Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės, kurių vaikučiai jau dideli :)

Sunum nesiskundziu, tik ji labai spuogai uzpuole. Ka Jus darete, kaip gelbejotes? Jam greitai 15 metu. Buvom pas kosmetologe, isvale vaida, kuri laika gerai buvo, paskui vel baisu. Laikomes dietos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 30 lapkričio 2008 - 11:28
Sveikos, mamytes 4u.gif
Ilgokai skaiciau jusu pasisakymus ir turiu konstatuoti: tikriausiai esu laimingiausia mama, bet mano vyriausioji (18-mete) uzaugo ir neturejo tikriausiai to pereinamojo paauglystes periodo, nes jokiu problemu nebuvo thumbup.gif Zinoma, kitokio vargo buvo (avarija, koma) - bet su charakteriu- tai super viskas, net nepastebejau, kaip suaugo. Nors visada kartu, nuo mazens... Jauniausioji (10 metu bus po 2 sav) kol kas dar nerodo jokiu pozymiu taip pat, bet sita is viso konservatyviu paziuru (tikriausiai tecio itaka), tai ramiai viskas vyksta.. Viena problema, kad siemet baigia pradine, kur reikes detis neisivaizduoju, ji nori i Jezuitus, bet as kazkaip net nezinau, ar ne per sunku jai ten bus...
Mes is Kauno, is Silainiu thumbup.gif
P.S. Mano abi merginos nuo skirtingu tevu (su pirmu vyru issiskyriau pries 10 metu), bet sutaria kaip merginos neblogai, nors ir nemazas skirtumas. Man su broliu irgi buvom 8 metai skirtumas, tai rysio jokio, net dabar nera g.gif
Mergaitem kitaip tikriausiai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sarmute @ 2008 11 27, 11:54)
sveikos mamytes,
gal jusu tarpe atsirastu norinciuju sportuoti aerobika rytais?smile.gif jei ka rasykite

Kur ruosiesi sportuoti? As kaip tik uzsiemiau kuno formavimu, kazkur reiktu pasportuot, o ir masazais pasilepint gerai butu ax.gif Susidomejus, zinau, kad masazus daro thumbup.gif
O ir siaip, siuo metu dietinuopsi truputi, megstu tai daryti per didziasias sventes, nes tada nepersivalgau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(susidomejus @ 2008 11 30, 12:27)
Sunum nesiskundziu, tik ji labai spuogai uzpuole. Ka Jus darete, kaip gelbejotes? Jam greitai 15 metu. Buvom pas kosmetologe, isvale vaida, kuri laika gerai buvo, paskui vel baisu. Laikomes dietos  doh.gif

Na ka, pas merginas laikas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 11 30, 10:27)
Sunum nesiskundziu, tik ji labai spuogai uzpuole. Ka Jus darete, kaip gelbejotes? Jam greitai 15 metu. Buvom pas kosmetologe, isvale vaida, kuri laika gerai buvo, paskui vel baisu. Laikomes dietos  doh.gif


Mano sunus kas ryta vakara Oxyjen(ar kazkas panasaus...) prausias.Tai spuogu kaip ir nelabai buvo.Ir nezinau ar tokia veido sudetis,ar tikrai tie prausikliai padejo.Dukra nevisada prausia su tuo valikliu,tai pas ja daugiau spogiuku tokiu smulkiu.Bet kai labai daug pas ja atsiranda,ji su namo toniku spiritiniu nuvalo ir dingsta...O paskui vel nieko nedaro.
Atsakyti
Sakote, pas merginas laikas - ir spuogai dings? Hmm, paskui ne spuogai, o kitos problemos gali uzpult. Bandome dar profesionalios kosmetikos kaukes det, valyt. Tos pacios, su kuria dirbu. Savaitgali tam ir paskyrem. Bet idomiausia, kad jam visai viskas gerai, tik man - ne. Hmmmm. Gal as esu estete? O jam vienodai?
Atsakyti
mano dickiai irgi vargsta su spuogais, bet cia tokia medziagu apykaita nieko per daug nepadarysi, tik reikia svariai uzlaikyti veida, aisku naudoti prausiklius mums dar labai tinka kavos tirsciu pilingas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 11 30, 17:38)
Sakote, pas merginas laikas - ir spuogai dings? Hmm, paskui ne spuogai, o kitos problemos gali uzpult. Bandome dar profesionalios kosmetikos kaukes det, valyt. Tos pacios, su kuria dirbu. Savaitgali tam ir paskyrem. Bet idomiausia, kad jam visai viskas gerai, tik man - ne. Hmmmm. Gal as esu estete? O jam vienodai?

na,cia pokstas buvo biggrin.gif o siaip, manau, isaugs, as jaunystej ir spuogu turejau blink.gif Manau, kad bus gerai po keliu metu! Na, mamoms visada norisi kad butu graziau, zinau pati blush2.gif
Atsakyti
Sveikos ir as apsidziaugiau radus viresniu mamu mano sunui bus 17 irgi vargstasu tais spuogais bet ir as vargstu gal dar nesubrendau kaip reikent.Neseniai ziurejau sveikatos abc ten rode kaskoki tirpalair net maskuojancia gydomaja pudra nuo spuogu reike pabandyti isigyti kaskur turiu usirasius pavadinima
Atsakyti
nebukit reklamos auka smile.gif is vidaus reikia gydyti o ne tepaliukais ir pudrom .Pas mane tas pats kaip tik tvarkingtai maitinuosi, maziau kavos geriu viskas normaliai kaip tik padauginu mesos, riebalu, persivalgau, maziau skysciu geriu, taip ir ismusa kaip paaugle doh.gif
Atsakyti
Ir man paciai tas pats buna...
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 11 30, 12:27)
Sunum nesiskundziu, tik ji labai spuogai uzpuole. Ka Jus darete, kaip gelbejotes? Jam greitai 15 metu. Buvom pas kosmetologe, isvale vaida, kuri laika gerai buvo, paskui vel baisu. Laikomes dietos  doh.gif

Sveika,o soliariumo nebandet?gal vertetu pora sykiu blush2.gif
Atsakyti
Taip netiketai atradau sia tema,vyresnes mamos atrodo taip smarkiai uzsiemusios,kad taip retai apsilanko,mielos mamos nepasinerkit i kazdienybe,juk dabar prasideda antroji musu jaunyste,pasinaudokim ja.Mano dukra yra istekejusi,studijuoja,labai gerai sutariam su zentu,vaziuojam i gamta,prie juros.Zentas tiesiog man kaip sunus.Nebijokite jei parves marcia ar zenta,jei laimingi vaikai,jums didelis dziaugsmas.
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2009 06 01, 16:07)
Taip netiketai atradau sia tema,vyresnes mamos atrodo taip smarkiai uzsiemusios,kad taip retai apsilanko,mielos mamos nepasinerkit i kazdienybe,juk dabar prasideda antroji musu jaunyste,pasinaudokim ja.Mano dukra yra istekejusi,studijuoja,labai gerai sutariam su zentu,vaziuojam i gamta,prie juros.Zentas tiesiog man kaip sunus.Nebijokite jei parves marcia ar zenta,jei laimingi vaikai,jums didelis dziaugsmas.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti