Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

Sveiki,
butu idomu pabendraut su fantikos mėgėjais.
Pasidalintume ziniomis apie gerus filmus, knygas.
Tai kas verta paziuret ar paskaityt.
Atsakyti
4u.gif
Labas smile.gif As labiau megstu detektyvus, bet ir fantastikos nebrokiju smile.gif Daugiausia skaitau is dabar leidziamos Fantastikos aukso fondo ar kaip ten vadinasi serijos, taip pat - sovietiniais laikais isleistos Zenito ir Drasiuju keliu knygutes.

Labiausiai patinka taip vadinama klasikine fantastika - C.D. Simak, taip pat Azimovas, Sheklis, Heinlein'as, Harrisonas; dauguma Nortono ir Andersono knygu, Lukjanenko "gilumos" knygutes ir pirmosios "sargybos". Suzavejo V. Fortschen - "Prazuves pulkas".

Uzvakar n-taji karta perskaiciau sovietiniais laikas isleista apsakymu rinkini Karterio "Pragaistingas laivas". Labai geru apsakymu yra!

"Papjove" - C. Wilson "Filosofinis akmuo". Kliediesys su pretenzijom i dvasinguma.
4u.gif
Atsakyti
Anksciau skaitydavau beveik visas iseiles eridano fantastines knygas, paskiau pradejau rinktis. Knygos stipriai pabrango, del to tenka rinkits. Labiausiai suzavejo Lukjanenko, kai pasirode jo 2 pirkmos knygos apie "giluma". Taip pat perskaiciau 4sargybos knygas. Ir labaiusiai patiko "sutemu sargyba". Taip pat neblogos ir 2knygos "Spektras".
Dabar neseniai isejo nauja jo knyga "Juodrastis" girdejau geru atsiliepimu. Bet knygyne paziurejau kad kainuoja 18lt, brangoka. Paieskosiu gal kas pigiau parduoda smile.gif siaip mane zavi jo knygos, netradicinis jo stilius.
Dar zadu isigyti 'Skaitmenini Jezu". gal teko skaityti?
Beje kaip supratau "Filosofinis akmuo" tau nepatiko?Nors skaiciau geru atsiliepimu g.gif Pati tai neskaiciau.
O senaja Zenito fantastika kazkada skaiciau, bet daugiau kaip pries 10 metu blush2.gif Tai praktiskai neatsimenu net tu knygu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violla: 19 lapkričio 2006 - 22:05
QUOTE(violla @ 2006 11 19, 22:00)
Anksciau skaitydavau beveik visas iseiles eridano fantastines knygas, paskiau pradejau rinktis. Knygos stipriai pabrango, del to tenka rinkits. Labiausiai suzavejo Lukjanenko, kai pasirode jo 2 pirkmos knygos apie "giluma". Taip pat perskaiciau 4sargybos knygas. Ir labaiusiai patiko "sutemu sargyba". Taip pat neblogos ir 2knygos "Spektras".
Dabar neseniai isejo nauja jo knyga "Juodrastis" girdejau geru atsiliepimu.


Aš anksčiau buvau labai susižavėjusi, po to, turbūt, „persirijau“, tai atvėsau, bet kartas nuo karto nusiperku ką nors iš Eridano. O mano tėtis ir sūnus, tai tik Eridaną ir skaito.

Buvau pablūdus dėl JUODOSIOS GVARDIJOS, bet paskutinės dvi knygos (o ypač - priešpaskutinė, užkrito pavadinimas) jau toooks jovalas, kad vaikas mano nebesupranta apie ką ten, o ir aš ilgai turiu pagalvoti, idant suvokti kokia eilės tvarka ir apie ką ten.

