Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

turiu tik tokią, kurią jau daugelis žinio:

Prisiekiu, kad
• 1 dieną per savaitę ir 1 savaitę per mėnesį skirsiu tik sau
• išleisiu daugiau pinigų savo poreikiams, nei mano būsimas vyras
• ir toliau pastebėsiu simpatiškus vaikinus gatvėje ir darbe ir nepamiršiu, kaip reikia jiems šypsotis
• nepamiršiu savo draugių ir bendradarbių, dalinsiuosi su jomis savo vargais ir džiaugsmais
• nesusigrobsiu visų buities darbų tik sau, bet pasidalinsiu su būsimu vyru
• jei vyras bent vieną kartą į savaitę nepadovanos gėlių, pasidovanosiu jų pati
• tinkamai išnaudosiu visas savo būsimo vyro funkcijas ir silpnybes
• jei būsimas vyras neatliks savo pareigų, susirasiu meilužį
• pasitaikius progai iškelsiu atitinkamą sceną
• ginčysiuos tol, kol pasieksiu savo
• neišduosiu būsimam vyrui ir nepamiršiu šios priesaikos.
Atsakyti
Na va.... nors po kelių dienų.. bet mes jau po mergvakario ir po vestuvių biggrin.gif biggrin.gif nors ne jaunoji (kadangi ji čia nesilanko) bet įspudžių iš mergvakario.. ojojoj... ax.gif biggrin.gif biggrin.gif kaip viskas liuks gavosi, kaip fainiai ir pagal planą... biggrin.gif labai labai linksmai viskas...
Arvaidas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif linksmas, kompanijos žmogeliukas, nors ir striptizioras biggrin.gif jis mums šoko kažkur... g.gif g.gif manyčiau apie porą valandų, paskui linksminosi kartu su mumis... na žodžiu tikrai fainiai... thumbup.gif
Gaila, kad viskas užduotėlės, visas smagumas buvo skubintas, nes susivėlino pati kaltininkė, o laikas spaudė.. na žodžiu visos sakė super suorganizuotas, prisijuokė, prisišokom, prisilinksminom... uch... kad dar taip... biggrin.gif biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Pabandysiu tiesiog trumpai viską papasakoti smile.gif
Pirmiausia susirinkusios mergaitės persirengėm sijonukais , baltais marškinėliais ir "bizukėm" bandėm daryti mokinukių temą biggrin.gif tada pasipuošėm patalpėles kur šventėm, ir atsivedėm jaunąją su užrištom akytėm, ją perengėm visą baltai baltai biggrin.gif net bantukai į plaukus buvo įrišti balti. Tada išgėrėm greitai šampano (nes laikas spaudė, nes pati kaltininkė vėlavosi) ir išvedėm ją į lauką kur laukė autobusiukas papuoštas įvairiaspalviais bantais ir plakatu ant galinio lango "už 36 val išteku... dar gali išgelbėti" smile.gif atrodė liuksiškai. Na ir išvarėm mergaitės linksmintis į miestą biggrin.gif nuvarėm į atrakcionus, visa šaika biggrin.gif paskui į rotūšę, kur "medžiotojų užeiga" ten gavo kaltininkė padaryti kelias užduotėles, paprašyti nepažystamo žmogaus kokteiliuko. tai toji kaip užsiprašė tai išeiti nenorėjo turėjom tempte ištempti, nes labai susikalbėjo su tais nepžystamais vyrukais, o vienas beje iš jų buvo Navickas, na jei kas žino tai žino, aiškinti nesiimsiu biggrin.gif beje pati jaunoji net nenutuokė prie ko atsisėdo biggrin.gif ten žodžiu su visais bairiais, daug labai pasakot biggrin.gif tada atsidėkodama jaunoji turėjo visiems baro lankytojams sudainuoti dainelę "skrajoklis" su pakeistais žodžiais na čia tai ir buvo juoko, kai po supynių balselis buvo prarėktas, tai ji taip "gražiai" padainavo tą dainą, kad mes tik už pilvų laikėmės ir orą gaudėm biggrin.gif Buvau sugalvojus, dar kelias užduotis padaryti, tokias kaip nueiti į parduotuvę ir apgauti jaunąją, pasakyti, kad turim jai dovanų 100 lt ir gali išsirinkti sau prekių kokių tik nori, o kaip išsirenka (o kas tikėtina, kad būtų išsirinkus visokių iš kosmetikos) ją nuvilti, su tuo tikslu, kad ištekėjus turės viską pirkti tik vyrui, vakarienei ir pan... žodžiu atkalbėti tekėti biggrin.gif dar nemažai buvom sugalvoję, bet dėja laiko stoka neleido mums to padaryti... unsure.gif toliau sekė baltas tikltas, šampanas, priesaika, degalinė, kur taip pat reikėjo atlikti užduotėles ir namai, kur iškarto buvo įvesta ir užrištom akim pasodinta ant aukštos kėdės, kur laukė mūsų jau berniukas, tada striptizas, dūkimas, šokiai... tortas, fotosesija ( vis pažiūriu į nuotraukas ir leipstu juoku) žaidimai, dovanos .... Prisiminsiu visą gyvenimą, gaila, kad pati tokio neturėjau, tikrai verta daryti mergvakarius su visom išdaigom ir žaidimais, nesigailėsit mirksiukas.gif biggrin.gif

