Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Na as tai tikrai buciau ne tik infarkta gavus bet ir is vaziuojancios masinos isokus, turbut pamacius drauges pirma iskoliociau o paskui jau pasilinksminciau.
Atsakyti
Labai jau smagūs jūsų mergvakariai. Aš graugės vestuvėse būsiu vyr.pamergę, tai pagal viską turiu suorganizuot mergvakarį. Turiu idėja organizuot Rumšiškėse pagal senovines tradicijas. Gal kas šventėt ar girdėjot kokius atsiliepimus?
Atsakyti
QUOTE(neide @ 2006 05 14, 14:23)
na buciau ir as turbut infarkta gavusi, bet....net nezinau gal ji kazka giliai mintyse ir itare  g.gif  nors kiek pasakojo tai nei viena tikrai neissidave


arba aš ir iššokus būčiau arba pritrenkus vairuotoją hihihi.gif

wioletukas,
apie tradicijas paieškok www.vestuvės.lt
gal kažką rasi, ten būna prirašyta. O dėl tokio mergvakario gi atsiliepimų gerų būna. Vat Repčenkaitės/Blėdienės buvo mergvakaris toks maišytas sakyčiau...teatralizuotas- bet thumbup.gif ir viliojo ant žirgo jaunikaičiai...po to šokti reikėjo su bateliais kurie buvo sudėvėti per šokius...buvo ar keletas porų duotą ir vis keisdavo, kai sudėvėdavo...aš tai visai nieko prieš būčiau, gi klube pasilinksminti ir galima... vienok, smagu ir taip ir taip
Atsakyti
MAno drauges kaip tik suzinojo data kada isteku is kart prabilo apie mergvakari 4u.gif labai noreciau kad jos organizuotu, kad butu kazkas smagaus 4u.gif nors po manes sekancia savaite isteka mano kitos 2drauges, tai reikia kazkaip man joms kazka suorganizuoti doh.gif kad tik nebutu kad ju mergvakaris nakti pries mano vestuves biggrin.gif tada jau butu nuotaka skaudancia galva biggrin.gif
Atsakyti
Prisimenu ir aš savo mergvakarį (buvo pernai mirksiukas.gif ) labai džiaugiuosi, kad draugės suorganizavo.
Mergvakario esmė buvo patikrinti ar aš esu tinkama tuoktis.
Jos buvo pasivadinusios "patyrusių moterų ir senmergių kolegija" (ar kažkaip panašiai), o aš neva nabagėlė, norinti įstoti į jų būrį biggrin.gif
Įsirovė į mano namus su chalatais, bigudukais plaukuose ir pan. (aš tuo metu puošiausi, ruošiausi į naktinį varyti, galvoju, kur gi daugiau tą mergvakarį švęsi, negi namuose). Akimirksniu nuklijavo kambario sienas visokių bernų plakatais ir iškarpom iš žurnalų (ir ko tik tarp jų nebuvo, pradedant kunigu, visokiais aktoriūkščiais ir baigiant Juršėnu), pareiškė, kad tai paskutinis vakaras, kada galiu atsisveikinti su visais meilužiais (suprask, jie ant sienų iškabinti). Prikabinėjo ir visokių tezių ir serijos"Visi vyrai kiaulės" ir "Reda pagalvok, ar tau to reikia" hihihi.gif visa tai labai "į temą" pagyvino aplinką biggrin.gif
Tada buvau testuojama. Visų pirma, buvo surengtas geros šeiminikės testas. tikrino kaip moku skusti bulves, ar turiu namuose gumines pirštines, ūkinio muilo ir pan. "geros šeimininkės" sertifikatą gavau be problemų.
Tada aiškinosi, kaip pažįstu savo būsimąjį (iš pradžių apklausė mano vyrą, pagal tai parengė testą man).
O tada buvo nekaltybės testas. Vat čia ir suklupau biggrin.gif liepė kopūste vaikų ieškoti, o aš atšoviau, kad ten jų nėra (nes vienose vestuvėse mačiau, kaip jaunuosius piršliai išdūrė) tongue.gif o tada prasidėjo: tu jau esi patyrusi tuose reikaluose, seniai nebekalta, kas tave ims tokią... doh.gif
Galų gale buvau priversta pasirašyti slaptą susitarimą, kur visa ta kolegija pasižadėjo tylėti iki grabo lentos, o aš pasižadėjau išsipirkti nekaltybės sertifikatą. Ką reikės daryti sužinojau kiek vėliau hihihi.gif
Tad mane merginos "papuošė", aprengė balta suknia (nežinau iš kur tokią gavo, pūstom rankovėm, su raukinukais. Užmovė bobiškus pantalonus, uždėjo keliaraišti, o ant galvos riebų rūtos vainiką tongue.gif
Tada toliau dūkom, baliavojom, ir kai grįžom eilinį kartą iš balkono parūkiusios ir sukritom kas kur kambary (muzika, aišku, ant viso garso grojo), žiūriu įvynioja į kambarį neaiškus tipas.... pradeda šokti, apie mane raitytis, nusirenginėti.... Negaliu nupasakoti, kaip tai buvo netikėta. Pirmą šokį sėdėjau pasimetusi, kaip tikrų tikriausia nekalta mergelė, nežinojau nei kur kojas, nei kur rankas dėti biggrin.gif
Jau visai įvakarėjus išsikvietėm taksą ir išvažiavom į Vokiečių g., kur pagaliau man paaiškino, kaip išsipirksiu tą nelemtą sertifikatą biggrin.gif Jos vis dar buvo su chalatais, o aš su ta baisiąja suknia (po apačia, aišku, tvarkingai apsirengėm, nes vėliau šiaušėm į naktinį). Vokiečių g. man užkabino padėklą prikeptą pilną pimpalų (sausainių) biggrin.gif ir dar papuošti tokie, vieni su šokoladiniais šlipsais, kiti su šokoladiniais plaukais biggrin.gif ir turėjau juos visus parduoti tongue.gif
Kaip nekeista, praėjom mažą Vokiečių g. gabaliuką ir per nepilną pusvalandį beveik viską ir pardavėm, užsidirbom apie 150Lt doh.gif jei ne lietus, būtumėm viską pardavusios - nenorėjom šlapti biggrin.gif
Paskui dūkom klube. Paryčiui išplukdėm Nerimi mano rūtų vainiką.
Va kiek prirašiau, bet gal kuri idėjų pasigaudysit. Svarbiausia NETIKĖTUMAS mirksiukas.gif
Atsakyti
Ten rasei del kopusto, kad pirsliai isdure, o kaip tai ir neparasei, bijau, kad musu pirsliai musu neisdurtu... g.gif
Papildyta:
QUOTE(solerna @ 2006 05 17, 20:22)
Ten rasei del kopusto, kad pirsliai isdure, o kaip tai ir neparasei, bijau, kad musu pirsliai musu neisdurtu... g.gif