Visai neseniai atradau Lukjanenką thumbup.gif JUODRAŠTIS labai patiko, bet va visų SARGYBŲ ir nespėjau gauti. Turiu omeny, - tų pirmųjų, pagal kurias filmai pastatyti. O ką jūs turit omeny sakydamos „giluma“? blush2.gif (šiandien mačiau naują Lukjanenkos ir Vasiljevo knygą, pavadinimo net nepažiūrėjau, bet tikrai dar nematyta)

Dar labai mėgstu Chalkerį. Jo ta keturių žiedų epopėja labai patiko, o VELNIŠKAS SANDĖRIS pasiskaitau kasmet periodiškai. Dar skaičiau PERMAINŲ VĖJAS rusų kalba, lietuviškai nėra išleistos visos jo knygos.

Iš tų senų, tarybinių, mane itin žavi Šeklio jumoro jausmas. Jo TRYS BENO BAKSTERIO MIRTYS jau išmoktos mintinai, bet vistiek skaitant teikia malonumą vėl ir vėl.

Šiaip man, turbūt, labiausiai patinka tas vadinamasis fentezi stilius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deirė: 19 lapkričio 2006 - 22:31
QUOTE(deirė @ 2006 11 19, 22:33)
Aš anksčiau buvau labai susižavėjusi, po to, turbūt, „persirijau“, tai atvėsau, bet kartas nuo karto nusiperku ką nors iš Eridano. O mano tėtis ir sūnus, tai tik Eridaną ir skaito.

Buvau pablūdus dėl JUODOSIOS GVARDIJOS, bet paskutinės dvi knygos (o ypač - priešpaskutinė, užkrito pavadinimas) jau toooks jovalas, kad vaikas mano nebesupranta apie ką ten, o ir aš ilgai turiu pagalvoti, idant suvokti kokia eilės tvarka ir apie ką ten.

Visai neseniai atradau Lukjanenką thumbup.gif  JUODRAŠTIS labai patiko, bet va visų SARGYBŲ ir nespėjau gauti. Turiu omeny, - tų pirmųjų, pagal kurias filmai pastatyti. O ką jūs turit omeny sakydamos „giluma“? blush2.gif (šiandien mačiau naują Lukjanenkos ir Vasiljevo knygą, pavadinimo net nepažiūrėjau, bet tikrai dar nematyta)

Dar labai mėgstu Chalkerį. Jo ta keturių žiedų epopėja labai patiko, o VELNIŠKAS  SANDĖRIS pasiskaitau kasmet periodiškai. Dar skaičiau  PERMAINŲ VĖJAS rusų kalba, lietuviškai nėra išleistos visos jo knygos.

Iš tų senų, tarybinių, mane itin žavi Šeklio jumoro jausmas. Jo TRYS BENO BAKSTERIO MIRTYS jau išmoktos mintinai, bet vistiek skaitant teikia malonumą vėl ir vėl.

Šiaip man, turbūt, labiausiai patinka tas vadinamasis fentezi stilius.

"giluma" - tai 2pirmos jo knygos "Atspindziu labirintai" ir "Iskreipti veidrodziai" - knygos thumbup.gif Tai knygos apie virtualu pasauli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violla: 20 lapkričio 2006 - 14:00
QUOTE(violla @ 2006 11 19, 23:00)
Dar zadu isigyti 'Skaitmenini Jezu". gal teko skaityti?


Mano vyras bandė skaityt, įveikė gal trečdalį. Pasakė š...
Atsakyti
Sveiki fantastikos megejai lotuliukas.gif
O siaip as irgi labai megstu fantastika - ir knygas ir filmus. Vyras taip pat thumbup.gif Tai reguliariai vis nusiperkam ka nors is Eridano serijos. Jau gera kruva buvo susikaupus - tai "paskolinom" visa kruva vienam draugeliui irgi fantastikos megejui, kad po viena knyga davineti nereiktu lotuliukas.gif Vat tik kai sugalvos grazinti - neturesim kur deti tu knygu lotuliukas.gif