Žodžiu bandžiau trumpai, bet žiūriu vis tiek gavosi ilgas pasokojimas biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
Oi, Skrajokle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif fainas tavo mergvakaris isejo smile.gif tikrai saunu!
na, o sivakar laukia ir manes tas dziaugsmelis. tik nefaina tai, kad jaunoji daro bendra vakara su savo vaikinuku sad.gif nieko "blatno" per daug neprigalvojau... plius is 16 zmoniu as viena viska turejau galvoti, nes niekas nerode iniciatyvos... o juk nesinori tik sedeti (bus pirty) gerti alu, ziaumoti mesa ir ziureti vienas kitam i akis ir kaltinti, kad kodel niekas nieko taip ir nepadare... ai, tokie ten tos drauges ir jos vaikino draugai sad.gif plius baisu yra del to, kad kiekviena zodi reikia tarti atsargiai - neduok die ka nors ne taip pasakysi net juoku forma, tai tapsiu priesas nr.1 pasaulyje tongue.gif nes jie vienas del kito toooooookie pavydus ir nepaitikintys! doh.gif is vis neisisivaizduoju, kaip bus per vestuves ir tolesniam judvieju gyvenime doh.gif
ai, nu kaip bus, taip bus... kai viskas praeis - paciai idomu - parasysiu ispudzius smile.gif
iki!:)
Atsakyti
QUOTE(sunny @ 2005 06 23, 09:09)
plius baisu yra del to, kad kiekviena zodi reikia tarti atsargiai - neduok die ka nors ne taip pasakysi net juoku forma, tai tapsiu priesas nr.1 pasaulyje  tongue.gif nes jie vienas del kito toooooookie pavydus ir nepaitikintys! doh.gif  is vis neisisivaizduoju, kaip bus per vestuves ir tolesniam judvieju gyvenime doh.gif

