Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

O pagalve ir as buvau sugalvojus nupirkti, nes pastoviai pykstames kuris geresne pagriebsime, tai reikia nupirkti patogia gera. O uzvalkaliukas labai miela, kur juos daro?
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2007 11 04, 12:45)
Kabinekis, kabinekis... kritika juk visada gerai.  biggrin.gif Is tiesu turejau minti perkelti musu/savo nuotrauka ant marskineliu ir uzdeti pvz. koki smaikstu uzrasa, taciau dar nesugalvojau koki.  unsure.gif Todel ir klausiu patarimu supermamu.  4u.gif  Net gi jau ziurinejau gatavus marskinelius su paveiksliukais ir pvz. radau toki - "Pirties dievas karstas vyras" ir toks smaikstus pliksius seniukas pavaizduotas.  doh.gif  Tai prie tokiu marskineliu juk galima dar padovanoti pirties vanta su kaspineliu perrista ir tarkim kepurele vilnone pirciai. Visai smagi ir linksma dovanele butu manau isvykai i sodyba ar gamta. Taciau noreciau kazko labiau kas su mumis sietusi arba su jo pomegiais. Taciau pakolkas nesugalvoju...  verysad.gif

O kur cia matei? nebloga dovana teciui butu:)
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2007 11 10, 08:45)
Na bat tave minės visą gyvenimą geruoju už tokią dovaną....  biggrin.gif

Maniškiui nei žvejybą, nei medžioklė, nei krepšinis, nei futbolas nepatinka...  schmoll.gif Toks keistas egzempliorius...  blink.gif  doh.gif

tai jau turetu mineti...tik,kad jis man daugiau dovanu perka,gaunu viska ko noriu,tia vistiek mano dovana menkesne lotuliukas.gif bet ne tame reikals,mes abu megstam labaiu dovanoti,nei gauti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dendule @ 2007 11 10, 11:28)
O pagalve ir as buvau sugalvojus nupirkti, nes pastoviai pykstames kuris geresne pagriebsime, tai reikia nupirkti patogia gera. O uzvalkaliukas labai miela, kur juos daro?

Vat pagalviu ir as noreciau visai siemynia nauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2007 11 10, 10:45)
Na bat tave minės visą gyvenimą geruoju už tokią dovaną....  biggrin.gif

Maniškiui nei žvejybą, nei medžioklė, nei krepšinis, nei futbolas nepatinka...  schmoll.gif Toks keistas egzempliorius...  blink.gif  doh.gif

maniskis tox pats nei zvejyba nei krepsinis nei futbolas doh.gif schmoll.gif bet va technika visokia tai jau jo doh.gif doh.gif o as kaip nedirbanti jam kazko nenupirxiu doh.gif g.gif
Atsakyti
nieko nelaukdama sian "kibau" i pagalviu paieskas... kadangi maniskiui tikrai zinau kad nepatinka tos vadinamos "kaklo" pagalves, kaip dormeo ir siaip "ala" leidziancios issimiegot, tai tadau klasikines formos, ortopedines issiformuojancias "tempur", kazkaip dar jos pavadinima atsimenu "deluxe" lygtais, nezinau, kaina turetu buti tikrai virs 250, nes pigiausios buvo parduotuvej, tai kainavo apie 200, o cia kataloge maciau.... nzn, pirkt nepirkt, gaila butu jei pvz pirma nakti pamiegojes, nutystu garazan, "ateities kartoms"... zodziu be minciu..
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2007 11 10, 18:03)
nieko nelaukdama sian "kibau" i pagalviu paieskas... kadangi maniskiui tikrai zinau kad nepatinka tos vadinamos "kaklo" pagalves, kaip dormeo ir siaip "ala" leidziancios issimiegot, tai tadau klasikines formos, ortopedines issiformuojancias "tempur", kazkaip dar jos pavadinima atsimenu  "deluxe" lygtais, nezinau, kaina turetu buti tikrai virs 250, nes pigiausios buvo parduotuvej, tai kainavo apie 200, o cia kataloge maciau.... nzn, pirkt nepirkt, gaila butu jei pvz pirma nakti pamiegojes, nutystu garazan, "ateities kartoms"... zodziu be minciu..

O kur tu radai tas pagalves,pasieskok tikria yra pigesniu apie 150 lt parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
Aga pagalves reikes ir man jauciu nupirkti.
As pirksiu is standartiniu, nes man ant ju patinka ir gera miegot. Senukuose maciau yra ir geresniu brangesniu. Beje Kurmoj buvau tai koki graziu patalyniu....Uosviene uzsimane dovanu mums nupirkti satinine, nezinau ar mum jos reik:)
Ghm..pamirsau ten paziuret pagalviu:)
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2007 11 11, 21:48)
Aga pagalves reikes ir man jauciu nupirkti.
As pirksiu is standartiniu, nes man ant ju patinka ir gera miegot. Senukuose maciau yra ir geresniu brangesniu. Beje Kurmoj buvau tai koki graziu patalyniu....Uosviene uzsimane dovanu mums nupirkti satinine, nezinau ar mum jos reik:)
Ghm..pamirsau ten paziuret pagalviu:)


Satininė tai čia tas kur blizgi ar ta kur tokiais dryžiais išausta? Jei pirmoji, tai labai slidu ir nesmagu gulėt, o jei antroji, tai žiūrėkit, kad gera medžiagos kokybė būtų, nes mūsiškė po metų gerokai pagyvenus atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juremarija @ 2007 11 07, 20:14)
merginos merginos,gal kuri zino kur  yra koks klubas ar kas kur butu galima ispirkti kaip dovanu ceki pasivaziejima su keturraciu visai dienai?????? mano vyras turbut tokia dovana butu ziauriai patenkintas biggrin.gif  arba gal kur koki kelialapi i koki masazo kabinetuka  g.gif  tik ne i tu mergaiciu aisku.....oi ne  biggrin.gif  cia kaune ar aplink kauna gal kas ka patartu?


Na va, netyčia radau ir puslapį, kur ilgiau galima su keturračiais pasivažinėt (pati jau pradedu norėt blush2.gif )
Štai čia: http://www.euroracin...slapis_144.html cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelligent @ 2007 11 13, 09:47)
Na va, netyčia radau ir puslapį, kur ilgiau galima su keturračiais pasivažinėt (pati jau pradedu norėt  blush2.gif )
Štai čia: http://www.euroracin...slapis_144.html  cool.gif

nu kaip fainai as irgi jau noriu blush2.gif reikia gal rimtai tokia dovana g.gif nors maniskis nori kvepalu g.gif
Atsakyti
as bandysiu is cia kanors isrinkt saviskiui
http://www.verslodovanos.lt/
gal ir jus kanors rasit idomaus mirksiukas.gif yra neblogu dalykeliu
Atsakyti
QUOTE(geisha @ 2007 11 13, 13:33)
as bandysiu is cia kanors isrinkt saviskiui
http://www.verslodovanos.lt/
gal ir jus kanors rasit  idomaus mirksiukas.gif yra neblogu dalykeliu

Sveikutes,o gal zinote,kur butu galima nupirkti odine gera firmine pinigine ir dirza.?pvz.Kaune?
Atsakyti