Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokos įžadų įtvirtinimas

tegul sneka, pries vestuves ir snekejo, kad neisgyvensim nei poros metu, nes po 6 men apsivedem..tfu tfu tfu, turime dvi nuostabias mergytes ir vienas kita mylim taip pat kaip pirma diena smile.gif

o del issiskyrimo- niekada nezinau kas gali nutikti, bet jei siandien as esu laiminga, man atrodo, kad mano seima stipri, tai tuo ir didziuojuosi, stengiuosi kurstyti ugnele ir tt..o kas bus, jei bus....tada ir snekesim, anksciau laiko neskirkim zmoniu 4u.gif visada labai smagu prigalvoti negeru dalyku, kad tik smonems sukurstyti kazkoki nepasitikejima, abejone..pasidziaukime kitu laime, kad zmones tiek metu gyvena ir vis dar myli kaip pries tuos metus, na, o jei po metu ar keliu kazkas nutiks, tai tikrai ne del to, akd smagiai nusvente savo metines..gyvenimas idomus, keistas, ziaurus, tad...ir po metu, po 20, po 50 metu zmones skiriasi..svarbiausia, viduje tiketi, akd tai tavo zmogus ir su juo nugyvensi visa gyvenima 4u.gif
Atsakyti
o man atrodo, kad kaip tik vėl tasryšys turėtų sustiprėti...
Atsakyti
labas,na mes su vyru vasara svesime 20 vestuviu metines,tai po truputi ieskausi ideju,bet nelabai sekasi rasti.gal jau buvo panasi tema,tai gal kokia nuoroda mestelsit.
Atsakyti
mūsų šventė po savaitės, jau beveik viskas suplanuota, tačiau teko pačiaai suktis, nes ši šventė nepopuliari sprendžiant pagal pasisakymų skaičių... g.gif
Atsakyti
Man įdomu ar norint atnaujinti įžadus reikia liudininkų? Man norisi, kad po 10 metų patvirtinti priesaiką, paliudyti meilę ir pažadėti būti kartu laimėje ir nelaimęje, dalyvautume tik mes su vyru ir vienuolis. Norisi, kad tai būtų dėl mūsų ir tik mums, jokios suknelės, tortai ar muzikantai man nesvarbu, nes šis įžadų sutvirtinimas po krizės metų atrodo, kaip nauja graži pradžia, kai du žmonės praėję sunkius išbandymus apsisprendžia būti kartu ir išsaugoti šeimą. Po įžadų norisi nuvyktį į ramią ir romantišką vietą savaitgaliui ir pasimėgauti vienas kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvinna @ 2013 11 26, 13:14)
Man įdomu ar norint atnaujinti įžadus reikia liudininkų? Man norisi, kad po 10 metų patvirtinti priesaiką, paliudyti meilę ir pažadėti būti kartu laimėje ir nelaimęje, dalyvautume tik mes su vyru ir vienuolis. Norisi, kad tai būtų dėl mūsų ir tik mums, jokios suknelės, tortai ar muzikantai man nesvarbu, nes šis įžadų sutvirtinimas po krizės metų atrodo, kaip nauja graži pradžia, kai du žmonės praėję sunkius išbandymus apsisprendžia būti kartu ir išsaugoti šeimą. Po įžadų norisi nuvyktį į ramią ir romantišką vietą savaitgaliui ir pasimėgauti vienas kitu smile.gif


Mum kunigas sakė, kad liūdininkų nereikia. smile.gif
Atsakyti
Butu labai smagu,jei jau sventusios,parasytu i temuke kaip viskas vyko...nes visos tik praso padeti...o atsventusios nepasidalina ispudziais....Bukim draugiskos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dija-wife @ 2014 01 21, 14:32)
Butu labai smagu,jei jau sventusios,parasytu i temuke kaip viskas vyko...nes visos tik praso padeti...o atsventusios nepasidalina ispudziais....Bukim draugiskos 4u.gif


Sveikos. Na net nežinau ką jums parašyti. Pirma bažnyčioje, paskui salėje. Pradžioje pasakėme padėkos žodžius susirinkusiems. Po kiek laiko įteikėme dovanėles tėvams. O toliau viskuo pasirūpino muzikantai. ir viskas. smile.gif
Atsakyti
sveikos, mes jau po sventes..buvo viskas geriau, nei galvojome smile.gif

baznycioje atnaujinome izadus, bet ne tuos, kuriuos jau prima karta sakeme, kunigas skaite santuokos izadu atnaujinimo zodzius, mes juos kartojome, paskui kartojome abu drauge ir galiausiai - apsikeiteme pasventintais ziedais dar karta wub.gif mergytes dalyvavo kartu, jos buvo taip pat suteiktas palaiminimas, visa laika buvo greta musu, priememe kumunija tik seima, o veliau ir like sveciai buvo pakviesti..svente vyko labai kukliai, bet taip siltai ir nepakartojamai, kad rankos, kojos virpejo kaip pirmaji karta wub.gif wub.gif o kai salia musu stovejo musu dukros - viskas dar jautriau wub.gif

toliau sventeme sodyboje su muzikantais.