Iš patirties žinau, kad su tokiais žmogeliukais labai sunku linksmintis. Pasakai ką nors juoko forma-iš kart priima už gryną pinigą ir prašo paaiškinti arba pasiaiškinti. Jei kas nors iškviečia paną pašokti, tai bachūras kai nužvelgia ją, tai ta visą vakarą paskum su niekuo jau ir neina šokt. Nesuprantami man tokie santykiai, juo labiau, kad linksminamės savų draugų kompanijoj.
Linkiu apsišarvuoti Tau, sunny, stiprybe ir neimti į širdį replikų jei kas nors nepasiseks drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, mergytes smile.gif
niu, va, atbaliavojom jonines ir savo draugu sventes, tai dabar dalinsiuos ispudziais smile.gif
pirmiausia, neperdedant, su vyru savimi dziaugiames - nes jei ne mumi, taip ir butu nieko idomaus nenutike tongue.gif ax.gif rimtai, rimtai - vyras uzsake pirti su antru aukstu miegoti, i kuria suguzejo 14 zmogiuku, o as vakaro programa padariau. tai pirmiausia, visiems susirinkus, pasiruosem stala. tada mergikes ejo puosti jaunosios, vaikinukai - savo draugo. vaikinuka aprede tokiom sukarpytom ir ispiestom kelnem, dryzuotom kojinem ir maikute, kuri tiek jam, tiek jaunajai buvo padarytos specialiai su uzrasais ir uzdetos isvirkscios - na, tipo, jie dar nesusituoke kartu gyvena, tai ju gyvenimas kaip ir ivirkscias, neteisingas... ir blah blah smile.gif Uzrasai ant jo maikes: priekis - "Greitai senmerges nebegales dziaugtis dar vienu tikru vyru", nugara - "Praduodu viengule lova..." Ant jos: priekis - "Nenoriu likti senmerge..." nugara - "Ieskau vaikino - 1979 m. visi privalumai, rieses kokybe, pigaus nesiulyti" (cia tekstas, susijes su vaikinuku ir pvz. paimtas is skelbimu apie automobilius). visa tai kure mano vyras. na, o musu mergaite buvo papuosta tinklinem kojinem, keliaraistis (svarbiausias!!! daiktas), trumpu languotu, a la mokykliniu sijonuku, ir maikute. tada pynem kaseles, "raudojom" raudeles, puosem veideli sirdelem smile.gif visi kiti vakaro sveciai irgi buvo pasipuose sirdelem. kadangi buvo jonines, tai sventem su siaudinem skrybelem ir vainikais. dar norejom tautiskai ar pagoniskai persirengt, ale kad per velai sugalvojom. taigi. is pradziu reikejo jauniesiems atlikti isbandyma - vyko apklausa. davem jam ir jai skirtingus klausimus (atskirai), ka vienas apie kita galvoja, ar gerai vienas kita pazista. buvo juoko, nes paskui kai viesai skaitem, is 21 klausimo jiems tesutapo tik 3! ir tai su isimtim smile.gif po to jie ejo ieskoti paparcio ziedo - geles, perkirptos per puse ir ant kurios parasyta zodis "mei-le". suradus vienam pirmaji skiemeni "mei" reiske, kad tas ir bus lyderis sioje srityje. veliau dar teko priesaika, kuri cia kazkada buvo spausdinta, tik mes su vyru dar ja patobulinom - pridesiu... po priesaikos surankinom antrankiais (tikrais, nes vienas is kompanijos yra policininkas, o zaisliniu, beje, neradau pirkti ?) na, kadangi antrankiai skaudus, tai paskui juos pakeiciau i tokia numegzta virvute su kutosais galuose smile.gif
dar teko uzduotis vaikinukui ant lauzo iskepti kiausiniene - nieko tokia gavos, tik labai kazkas tarp dantu traskejo smile.gif. visi turejo paragauti ir ivertinti smile.gif o jaunajai - pakaba prisukti prie medines lentos. saunuole - greit susitvarke smile.gif na, o daugiau - sokom, nes grojo muzika, dainavom iki 5 ryto, nes as groju gitara, ejom i pirti. siaip, visai nieko isej ir mano baimes del jaunuju nepasitvirtino - jie buvo nuotaikoj ir visai neblogai leidosi zaisti smile.gif odziu, jei galva kitadien skaudejo, vadinas, buvo visai gerai smile.gif
Taigi, patobulintos priesaikos smile.gif
BERNYSTĖS PRIESAIKA
1 dieną per savaitę ir 1 savaitę per mėnesį skirsiu tik sau, kad man netrūktų meilės ir šilumos
išleisiu daugiau pinigų savo poreikiams nei mano būsima žmona kosmetikai ir rūbams
ir toliau pastebėsiu simpatiškas, seksualias, žavingas, nuostabias, gundančias, iššaukiančias merginas gatvėje ir darbe ir nepamiršiu, kaip reikia joms šypsotis
nepamiršiu savo draugų ir bendradarbių, dalinsiuosi su jais savo meškere, šašlykine, kalendoriukais, fantais ir džiaugsmais
nesusigrobsiu visų buities darbų tik sau, nes labai myliu būsimą žmona, todėl dalinsiuosi ir su ja
jei žmona bent vieną kartą į savaitę nenupirks alaus, nusipirksiu pats, pasikviesiu draugų ... o tada būsimoji sužinos, kiek mielių reikia augančiam organizmui
tinkamai išnaudosiu visas savo būsimos žmonos funkcijas ir silpnybes -grožį, sumanumą, darbštumą...
jei būsima žmona neatliks savo pareigų, susirasiu meilužę arba užveisiu viščiukus
pasitaikius progai lėksiu su draugais pažvejoti ar šiaip alaus išgerti
ginčysiuos tol, kol pasieksiu savo
su dokumentu susipažinau, pretenzijų neturiu

