Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės, kurių vaikučiai jau dideli :)

ot ,geras klausimas g.gif .....pasirodo ir nieko,ir tuo pačiu viską.... bigsmile.gif nepatikėsit,bet net pavasario nepajaučiau ir nepasidžiaugiau....darbas,darbas...namai....kažkaip kitaip jau nebemokam schmoll.gif
Atsakyti
o jau atrodo,kad tikrai pats laikas butu oro įkvepti,ilgai taip grazu gali ir nebuti tongue.gif
as tai siek tiek pasijutau viena ax.gif dukra isleke į vilnių sesijai, sunus į norvegiją 3 men....o maziuke su draugėm lauke, repeticijose,ir vyras po pietų dar dirba....kažkaip liudna verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės,
tikrai, kad mes, "suaugusios" mamos jau nebemokame "nieko neveikti" arba nebegalime kitaip... tik lekiam lekiam.... o kur?...
Vat, užtai mano kūdikėliai (16, 13 ir 6 metai) - atsipūtę, kaip reikiant biggrin.gif . Tiesą sakant, man jau neramu, kad išlepinau vaikus g.gif , bet guodžiuosi, kad ir pati paauglystėje nepasižymėjau darbštumu. Gal ir maniškiai dar spės gyvenime prisibėgioti?
Atsakyti
ir aš tą patį galvoju,...nu kas palepins tadu jei ne mama blush2.gif ....o vargelio dar vturės per akis doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif dabar laikas greiciau bega ir mes labiau uzimti,nei as pvz. nei mano maziuke niekur nespejame....o lepinti dukras reikia ,as uz tai biggrin.gif gerai jei gera gaus vyra ,o jei ne ....trys namo kampai ant moters peciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurat@ @ 2007 03 30, 21:45)
biggrin.gif dabar laikas greiciau bega ir mes labiau uzimti,nei as pvz. nei mano maziuke niekur nespejame....o lepinti dukras reikia ,as uz tai  biggrin.gif gerai jei gera gaus vyra ,o jei ne ....trys namo kampai ant moters peciu mirksiukas.gif


blyn..geriau jau tadu mano akys ją senmerge regėtų,nei kad už kokio stuobrio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 03 31, 16:27)
blyn..geriau jau tadu mano akys ją senmerge regėtų,nei kad už kokio stuobrio schmoll.gif

tai ir as savo vyresnelei taip sakau ,gal uztai jai 23m , o ji rimtai dar i tai neziuri , jai visi tik draugai biggrin.gif
Atsakyti
protinga mergina,geriau kelis turėt ant pavadelio,o tas vienintelis atsiras ,jei skirtas bus ir 30-ies,ir 40-ies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 04 02, 15:44)
protinga mergina,geriau kelis turėt ant pavadelio,o tas vienintelis atsiras ,jei skirtas bus ir 30-ies,ir 40-ies 4u.gif

bet zinai ko as labiausiai bijau???
kad ji uz pirmo pasitaikiusio,kuris ja suvystys ,neisteketu,zinai kartais ir protinga vista subine issidilgina g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurat@ @ 2007 04 02, 20:23)
bet zinai ko as labiausiai bijau???
kad ji uz pirmo pasitaikiusio,kuris ja suvystys ,neisteketu,zinai kartais ir protinga vista subine issidilgina g.gif


kažkaip ir man teko netyčiom.....tą subinę sudilgint.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2007 04 03, 09:27)
kažkaip ir man teko  netyčiom.....tą subinę sudilgint.... verysad.gif


Sveikutes 4u.gif
atsiprasau, kad ir as cia savo nosi ikisiu, bet noriu prisipazinti, kad jaunysteje jau taip ta savo s...... isidilginau, kad net ..... ir prisiminti nesinori. Bet kaip gi kitaip zmogau to proto igausi. g.gif
Pasiziuriu, kokias problemas jaunimas cia forumuose nagrineja, niekas nepasikeite. Neveltui sakoma: jaunyste- durnyste. doh.gif doh.gif doh.gif

Pasitikekime savo vaikais, nes kaip sakoma ir dainoj: ko bijosi, tas ir bus.

O galiausiai Jus cia sau abi dviese likote.... thumbup.gif
Atsakyti
o ka daba mums daryti,kad jus tokios nedraugoviskos tongue.gif tongue.gif
Papildyta:
[quote=liolianta,2007 04 03, 20:10]
Sveikutes 4u.gif
atsiprasau, kad ir as cia savo nosi ikisiu, bet noriu prisipazinti, kad jaunysteje jau taip ta savo s...... isidilginau, kad net ..... ir prisiminti nesinori. Bet kaip gi kitaip zmogau to proto igausi. g.gif
Pasiziuriu, kokias problemas jaunimas cia forumuose nagrineja, niekas nepasikeite. Neveltui sakoma: jaunyste- durnyste. doh.gif doh.gif doh.gif

Pasitikekime savo vaikais, nes kaip sakoma ir dainoj: ko bijosi, tas ir bus.

ir dar pastebejau,kad vaikai mokosi is savo klaidu ...o jiems gali kalbet kiek nori doh.gif
Atsakyti