tevams iteikeme stiklinius angelus, labai jautrus momentas buvo wub.gif

vyrui padovanojau filmuka(apie kuri zinojau tik as ), kuriame istraukos is musu vestuviu, dabartinio gyvenimo ir mylimiausia daina wub.gif ir zinote ka? jausmas neispasakytas po tokios sventes, ziuriu vis i nuotraukas ir galvoju..kaip subrendome, kiek pasiekeme, kiek issaugojome ir kiek nemazai istobulinome budami kartu smile.gif

kalbejomes su vyru ir nutareme, tuo metu, pries 10 metu - mums vestuves kele tevai, viskas mums patiko ir tiko, juk mums terupejo greiciau tuoktis, meile liepsnojo ir norejosi cia ir dabar kad viskas ivyktu, o sia svente - mes susikureme per daugeli metu, brandinome mintis, idejas ir vuolia - pavyko surengti antras vestuves biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 26 vasario 2014 - 16:30
QUOTE(knopke* @ 2014 02 26, 17:28)



Grazu net skaityt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 26, 17:28)
sveikos, mes jau po sventes..buvo viskas geriau, nei galvojome smile.gif

baznycioje atnaujinome izadus, bet ne tuos, kuriuos jau prima karta sakeme, kunigas skaite santuokos izadu atnaujinimo zodzius, mes juos kartojome, paskui kartojome abu drauge ir galiausiai - apsikeiteme pasventintais ziedais dar karta wub.gif mergytes dalyvavo kartu, jos buvo taip pat suteiktas palaiminimas, visa laika buvo greta musu, priememe kumunija tik seima, o veliau ir like sveciai buvo pakviesti..svente vyko labai kukliai, bet taip siltai ir nepakartojamai, kad rankos, kojos virpejo kaip pirmaji karta wub.gif  wub.gif o kai salia musu stovejo musu dukros - viskas dar jautriau wub.gif

toliau sventeme sodyboje su muzikantais.

tevams iteikeme stiklinius angelus, labai jautrus momentas buvo wub.gif

vyrui padovanojau filmuka(apie kuri zinojau tik as ), kuriame istraukos is musu vestuviu, dabartinio gyvenimo ir mylimiausia daina wub.gif  ir zinote ka? jausmas neispasakytas po tokios sventes, ziuriu vis i nuotraukas ir galvoju..kaip subrendome, kiek pasiekeme, kiek issaugojome ir kiek nemazai istobulinome budami kartu smile.gif

kalbejomes su vyru ir nutareme, tuo metu, pries 10 metu - mums vestuves kele tevai, viskas mums patiko ir tiko, juk mums terupejo greiciau tuoktis, meile liepsnojo ir norejosi cia ir dabar kad viskas ivyktu, o sia svente - mes susikureme per daugeli metu, brandinome mintis, idejas ir vuolia - pavyko surengti antras vestuves biggrin.gif


taip gražu,net ašara nubraukiau wub.gif cray.gif ...
Mes su vyru jo tėvams 40-ujų vestuvių metinių proga darom siurprizą bus santuokos įžadų atnaujinimas ,jų senoje kur tikuokėsi kaimo bažnytėlėje ax.gif ,ir balius kaip turėtu būt bus tongue.gif ,su muzikantais kurių jie niekada per jokią šventę neturėjo biggrin.gif (per uošvių tikrasias vestuves nelaimė švelniai tariant įvyko doh.gif ,tai negalėjo vestuvių linksmų turėti,vėliau kai buvo 30-metis vestuvių ,vėl nelaimė įvyko verysad.gif ..na sakom su vyru ,laikas nutraukt tą nelaimių grandinę... blush-anim-cl.gif ,gana)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrita: 17 kovo 2014 - 12:29
QUOTE(Jolagra @ 2013 11 10, 00:51)
mūsų šventė po savaitės, jau beveik viskas suplanuota, tačiau teko pačiaai suktis, nes ši šventė nepopuliari sprendžiant pagal pasisakymų skaičių... g.gif





na tikrai,kad nepopuliari schmoll.gif unsure.gif gaila... gal galėtum papasakot, kaip tavo šventė praėjo? ax.gif
Atsakyti