Ar kad neisdurtu reikia sakyti, kad vaiku ten nera?
Atsakyti
Mergvakaris tai paska clap.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif

Ir man visai patiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 04, 23:43)

Bet tai kiek zmogui streso buvo fear.gif

O jus tai labai jau greitos per 3 val. mergvakari suorganizuot thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Tai kad i vakara tik suzinojom, kad niekas kaip ir neorganizuoja jai mergvakario...pasedejom valandele " ant telefonu uzsede" ir ...veiksmas geras..
O streso ji turejo nedaug...nes, kai policininkas priejo prie jos gatvej, ir liepe sest i automobili, tai ji puole skambint vyrui busimam....o jis zinodamas kad taip bus, ja nuramino, ir nelabai sureagavo....Tai jai ir kilo itarimas.
Taip, kad leiskit busimos nuotakos save atpalaiduoti, ir sveskit.... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
O siemet turesiu 3 vestuves...ir visos labai geros drauges..ir reikia 3 scenariju...
Taip kad mergytes...padekit !!!
Atsakyti
Mergvakaris tai super thumbup.gif va tokiu draugiu ir as noreciau thumbup.gif
Atsakyti
solerna, ką besakysi, vistiek išdurs biggrin.gif Jie tam ir piršliai, kad smagią šventę padarytų drinks_cheers.gif
o organizuojant mergvakarį labai svarbu, kad jaunoji nič nieko nesuuostų. O paskui ji tegu aikčioja, rausta, bąla - paskui turės įspūdžių ilgam bigsmile.gif
O šiaip mergvakarių temos gali būti įvairiausios: vienos kuria romantišką aplinką paežerį su valtelių pasiirstymais, griekų deginimais, palinkėjimų rašymais, vyrų po kaulelį narstymais ir pan., kitos prisigalvoja daugiau veiksmo (labai džiaugiuosi, kad manąjame mergvakaryje veiksmo netrūko) biggrin.gif
Papildyta:
Prisiminiau, aš irgi buvau surašiusi savo griekų laišką hihihi.gif draugė, kuri organizavo, liepė surašyti viską, kas guli ant dūšios, kas neduoda ramybės ir ką norėčiau palikti praeityje. Tą laišką paryčiais prie Neries sudeginom (aišku, jo niekas neskaitė) thumbup.gif
Nežinau, kaip kitoms nuotakoms, bet man vedybos asociavosi su naujo gyvenimo pradžia - buvo laikas šiolėnėms, atėjo laikas šeimą kurti ir šėlioti kitaip. Todėl visokios tokios smulkmenos - atsisveikinimas su nerūpestingo gyvenimo laikotarpiu, laiškelių deginimas ir pan. - man buvo malonios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2006 05 17, 13:20)
Prisimenu ir aš savo mergvakarį (buvo pernai  mirksiukas.gif ) labai džiaugiuosi, kad draugės suorganizavo.
Svarbiausia NETIKĖTUMAS mirksiukas.gif



Nu tavo drauges paselusios thumbup.gif thumbup.gif man labai patinka tokie teatralizuoti vaidinimai, su uzduotimis, siurpizais ir netiketumais thumbup.gif
Atsakyti
idomiai cia aprasot bernvakarius, saunuoles! thumbup.gif
tik va tokio, koks su taksistu, tai nenoreciau... blink.gif ohmy.gif fear.gif fear.gif fear.gif arba buciau jam per galva (maziausiai) kuo nors uzvaziavus bash.gif, tai jau butu pas pona petra apsilankes angel_sadangel.gif arba mano kojos jau nebevaiksciotu sios zemes dulkemis...smile.gif bijau.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti