminu valgyt, tikrai retai..Kartais leidžiu sau dviem dienom iškart gaminti, kai jaučiu jog kita diena bus pilna veiklos, arba jei prastai jaučiuosi. Vyrai to nevertina, jie įpranta, nebepastebi, jiems taip ir turi būti, neatrodo darbu, bet tiek to..Dirbi ne tam, kad girdėtum panegiriką, kad lauktum dėkingumo..Tiesiog myli ir rūpiniesi žmogumi..O sutuoktinis išlaiko šeimą ir rūpinasi finansais (kol kas)..va, sausio mėn man sesija ir prasideda darbas...manot, vyras liks be pietų :smile.gif Tikrai ne wink.gif
Atsakyti
QUOTE
O ka daryt, jei moteris irgi nori siekt kuo daugiau? Eit i darba, rupintis seimos gerove, o paskui dar iskorus liezuvi aplink puodus slankioti? Na jau aciu!



Ne ne, man toks seimos modelis irgi nepriimtinas ir nesuprantamas. Reikia virejos - prasom nusisamdyti. As galiu gaminti tik tada, kai noriu, o ne kai kazkokia pareiga.
Atsakyti
Na aš tai kaip ir Rasma...senamadiška..gaminu, kepu, verdu..Ir svarbiausiai man tai patinka, nors vyras ir burba kartais: ar tu išeisi kada nors iš virtuvės ;D Šiaip pietaujam darbe, vakarienė - namuose. Mieste pietaujam dažniausiai šeštadieni, o sekmadienį gaminame ka nors skanau, su vyro pagalba... :smile.gif
Atsakyti
[smiley=smiley5.gif]Nu as sesis metus viriau,kepiau,pyragai,torciukai [smiley=tort.gif],bet jau viskas-issisemiau,valgio darymas pasidare kancia [smiley=pray.gif],kaip seniau [smiley=daemon.gif] gamindama jauciau malonuma,dabar atvirksciai,darau dantis sukandus,nes reikia,vaiko nemaitinsi vien sasyskom ir koldunais,kaip numeciau 16kg.virtuve manes jau netraukia,vyras tai jau pastebejo,pora kartu gavau"komplimentu",kad jau nei pyrago,nei zele,suprastejo viskas.Bet as jam pasakau,jei nori,kad vel priaugciau16kg., [smiley=eda.gif] [smiley=eda.gif] [smiley=eda.gif] [smiley=eda.gif] [smiley=eda.gif]galiu [smiley=daemon.gif],nu tai tada jau vyrelis NE NE NE nereikia!
Atsakyti