Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės, kurių vaikučiai jau dideli :)

QUOTE(Dalytukas @ 2009 06 08, 16:40)

Apie ką čia toks susimastymas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka taip stipriai uzsiemusios kad siame skyrelyje nesilanko
Atsakyti
QUOTE(Dalytukas @ 2009 06 10, 15:51)
Ka taip stipriai uzsiemusios kad siame skyrelyje nesilanko

Na, tai reikia atgaivinti temuke. Pratesiant spuogu tema - viskas apsitvarke, kai pati emiausi rimtesniu priemoniu. Padejo veido valymai, kaukes, prausimasis ryte ir vakare. Vaikinas dabar visai neblogai atrodo smile.gif Eina sportuot, bet mano nuomone, netinkama sporta - eina i sporto sale. Per jaunas dar.
Atsakyti
sveikos, tai gal susipazystam pirma bus lengviau bendrauti esu 41 metuku auginu kaip matot keturis ir turiu 9 metu pagramduka , gyvenu Vaisvydavoje netoli serviso smile.gif Sunus siemet jau studentas, mergaites mokosi sv. Mato, o mazyle panemunes pradineje mokykloje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinneorama @ 2009 09 12, 19:00)
sveikos, tai gal susipazystam pirma bus lengviau bendrauti esu 41 metuku auginu kaip matot keturis ir turiu 9 metu pagramduka , gyvenu Vaisvydavoje netoli serviso smile.gif Sunus siemet jau studentas, mergaites mokosi sv. Mato, o mazyle panemunes pradineje mokykloje 4u.gif

Oho, keturi vaikuciai. Grazi seima biggrin.gif
Atsakyti
Radau gerą temą. Kaip tik man. Tik labai jau senai čia kažkas lankėsi. Ar ateinat kas?........................
Man beveik 44. Mano mergaitėm 16 ir 10 metų.

Pabendraukim smile.gif

Atsakyti
QUOTE(gude @ 2010 02 11, 19:48)
Radau gerą temą. Kaip tik man. Tik labai jau senai čia kažkas lankėsi. Ar ateinat kas?........................
Man beveik 44. Mano mergaitėm 16 ir 10 metų.

Pabendraukim  smile.gif

Sveika 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ateinu į kompaniją biggrin.gif . Mano panos 15 ir 10 metų ax.gif
Atsakyti
Labas....tik kad tos kompanijos čia nebūna.... smile.gif Žiūriu mano žinutė beveik paskutinė buvo prieš metus .... doh.gif Mano panom jau 17 ir 11 ...
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2011 03 03, 09:02)
Labas....tik kad tos kompanijos čia nebūna.... smile.gif  Žiūriu mano žinutė beveik paskutinė buvo prieš metus .... doh.gif  Mano panom jau 17 ir 11 ...

tai pas jus irgi paauglystė pačiam įkarštyje doh.gif
Atsakyti
vienai baigiasi kitai prasideda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gude @ 2011 03 03, 10:10)
vienai baigiasi kitai prasideda  doh.gif

pas mus irgi tas pats, vienai įkarštis, kitai pradžia doh.gif , tuoj ir man bus nuo nervų tas iš K raidės biggrin.gif
Atsakyti