Vardas Pavardė Pareigos Parašas

MERGYSTĖS PRIESAIKA
1 dieną per savaitę ir 1 savaitę per mėnesį skirsiu tik sau, kad man netrūktų meilės ir šilumos
išleisiu daugiau pinigų savo poreikiams nei mano būsimas vyras alui ir sūrio lazdelėms
ir toliau pastebėsiu simpatiškus, seksualius, žavius, augalotus, plaukuotus vaikinus gatvėje ir darbe ir nepamiršiu, kaip reikia jiems šypsotis
nepamiršiu savo draugių ir bendradarbių, dalinsiuosi su jomis savo rūbais, pamada, trikotažu, lėlėmis ir džiaugsmais
nesusigrobsiu visų buities darbų tik sau, nes labai noriu, kad būsimas vyras numestų kokį aštuonis su puse kilogramo
jei vyras bent vieną kartą į savaitę nenupirks gėlių, nusipirksiu pati... ir dar už moralinę kompensaciją - naują kostiumėlį, bižuterijos, kelias poras batų ar šiaip kokį niekutį
tinkamai išnaudosiu visas savo būsimo vyro funkcijas ir silpnybes - protą, raumenis, piniginę
jei būsimas vyras neatliks savo pareigų, susirasiu meilužį arba isigysiu šunį
pasitaikius progai lėksiu su draugėm į klubą ar parduotuves
ginčysiuos tol, kol pasieksiu savo
su dokumentu susipažinau, pretenzijų neturiu

Vardas Pavardė Pareigos Parašas
Atsakyti
Ohoho, mergvakaris smagi tema smile.gif
Aišku, šiek tiek gėda atsiminti 4u.gif , nes buvo labai drinks_cheers.gif linksma... Per linksma biggrin.gif.

Aš labai norėjau sukviesti daug draugių, kad būtų kuo linksmiau... Deja, keletas pačių artimiausių draugių neatėjo...sad.gif Tai šiek tiek gadino nuotaiką, juk kiekvienai tai tikrai svarbus įvykis gyvenime ir taip norisi, kad viskas būtų, kaip planavai... (Taigi, geros nuotakų draugės - dalyvaukite visur, kur jus kviečia).

