Įkraunama...
Įkraunama...

ar ruošiat vyrui pietus?

as ruosiu pietus ir su dideliu malonumu ir ne tik vyrui, bet ir sau  ;D musu aboieju hobis valgyti, o mano dar ir gaminti  ;) siaip gamina ir jis ir neka prasciau nei as. netgi turi savu paslapciu  :o
 zodziu, as kaifuoju virtuveje, bet tik tada, kai galiu ramiai sau kuistis joje, o ne tada, kai koja vaika supu, mesa vartau ir arbata geriu  :-/
Atsakyti
as dideles meiles gaminimui nejauciu (na nebent tai butu grybukai ) o ir fantazijos per mazai - naujus receptus jei bandau pastoviai niekas nesigauna, dabar jau nebebandau, o ka moku daryt tas jau atsibode... sad.gif uzburtas ratas gaunasi :-/

Atsakyti
pietu tai neruosiu, nes namuose nepietauja, bet uztat pusrycius ir vakariene visada (na,savaitgaliais abu, arba jis vienas daro).Vakarienei visada pasako ko noretu jau bepusryciaudamas, na ir man yra lengva, nes nereikia sukti galvos ;D
Atsakyti
[quote]

Taure,
priminei arbata biggrin.gif, aciu Tau ;D....Na,po vasaros karsciu buvau uzmirsus ,kad skani lietuviska arbata spinteles kampe guli...Tai geriau tas zoleliu arbatas su medum ir mintyse Tau dekojau ;DEch, net nuotaika pakilo ;D
Atsakyti
Virtuvejo esu toli grazu ne virtuoze, bet valgyt negaminu tik tuo atveju jei buname ne namie. Viena is priezasciu seimos biudzeto taupymas. Mano vyras kasdien grizta is darbo namo papietauti, nes namie valgyti yra tikrai pigiau nei kavineje. Buna dienu jei uzsibunu universitete ir nespeju iki to laiko gryzti, vyras maisto ieskosi pats  ;) Man tikrai nera sunku ruost pietus ir laiko daug neatimai, kai moki greitai suktis. Valgi ruosiu dazniausiai karta dienoj, o vakare pasisildom tai kas lieka nuo pietu. Virtuveje ,mane dazniausiai uzknisa kosiu virimas atrodo tik viena isviriai, o tuoj laikas kitai. Kas liecia gatava maista is parduotuviu, tai nesu jo salininke, na kartais kai uzplaukia nusiperku kokiu koldunu, bet tai buna labai retai, tiesiog kai zinau kaip tos ir is ko tos zagatovkes daromos, apetitas dingsta, ne viena karta jau ir vyras buvo apsinuodijes, todel pirmenybe teikiu namie ruostam svieziam valgiui, bent jau kol tikrai turiu tam laiko, kai pradesiu dirbt neaisku kaip kalbesiu  ;D
Atsakyti
Kai gyvenau su tevais, namuose buvo praktikuojamas valgio darymas vos ne savaitei. Nu bent jau kelioms dienoms tai tikrai. Vat mano vyras to nepripazista. Jis net nevalgo to paties 2 kartus per diena. Nu as tai megstama valgi galiu valgyti nors ir 5 kartus is eiles  :D
Atsakyti
As pietus ruosiu tada,kada yra noras r nuotaika.Beto mano vyras nera is tu kuriems problema,jei gryzhta ir pietus ir 3 patiekalu ant stalo negaruoja.Labai nereiklus maistui.O kai pagaminu  ka nors skanaus,tai buna labai patenkintas.Kartais kai tingime gaminti,einame pas mano mociute.Ir jai dziaugsmas,kad kazkas aplanko ir jos pagaminti pietus ivertinami ir man gaminti nereikia.O siaip kartais uzsisakome maisto i namus ar siaip nubegam kur papietauti ar pavakarieniauti.
Atsakyti
keltis 5 ryto kad pietus isvirt ohmy.gif oi nezinau ka reikia su manim padaryti kad atsikelciausi .
Ne nieko nedarau, na nebent labai jau nuotaika kokia gaminimo uzeina, arba kai valgyt norisi labai, o nieks nepadaro wink.gif nesuprantu kam aukotis, is kailio nertis kad vyrui valgyt padaryti. Pinigus uzdirba? na ir kas o as vaiku rupinuosi, o reikia virejos - tegu pasisamdo, jeigu kaip mazas vaikas pats pasidaryti nesugeba. Taip pas mus buvo anksciau. O dabar as dirbu ir visiskai nejauciu jokios pareigos dar ir namuose dirbti, ka reikia padaryti, ten susitvarkyti, isisskalbti ar pan. tai kartu kada abu laisvi irgi nesiskirstant kam grindis plaut, kam skalbti ar lyginti, kuo puikiausiai viska tie vyrai moka, tik noro jiems reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE
keltis 5 ryto kad pietus isvirt ohmy.gif oi nezinau ka reikia su manim padaryti kad atsikelciausi .
Ne nieko nedarau, na nebent labai jau nuotaika kokia gaminimo uzeina, arba kai valgyt norisi labai, o nieks nepadaro wink.gif nesuprantu kam aukotis, is kailio nertis kad vyrui valgyt padaryti. Pinigus uzdirba? na ir kas o as vaiku rupinuosi, o reikia virejos - tegu pasisamdo, jeigu kaip mazas vaikas pats pasidaryti nesugeba. Taip pas mus buvo anksciau. O dabar as dirbu ir visiskai nejauciu jokios pareigos dar ir namuose dirbti, ka reikia padaryti, ten susitvarkyti, isisskalbti ar pan. tai kartu kada abu laisvi irgi nesiskirstant kam grindis plaut, kam skalbti ar lyginti, kuo puikiausiai viska tie vyrai moka, tik noro jiems reikia wink.gif


Sutinku su kiekvienu tavo zodziu. Pas mus seimoj lygiai toks pats poziuris.
Atsakyti
Jamaika o pas jus kuris tokio darbu pasidalinimo pagrindinis iniciatorius buvo?
Pas mus as, zinoma ne is karto taip norejo, vyrams gera ir paprasta kai vienintelis darbas namuose - ziuret Tv ir prie kompo >:(
P.S. is savo varpines kalbu, tikriausiai buna isimciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Jamaika o pas jus kuris tokio darbu pasidalinimo pagrindinis iniciatorius buvo?
Pas mus as, zinoma ne is karto taip norejo, vyrams gera ir paprasta kai vienintelis darbas namuose - ziuret Tv ir prie kompo >:(
P.S. is savo varpines kalbu, tikriausiai buna isimciu wink.gif


kazkaip pas mus naturaliai taip gaunasi, nes dar pries vestuves abieju toks poziuris buvo. Tai kaip ir nei vienas iniciatorius. Tiesiog savaime taip gaunasi ir mums abiems tai priimtina.

Kazkaip neisivaizduoju, ir negaleciau gyventi su vyru, kuris, kaip tu sakai, tik ziuri tv ir prie kompo sedi. Mano vyras kai as neturiu laiko ir kambarius sutvarko, ir langus isvalo, ir islygina. Nugi abu esam lygus zmones, o ne vienas tarnas, kitas ponas.
Atsakyti
Jamaika butent, as irgi nesuprantu kaip galima gyvent su vyru kuris pageidauja buti ponu kad zmona ji apsokinetu. bet kita vertus yra moteru kurios tai laiko savo pasaukimu, na rupintis vyru kaip mazvaikiu ir joms gerai. Svarbu kad atitiktu kirvis kota ir kad abiem gerai butu.
Atsakyti