Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

O as nezinau ka daryti... g.gif Musu vestuves dar uz triju menesiuku,bet vyro draugai jau kalba apie jo bernvakari, o manosios drauges apie mergvakari tyli. blink.gif Paciai busimai nuotakai turbut organizuoti nedera? Draugiu yra daug,taciau jos visos tarpusavyje nepazistamos ir issbarste.Nezinau ka man daryti,o taip nesinores sedeti namie vienai, kai tuo metu vyrai "tusinsis". schmoll.gif
Atsakyti
-Saulyte- neliudek del to, mano vestuves liepos men. ir mano drauges taip pat nepazistamos, bet man mergvakari darys pirmoji pamerge tai ji ir organizuos mano draugiu pakvietima ir pan., nes vistiek, manau, kai gyvename viename mieste tai nebus labai problematiska susiorganizuoti tel. nr. ir pakviesti. Zinoma as ne visas kviesiu i mergvakari, nes pvz: mano brangusis pakviete savo bendradarbi (su drauge) i vestuves, o as tos paneles net nemaciusi, tai aisku, kad jos nekviesiu. Aisku nezinau kada mano mergvakaris bus, bet, manau, pries kokias pora savaiciu iki vestuviu. Sekmes visoms!
Atsakyti
Merginos, o kur jūs užsakinėjat mergvakariui tortus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 05 26, 12:56)
O as nezinau ka daryti...  g.gif  Musu vestuves dar uz triju menesiuku,bet vyro draugai jau kalba apie jo bernvakari, o manosios drauges apie mergvakari tyli.  blink.gif Paciai busimai nuotakai turbut organizuoti nedera? Draugiu yra  daug,taciau jos visos tarpusavyje nepazistamos ir issbarste.Nezinau ka man daryti,o taip nesinores sedeti namie vienai, kai tuo metu vyrai "tusinsis".  schmoll.gif



o tu surašyk visų el.p. ir išsiųsk joms vieną laišką rolleyes.gif pranešk, kad būtų neblogai susimatyti ir palydėti tavo jaunas dieneles
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 05 26, 12:56)
O as nezinau ka daryti...  g.gif  Musu vestuves dar uz triju menesiuku,bet vyro draugai jau kalba apie jo bernvakari, o manosios drauges apie mergvakari tyli.  blink.gif Paciai busimai nuotakai turbut organizuoti nedera? Draugiu yra  daug,taciau jos visos tarpusavyje nepazistamos ir issbarste.Nezinau ka man daryti,o taip nesinores sedeti namie vienai, kai tuo metu vyrai "tusinsis".  schmoll.gif

kazkaip pirma sovusi mintis, kad jos tau siurpriza daro, bet ko gero ne...kad butu suorganizuota paprasyk geriausios arba "organizuociausios" drauges kad imtusi iniciatyvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 05 28, 22:44)
kazkaip pirma sovusi mintis, kad jos tau siurpriza daro, bet ko gero ne...kad butu suorganizuota paprasyk geriausios arba "organizuociausios" drauges kad imtusi iniciatyvos thumbup.gif



bet tai man bliamba biski nervuoja kad pati jaunoji turi rupintis savo mergvakariu, taigi cia jos draugiu pareiga, ir nesvarbu ar tos daruges bus vestuvese ar ne (na visada buna visokiu dalyku) as kaip sakau, va tada ir pasimato kokios daruges yra. as ir galvojau kad maniskes na nelabai tokios, bet kuo arteja vestuves tuo jos labiau klausia ka galeciau padeti ir mergvakari organizuoja tikrai zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 05 26, 12:56)
O as nezinau ka daryti...  g.gif  Musu vestuves dar uz triju menesiuku,bet vyro draugai jau kalba apie jo bernvakari, o manosios drauges apie mergvakari tyli.  blink.gif Paciai busimai nuotakai turbut organizuoti nedera? Draugiu yra  daug,taciau jos visos tarpusavyje nepazistamos ir issbarste.Nezinau ka man daryti,o taip nesinores sedeti namie vienai, kai tuo metu vyrai "tusinsis".  schmoll.gif

