Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

QUOTE(violla @ 2007 02 07, 10:47)
O Makso Frajaus tai gal noreciau paskaityti, bet ,kad brangios jo (jos) knygos, kainuoja apie 30lt  g.gif


jei skaitai rusiškai, pirk rusiškai. beveik per pusę pigiau.
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi pire jūsų biggrin.gif
taigi.. kol kas pasidalinsiu tuo, kad nepirkit Glen Cook "tamsa-tai ji". laaabai ištemtos knygos (2 dalys išleistos). Jau kankinau aš jas kankinau, bet tai per abi dalis nebuvo įdomu. Pati pabaiga tik nieko... bet draugui nerekomenduočiau biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, ar priimsit?
QUOTE(Dew23 @ 2006 12 11, 17:59)
Prisijungiu ir aš  4u.gif Mano mėgstamiausios J.R.R.Tolkieno  Hobitas ir "Žiedų valdovas." Per metus bent po kartą perskaitau. Dabar perskaičiau  Sapkovskio "Raganių".Pagavo nerealiai.Rašo  thumbup.gif .Skaitosi labai lengavai .Atsitraukti be šansų. Pasigriebiau ir suskaičiau "Elfų kraujas " .Dabar mėgaujuosi "Paniekos metas".Šiandien dar nusipirkau ir "Krikštas ugnimi". Iš anksto džiaugiuosi  thumbup.gif

Kai pirmą kartą perskaičiau, tiksliau prarijau "Žiedų valdovą", galvojau, kad geresnės knygos nebeteks skaityt. Ekranizacija taip pat nenuvylė. Bet Sapkovskis irgi laaaaabai patiko, perskaičiau viską. Dabar rečiau tenka pasimėgauti fantastika, nes mažas leliukas, tai su knygom ne kas gaunasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Slyvutė @ 2007 02 11, 17:54)
Mane labai kabina Steveno Kingo romanai. Stengiuosi visus perskaityti. Patinka vaizdingumas. Geras psichologijos išmanymas. Taip pat patinka "Harry Poter".
Perskaičiau 5 knygas, šeštąją laikau savo malonumui, kada pajusiu, kad jau metas skaityti, tada mėgausiuosi.  smile.gif

Kingu labai žavėjausi baigdama mokyklą, dabar kažkaip tų šiurpuliukų nebeieškau blush2.gif , bet rašo jis tikrai puikiai, tik mane dažnai nuvylia pabaiga.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as taipat megstu fasntastika tongue.gif knygu nesu megeja skaityti blush2.gif bet viena knyga skaiciau koki 3-4kar TAI RONETA, thumbup.gif AUTORIAUS NEPAMENU verysad.gif O daugiau ziuriu filmus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrineplastake @ 2007 03 02, 11:39)
sveikutes 4u.gif  as taipat megstu fasntastika tongue.gif knygu nesu megeja skaityti blush2.gif bet viena knyga skaiciau koki 3-4kar TAI RONETA,    thumbup.gif  AUTORIAUS NEPAMENU verysad.gif O daugiau ziuriu filmus tongue.gif

"Ronetą" parašė Vytautas Ažušilis smile.gif
Atsakyti
Ar kuri nors skaitėt "Tanatonautai".A r verta dėmesio ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2007 03 02, 16:32)
Ar kuri nors skaitėt "Tanatonautai".A r verta dėmesio ?  g.gif


Skaičiau. Tikrai verta.
Atsakyti
na "Žiedų valdovą perskaičiau tik todėl kad 2 padovanojo, o 3 jau pirkau. Hobitas taip patiko, dar vaikystėje jį perskaičiau, bet Žiedų valdovą schmoll.gif galutinis rezultatas- padovanojau seneliui Kalėdoms. Jam laaabai patiko, o mane kažko tik suerzino ta knyga. Hary poterį turiu ir man patiko, n kartų skaičiau. Ronetą irgi n kartų skaičiau.
O kas čia dar... Na man labai patiko Iš aukso fondo "Raganų pasaulis, Raganų pasaulio voratinklis ir trise prieš raganų pasaulį"
Dėl knygų pirkimo, tai jau retai kada perku- užsiregistravau bibliotekoje iš ten ir imu knygas, pasirinkimas didelis- ypač fantastikos. Na kartais tenka palaukti knygos, bet.... Jei aš pirkčiau visas knygas kurias skaitau tai tikriausiai jau po metelių atsidurčiau su savo 3 aukštu pirmąjame. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, pagaliau radau fantastikos mėgėjų wink.gif

Man tai tokios knygos, tai labai labai patinka... Nežinau kodėl, net diplominį darbą rašau remdamasi Stephen King'o knyga blush2.gif

Fantastiniai filmai irgi liuks smile.gif
Harį Poterį žiūrėjau išsižiojus, pirmą filmą mačiau turbūt kokius 5kartus. Ir dar Žvaigždžių Karai - nuo vaikystės mėgiamiausias. Gal dėl to, kad daug veiksmo kosmose vyksta (pati iš kosmoso esu, o ištikrųjų norėčiau pabuvot kur nors ten, bet ne tam amžiuj gimiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uosiux @ 2007 02 18, 21:12)
Fantastiką labai mėgau skaityti paauglystėj, tėtis užkrėtė, dabar vis laiko nerandu knygą į rankas paimt, gaila  verysad.gif
Gal kas matėt filmą "Pano labirintas", draugas jau pažiūrėjo, tai liko sužavėtas.Sako, jog tai super pasaka suaugusiems ir kam patiko Haris Poteris ar Ziedu valdovas tai ir siuo nenusivils. P.s. yra žiaurokų vietelių, tai mažiems vaikams gal nelabai. Būtų įdomu pačiai pažiūrėt, nes jau taip išgyrė, o jis pats bet kokių nežiūri  tongue.gif

Įdomu būtų pamatyti, bet jau tikriausiai neberodo.

Fantastikos yra labai daug atmainų. Fentezy ar kaip ten tas stilius vadinasi( Žiedų valdovas ir pan.) tikrai puikūs kūriniai. Nors dabar užplūdo to žanro labai daug knygų ir filmų. Jie visi kažkaip panašūs.
Paskutiniu metu užkibau už Lukjanenkos ir Pelevino kūrinių. Savita fantazija. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Man pasidare idomu, daugeliui fantastika siejasi tik su filmais ir knygomis, o gal teko kam susidurti su kitokia fantastika? T.y. stalo zaidimai (vietoj jau pradedanciu igristi Monopolio ir Allias), stalo ir lauko vaidmenu zaidimai (RPG (GURPS, DND, Vampire the masquarad ir etc.) ir LAPRG)? ir kitokiomis fantastikos apraiskomis gyvenime?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamett: 01 birželio 2007 - 13:39
Na gal tai ne visai susiję, bet aš pvz. vis nuvažiuoju į Viduramžių festivalius pasižiūrėt riterių turnyrus ax.gif Ne fantastika, bet arti fentezi biggrin.gif
Atsakyti