Taigi, mano draugės nepasišiukšlino biggrin.gif
Prigalvojo užduočių: nupirko lėlę ir ją liepė suvystyti. Sugalvojo nuotakos priesaiką, aprengė kvailais marškinėliais (aš laisva dar savaitę). Uždėjo keliaraištį biggrin.gif Apsirengė juodai (atseit, jos raganos ir stengiasi mane atkalbėti). Iškvietė thumbup.gif berniuką thumbup.gif . Ir mane baisiausiai nugirdė doh.gif
Sugalvojo užduotį: sugalvojo klausimus ir juos uždavė mano brangiausiajam, paskui tuos pačius į tuos pačius klausimus turėjau atsakyti aš. Kiek atsakymų neteisingų - tiek stikliukų bobelinės...
Atrodo, tuo mano mergvakaris ir užsibaigė....

Taigi, mano patarimas ruošiantis mergvakariui nusiteikti atsipalaiduoti ir nebūti "stabdžiais". Gal su manimi draugės šiek tiek per žiauriai pasielgė, bet kita vertus esu dalyvavusi tokiame mergvakaryje, kuris priminė ko ne laidotuves... brrr... Jau geriau per daug pašėlti nei turėti tokį baliuką, iš kurio nėra ką atsiminti...
Atsakyti
QUOTE(,ickute7,2005 06 28, 09:59)
Nu labai fainai jūs čia kartu atšventėt


tai jau kad thumbup.gif

QUOTE(me2za @ 2005 06 28, 11:00)
O aš gavau pakvietimą į draugės mergvakarį Ji beje išteka tą pačią dieną kaip ir aš  Bet ir būna gi gyvenime atsitiktinumų, neveltui vienam suole mokykloj sedėjom
Man deja ko gero niekas neorganizuos...  Jau baigiu susitaikyt... blink.gif Toks įtarimas, kad maniškės tik ir laukia, kad AŠ pradėčiau organizuoti, betgi ar tai JAUNOSIOS reikalas?  blink.gif  verysad.gif


geras atsitiktinumas smile.gif o del mergvakario - zinai, geriau padaryti viska ka gali, negu po to milijonus kartu gailetis, kad nepadarei... kitos progos gali ir nebuti wink.gif kita vertus, kas susije su finansais - maniskis mergvakaris irgi buvo kuklutis, nes drauges nepasizymi dideliom storom piniginem tongue.gif as pasidariau niamniu, prisipirkau vaisiu, drauges dar atsinese viena kita butelaiti vyno. o vonia, kuria man prileido, plaukuosena (pintos dvi kasytes), rutu (petrazoliu smile.gif ) vainikelis, tinklines kojines is MAximkos daug nekainavo, keliaraistis - VCUP'e kainuoja 16 Lt. teko tik ant berniuko mestis, na, bet kaip mergvakariui negaila smile.gif ir dzaugiuos, kad buvo taip, kaip buvo. kad is vis BUVO smile.gif tad nenukabink nosies, susiorganizuok ka nors nors ir nediduko ir svarbiausia - nuotaika smile.gif sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2005 06 30, 17:33)
Tai pasirodo daugiau ligonių yra  drinks_cheers.gif


Oi, šiandien kokį manjakišką reikaliuką turėjau...
Atsiuntė vyras nuorodą į tokį žaidimą su prierašu...
Va, cituoju:
Cia tikrai neblogas intelekto patikrinimas...turiu pripazinti, kad savarankiskai radau tik 11 daiktu sad.gif Jei kas nors is jusu sugebetu iseiti is to kambario, as buciau suzavetas ir...iteikciau priza smile.gif

Žaidimas

Jeigu radote:
0-5 daiktu, jusu IQ labai zemas
6-8 daiktu, zemas IQ
9-10 daiktu, jus normalus;
11-12 daiktu, jusu IQ aukstesnis uz vidutini;
13 daiktu ir isejote is kambario, patenkate i 4000 zmoniu sarasa, kas pasaulyje sugebejo tai padaryt...