Na va, mano čia gi situacija lotuliukas.gif tik, kad mano vestuvės už mėnesio... atėjo pas mus pirmas pabroliukas ir sako: nu negražu tau sakyti, bet kaip švenčiam bernvakarį su mergvakariu atsirai ar kaip ten... mat jis kažkaip mestelėjo mintį, jog visos poros nepažįstamos, tai sako iki vidurnakčio atskirai prisigalvoti, o po to kartu ir susipažinti ir visai nieko man ši mintis. Tik labai jau erzina, jog aš tame procese vos ne dalyvauju...na čia jis taip pas mane atėjo, nes pasirodo mano pamergės nieko neorganizuoja... Tai jis mano brangiausiojo paklausė pamergikių nr. ir įdomu kaip jam seksis visas iš kitų miestų surinkt. Tai va turim du viename: ir vyriausiąjį pabrolį ir vyriausiąją pamergę taip išeina thumbup.gif bet šaunuolis berniukas, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(elij`a @ 2006 05 28, 23:09)
Na va, mano čia gi situacija  lotuliukas.gif  tik, kad mano vestuvės už mėnesio... atėjo pas mus pirmas pabroliukas ir sako: nu negražu tau sakyti, bet kaip švenčiam bernvakarį su mergvakariu atsirai ar kaip ten... mat jis kažkaip mestelėjo mintį, jog visos poros nepažįstamos, tai sako iki vidurnakčio atskirai prisigalvoti, o po to kartu ir susipažinti ir visai nieko man ši mintis. Tik labai jau erzina, jog aš tame procese vos ne dalyvauju...na čia jis taip pas mane atėjo, nes pasirodo mano pamergės nieko neorganizuoja... Tai jis mano brangiausiojo paklausė pamergikių nr. ir įdomu kaip jam seksis visas iš kitų miestų surinkt. Tai va turim  du viename: ir  vyriausiąjį pabrolį ir vyriausiąją pamergę taip išeina  thumbup.gif  bet šaunuolis berniukas, ar ne?



nu klausyk koks saunuolis drinks_cheers.gif , o tarpkitko man labai patiktu, jei bernvakaris ir mergvakaris susijunktu i viena ir po to drauge baliavot drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 05 29, 00:15)
nu klausyk koks saunuolis  drinks_cheers.gif , o tarpkitko man labai patiktu, jei bernvakaris ir mergvakaris susijunktu i viena ir po to drauge baliavot  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif  wub.gif

na va man ir ši mintis thumbup.gif tik įdomu ar gausis tam vargšiukui kas, nors ir nesigautų, vien už pastangas-šaunuolis.
Atsakyti
hihihi.gif mano pamergytės kelios šiandien neištvėrė...mato, jog aš užimta, tai prasitarė jog birželio gale nieko neplanuočiau, sake bus "planas chuliganas" lotuliukas.gif čia įtariu mano pabroliukas sutvarkė reikalus
Atsakyti
as cia taip truputi paskaitinejau apie mergvakarius ir paalvojau, o kodel reikia atkalbeti nuo santuokos, gal as cia per ziauriai bet koks jusu reikalas, taigi ji ir jis nusprende tuoktis, tai kokia teise turite ja ar ji atkalbineti ir daryti visokias nesamones kad tos vestuves neivyktu doh.gif doh.gif doh.gif ne visiems mergavakariams tai taikome bet atsiranda ir tokiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 06 02, 19:30)
as cia taip truputi paskaitinejau apie mergvakarius ir paalvojau, o kodel reikia atkalbeti nuo santuokos, gal as cia per ziauriai bet koks jusu reikalas, taigi ji ir jis nusprende tuoktis, tai kokia teise turite ja ar ji atkalbineti ir daryti visokias nesamones kad tos vestuves neivyktu doh.gif  doh.gif  doh.gif  ne visiems mergavakariams tai  taikome bet atsiranda ir tokiu  schmoll.gif

tai cia gi juoko formoj tas atkalbejimas ir trukdymas gathering.gif dar to betruko, kad kazkas trukdyt pradetu gun_bandana.gif
Atsakyti