Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės, kurių vaikučiai jau dideli :)

sveikos...noreciau ir as i jusu chebryte biggrin.gif ..mano vyriausiai dukrai 23m ,sunui 22m, o jaunelei 13m.
man paciai 42m...ir aisku dar vienas paaugliukas - tai vyras tongue.gif stai tokia adamsu seimynele lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif nu is tiesu prisistatem ir dingom ax.gif as tai apsirgau posunkiai verysad.gif bet va kapstausi mano galvoj daba sukasi tik posakis mazi vaikai kelius spaudzia- dideli sirdi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(knysliukas @ 2007 03 09, 20:27)
Sveikos visos  4u.gif  nu is tiesu prisistatem ir dingom  ax.gif as tai apsirgau posunkiai  verysad.gif bet va kapstausi  mano galvoj daba sukasi tik posakis mazi vaikai kelius spaudzia- dideli sirdi  verysad.gif

na tai sveik ,gydykis....o siaip tai manau tikrai mazi vaikai mazi vargai....
Atsakyti
clap.gif clap.gif kazkaiap vangokai mamos bendrauja ziuriu vyresnes ...
Atsakyti
taip,prastai mes cia bendraujam visai..... biggrin.gif
pasipasakokim ka veikiam ,kuo uzimtos tongue.gif
as su savo maze(ziur. nuotr) soku kantri ir linijinius sokius ....taip ,kad po repeticiju velai parvaziuojam ir ner kada prie kompo prisest
Atsakyti
QUOTE(jurat@ @ 2007 03 12, 17:30)
taip,prastai mes cia bendraujam visai..... biggrin.gif
pasipasakokim ka veikiam ,kuo uzimtos  tongue.gif
as su savo maze(ziur. nuotr) soku kantri ir linijinius sokius ....taip ,kad po repeticiju velai parvaziuojam ir ner kada prie kompo prisest


ojė...kokios šaunuolės thumbup.gif ..o aš tai tik darbas ir namai...kažkada buvo tarpas kai jogą ir baseiną lankiau....deja verysad.gif
Atsakyti
tiesa pasakius pats gyvenimas priverte biggrin.gif ,namie pasidare anksta,puoliau i depresija,bet pagalvojau,kad turiu iseit ten kur bus malonu...tai pora savaiciu net nesokau ,tik ziuredavau ir atsiputus muzikos klausiaus
o dabar dziaugiuos lotuliukas.gif
kodel taip pasivadinai ,,bjaurybe,,????? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurat@ @ 2007 03 14, 21:54)
tiesa pasakius pats gyvenimas priverte biggrin.gif ,namie pasidare anksta,puoliau i depresija,bet pagalvojau,kad turiu iseit ten kur bus malonu...tai pora savaiciu net nesokau ,tik ziuredavau ir atsiputus muzikos klausiaus
o dabar dziaugiuos lotuliukas.gif
kodel taip pasivadinai ,,bjaurybe,,????? biggrin.gif



ai..natūra mano takaja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 03 15, 12:23)
ai..natūra mano takaja lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tada ir as tureciau panasiai pasivadint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurat@ @ 2007 03 15, 23:26)
tada ir as tureciau panasiai pasivadint mirksiukas.gif


davai thumbup.gif ...būsim liūtės ar panteros kokios lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
pasirodo,kad kai vaikai ugteli,tai laiko lieka maziau.....tai ka veikiam??? biggrin.gif
Atsakyti