Nu tiesiog negalėjau susilaikyti... Bet prisipažįstu, aš pati radau tik 12 daiktų. Su tryliktu šiek tiek sudėtingiau... Ten jau reikia konkrečiai galvą pasukti.
Atsakyti
O man tai atrodo geriau mergvakarius ir bernvakarius svesti atskirai. Juk neganysi visa gyvenima, as tai pasitikiu savuoju ir manau viskas bus ok. Be to, cia as kaip tik labiau megeja draugiu kompanijoj pabuti, nei manasis - vyru. O man tas mergavakris nebutinai asocijuojasi su kitu vyriu ir dideliais kvailiojimais. As pati noreciau issinuomoti kokia pirtele, pasidaryti kokteiliuku ir mergaitiskai pablevyzgoti thumbup.gif
Atsakyti
OK, bandysiu savo mintis sudėlioti ir papasakoti kaip ir kas buvo.
Susirinkom visos pas jaunąją namie. Pasiruošėm stalą. Jaunajai buvo liepta apsirengti baltai, o mes visos apsirėdėm juodai. Iš karto, kai pasirodė jaunoji, užvilkom marškinėlius su atitinkamu užrašu. Po to sekė išbandymai namie - jaunoji turėjo išvirti manų košę, išlyginti medžiagą, suvystyti lėlę, padaryti šukuoseną ir pan. prisegėm ir rūtų vainikėlį. Kiekvienos užduoties atlikimą vertino pamergės. Liepėm užrašyti ant 5 lapų po žodį, kuriais apibūdintų savo būsimą šeimą. Užlipom ant namo stogo ir iš tų lapų padarę lėktuvėlius paleidom - vaizdas thumbup.gif
Po to važiavom prie jūros, kur jaunoji irgi turėjo atlikti keletą užduočių - pvz. skirtingom emocijom ir intonacijom perskaityti sekso pozų aprašymus biggrin.gif (ot buvo atrakcijos žmonėms prie jūros thumbup.gif ). Vėliau parašė ant lapo savo norą ir išmetė jį į jūrą. Paskutinis dalykas - turėjo garsiai perskaityti mergystės priesaiką, nusegėm vainikėlį ir įmetė į jūrą, ir padovanojom keliaraištį.
O po to - visos nuvažiavom į klubą, kur 24 val. mūsų prašymu jaunajai padavėja įnešė tortą (aišku, vyriško pasisdidžiavimo formos tongue.gif ), šėlom, šokom, dar ir kompanijos kokteilį laimėjom drinks_cheers.gif
Žodžiu, mergvakary savarbiausia gera kompanija, kuri sugeba atsipalaiduoti. Mūsų jaunajai laaabai patiko mūsų suorganizuotas mergvakaris (nors ir be berniuko šokėjėlio sad.gif ), ji visiškai atsidavė į mūsų rankas, buvo pasiruošusi išsišėlti.
Turbūt pirmą kartą tokį ilgą postą forume parašiau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Galiu užvesti ant kelio, esu dariusi viena taciau norisi kazko naujesnio g.gif , o laiko nelabai turiu tai bandau minčių iš kitų semtis smile.gif
Vienai draugei dareme: visos apsirengeme jurines temos drabuziais (kadangi klaipedietes) tiesa jaunaja aprengeme taip kad issiskirtu iš musu, maike su logo padareme ant kurios buvo uzrasyta "MAN LIKO DVI SAVAITES". Namie palikome rasteli, kad apsivilktu musu paruostus drabužius ir nukeliautu i bara, kuriame barmenas jai iteike gelyte, rasteli kuriame buvo informacija apie atvykima i kita bara, tiesa barmeno papraseme, kad ja pasokdintu. Kitame bare mes jos laukeme su tortuku thumbup.gif clap.gif 4u.gif .
Savrbiausia kad visos butu atsipalaidavusios yahoo.gif
Deja mums berniuko neisejo suorganizuoti, užtai isnomavom limuzina, kuris privaziavo prie baro ir visas mus issiveze prie juros. thumbup.gif
Ten mes ant popieriuku rasem bernu vardus ir suplesiusos juos paskandinom, zaidem ivairius zaidimus.
Atsakyti