Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 07, 15:45)
patikek.. doh.gif kazkada irankiu dezes geros ieskojau,gavau pro visa Vilniu lakstyti kol radau padoria,rodos ju pilna,bet jei nori kokybiskos tai.... doh.gif

Tai tada reiktu man pradeti dometis, nes as apie tokius dalykus visai neismanau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
šiemet neįsivaizduoju ką dovanoti vyrui. Preitais metais dovanojau skutimosi mašinėlę. Šiemet maniškis sako, kad jam nieko nereikia. Bet tai jis kiekvienais metais šneka.
Atsakyti
O aš jau žinau kad pirksiu šiltą megztinį aukštu kaklu. Nes jam reikia naujo, ir žinau kad jam tokia dovana patiks.
Atsakyti
Aga su tom vyriskomis dovanomis tikrai sudetinga. Kaip visada pasakoma kad nieko nereik...
Jeigu vyras megsta brendi galima nupirkti taures (is kuriu kitoks skonis), bei gera butelaiti.
As pirkau barzdaskute, patenkintas kelis metus skutas smile.gif o kelionej kaip gerai...biggrin.gif
Atsakyti

Na... savo vyrą vargu ar pradžiuginčiau megztiniu unsure.gif . Aišku, nešiotų, bet šiaip, manau, kad drabužiai daugeliui vyrų vienodai šviečia. Maniškiui, ko gero, pati praktiškiausia dovana - abonementinis bilietas visam sezonui į krepšnio rungtynes. Ketinu netrukus padovanuoti. Jaučiu už tokią dovaną geruoju minės visą gyvenimą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2007 11 09, 11:48)
Na... savo vyrą vargu ar pradžiuginčiau megztiniu unsure.gif . Aišku, nešiotų, bet šiaip, manau, kad drabužiai daugeliui vyrų vienodai šviečia. Maniškiui, ko gero, pati praktiškiausia dovana - abonementinis bilietas visam sezonui į krepšnio rungtynes. Ketinu netrukus padovanuoti. Jaučiu už tokią dovaną geruoju minės visą gyvenimą  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif butent vyrai megsta dovanas,kurios suijusios su ju pomegiais,o rubai,skutimosi peiliukai,juk cia butinybe....cia mes jiems perkam ir norim,kad jie butu pasipuose pasikvepine ir t.t.............o is tiesu geriau tai kas tikrai sirdziai miela,kas susije su hobiu,pomegiais,to ka mes nepirktumeme,bet jam reikia hihihi.gif cia as siaip pamastymams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 09, 15:05)
drinks_cheers.gif butent vyrai megsta dovanas,kurios suijusios su ju pomegiais,o rubai,skutimosi peiliukai,juk cia butinybe....cia mes jiems perkam ir norim,kad jie butu pasipuose pasikvepine ir t.t.............o is tiesu geriau tai kas tikrai sirdziai miela,kas susije su hobiu,pomegiais,to ka mes nepirktumeme,bet jam reikia hihihi.gif cia as siaip pamastymams blush2.gif


Na, aš jei pirkčiau dovaną pagal pomėgį, tai būtų tikras bankrotas, nes jam visokia aparatūra patinka, mobiliakai, focikai ir dar nori keturračio, kuris berods apie 8000 lt kainuoja... blink.gif doh.gif
Na nieko, šį kartą nupirksiu (jau seniai galvojau) alkotesterį, bus pramoga, kai pas draugus būsim, galėsim organizuot kas greičiau prisigers, kas daugiausiai paneš... Čia bus dovana jumoro formoje... rolleyes.gif
Atsakyti
As galvoju saviskiui pagalve surasti gera... tik nelabai isivaizduoju kur ieskot, senuku lygio nesinori, gal kur pvz ortopedijos reikmenyse butu kokybiskesniu..... Gal teko kam susidurt su sitokiais pirkiniais? Ir koki nors issiuvineta uzvalkaliuka uzsakyt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2007 11 09, 21:46)
As galvoju saviskiui pagalve surasti gera... tik nelabai isivaizduoju kur ieskot, senuku lygio nesinori, gal kur pvz ortopedijos reikmenyse butu kokybiskesniu..... Gal teko kam susidurt su sitokiais pirkiniais? Ir koki nors issiuvineta uzvalkaliuka uzsakyt... blush2.gif


Na pagalvė visai nebloga mintis... biggrin.gif O pati išsiuvinėti nemoki? g.gif Na aš tai vienais metais kepurę numezgiau su užrašu "Vytka" wub.gif tik negali nešioti, nes siūlai alergiją sukėlė... doh.gif blink.gif Dabar mezgu naują...
Mano mama yra nusipirkusi dvi pagalves, kur per Topshopą reklamuoja, ten tokios specialios, tai mama labai patenkinta, labai gerai sakė išsimiega. Bet jos žemos yra, jei vyras mėgsta aukštai galvą pasidėti, tai jam tokios netiks. Šiaip ta pagalvė viena berods apie 90 lt kainuoja, jei neklystu, bet tipo dvi kainuoja 140 lt, žinok tiksliai neprisimenu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2007 11 09, 13:56)
Na, aš jei pirkčiau dovaną pagal pomėgį, tai būtų tikras bankrotas, nes jam visokia aparatūra patinka, mobiliakai, focikai ir dar nori keturračio, kuris berods apie 8000 lt kainuoja...  blink.gif  doh.gif
Na nieko, šį kartą nupirksiu (jau seniai galvojau) alkotesterį, bus pramoga, kai pas draugus būsim, galėsim organizuot kas greičiau prisigers, kas daugiausiai paneš... Čia bus dovana jumoro formoje...  rolleyes.gif

Na as tai pirksiu su zvejyba susijusius dalykus(jei nepersigalvosiu lotuliukas.gif )...deja mano nelaimei irgi kainuos daug......apie 1500lt doh.gif na bet cia bus ilgam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2007 11 09, 21:46)
As galvoju saviskiui pagalve surasti gera... tik nelabai isivaizduoju kur ieskot, senuku lygio nesinori, gal kur pvz ortopedijos reikmenyse butu kokybiskesniu..... Gal teko kam susidurt su sitokiais pirkiniais? Ir koki nors issiuvineta uzvalkaliuka uzsakyt... blush2.gif

mes pirkom visai neseniai pagalve maniskiui - radom bazese tokia kad nusisega virsutinis aplvalkalas ir skalbiasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai po savaites ir as tokia jau turejau rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 10, 10:25)
Na as tai pirksiu su zvejyba susijusius dalykus(jei nepersigalvosiu lotuliukas.gif )...deja mano nelaimei irgi kainuos daug......apie 1500lt doh.gif na bet cia bus ilgam  lotuliukas.gif


Na bat tave minės visą gyvenimą geruoju už tokią dovaną.... biggrin.gif

Maniškiui nei žvejybą, nei medžioklė, nei krepšinis, nei futbolas nepatinka... schmoll.gif Toks keistas egzempliorius... blink.gif doh.gif
Atsakyti