O jei rimciau - tai galetume keistis Eridano knygom. Ka jus apie tai manot? As Vilniuj jei ka. Is naujesniu perskaitytu kaip tik turiu "Pasasulio pabaigos knyga" (nepamenu autoriaus) - visai nieko, maloniai skaitesi... Buvo ir Lukjanenkos "Juodrastis", tik nzn ar nebus paskolintas... Dabar skaitau "MAskvos klubas" - dar nesupratau ar patinka. Galeciau ka nors keisti i "Skaitmeninis Jezus"... nors ja cia supeiket.... blush2.gif
Papildyta:
Aj, dar prisiminiau, kad paskutiniu metu pastebiu jog vis labiau patinka naujieji rusu fantastai... iskaitant ir Lukjanenka.... Nors jie kepa knygas kaip blynus, bet matyt ju tiek daug yra, kad vis kokiu perliuku pasitaiko smile.gif
Atsakyti
Sveika ,Sporty, as tai irgi mielai uz kad galetume pasikesit pasiskaityti smile.gif As turiu Skaitmenini jezu, girdejau neblogu atsiliepimu, nors cia zinoma kiekvienam savaip. Dar neperskaiciau, bet kai perskaitysiu galeciau paskolinti, o pati mielai paskaityciau "Juodrasti" smile.gif Lukjanenko tai turiu beveik visas, tik paskutiniu ne. Beje taip pat skaitau Maskvos kluba - tik man kazkaip sunki knyga atrodo - tematika lyg ir idomi, bet kazkokia visa padrika - cia vienas veiksmas, paskiau kitas, trecias, o paskiau galima pamirst ka pries tai rase blush2.gif
Filmus irgi labai megstu, nors paskutiniu metu is fantastikos srities ne per daugiausia g.gif Paskutinis ziuretas buvo "Ultravioletas" aktore man tai thumbup.gif , bet filmas lyg nieko labai ir ypatingas smile.gif
P.S.O siaip siulau galetume surasyti koki saraseli ko noretume, jei ka turime galetume apsikeist pasiskaityt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violla: 27 lapkričio 2006 - 22:45
Negi nieks daugiau nesidomi fantastika g.gif
As tai neseniai perskaiciau "Maskvos kluba" - nelabai patiko, gal tik kokiu 20 puslapiu paskutiniu idomiau, bet siaip labai padrika, daug veikeju ir siaip daug smurtiniu (prievartos) scenu. Nu kazkaip nelabai man unsure.gif
Na pradejau "Skaitmenini jezu", ziuresiu kaip ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2006 12 10, 18:46)
Negi nieks daugiau nesidomi fantastika  g.gif


Domiuosi smile.gif ir Lukjanenka labai mėgstu. Tik aš dažniau rusiškai skaitau. Keista, kad nepaminėjai trečios Deeptown'o dalies. Ar ji dar lietuviškai nebuvo išleista? Tiesa, ten labiau apsakymas... bet irgi su mintimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina @ 2006 12 10, 22:39)
Domiuosi smile.gif ir Lukjanenka labai mėgstu. Tik aš dažniau rusiškai skaitau. Keista, kad nepaminėjai trečios Deeptown'o dalies. Ar ji dar lietuviškai nebuvo išleista? Tiesa, ten labiau apsakymas... bet irgi su mintimi smile.gif

Skaiciau, bet kazkaip daug demesio jam neskyriau blush2.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir aš 4u.gif Mano mėgstamiausios J.R.R.Tolkieno Hobitas ir "Žiedų valdovas." Per metus bent po kartą perskaitau. Dabar perskaičiau Sapkovskio "Raganių".Pagavo nerealiai.Rašo thumbup.gif .Skaitosi labai lengavai .Atsitraukti be šansų. Pasigriebiau ir suskaičiau "Elfų kraujas " .Dabar mėgaujuosi "Paniekos metas".Šiandien dar nusipirkau ir "Krikštas ugnimi". Iš anksto džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti