Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingiausias augintinio "pokštas"

As visa laika stebedavaus, kaip per filmus rodydavo, kad sunys sudrasko pagalves, skraido plunksnos... Na galvodavau, kad cia is fantazijos srities... ax.gif
Mano suniui gal buvo kokie 6 men. griztu po darbo namo, atidarau kambario duris, o sofa ir puse kambario skendi plunksnose, o dar kaip tycia dulkiu siurblys sugedes... Dabar tai juokas ima... biggrin.gif
Pridares maniskis ir kitokiu "skadu" kiek kompaktu sugrauzes tai jau ir skaiciu pametem, apgrauzta sofa, staktos ir t.t. Tik dar dziaugiuosi kad sliures ir batai jo nedomina.
Bet kaip jis mane sutinka kaip griztu namo! Pirmiausia nulaizo rankas ir dar butinai taikosi "pabuciuoti" tiesiai i lupas (kartais nepavyksta to isvengti), jei i lupas nepataiko, tai bent barzda turi palaizyti. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai labai juokiausi, kai "Panelej" kazkada perskaiciau, kaip vienai merginai per pasimatyma su vaikino tevais (kuris vyko jos namuose) mylimasis suniukas atnese ir ant keliu vibratoriu padejo lotuliukas.gif Jauciu numirciau is gedos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaite @ 2006 04 15, 19:55)
As visa laika stebedavaus, kaip per filmus rodydavo, kad sunys sudrasko pagalves, skraido plunksnos... Na galvodavau, kad cia is fantazijos srities...  ax.gif

Ne fantazijos tai tikrai, pas mus irgi keli tokie vaizdeliai buvo biggrin.gif pirmą kartą šunytė surado po mūsų pagalvėm maišiuką ausų krapštukų ir dar vatos (tiesiog naudojom ir nepadėjom į vietą). Įeinam į kambarį, o ten lova visa balta balta nuo pūkų ir sėdi pusės metukų mažylė su pilna burna vatos lotuliukas.gif gaila, kad tokiom minutėm neateina į galvą griebt fotoaparatą, otik rinkti tas vatas...
O šiandien mano mažylė ta iš viso siuto ir nebepagrindo, nes kaip tik metukų gimtadienis smile.gif tai nuo pat ryto šeima visus savo darbus darė po kelis kartus iš eilės: mama pakuojasi į kelionę, tai ta pribėga ir ištraukia ką nors iš tašės ir vykis ją, aš kloju lovą, tai atlekia, gulasi vidury, kad aš negalėčiau užkloti ir dar loja į akis žiūrėdama thumbup.gif tete savo tik ką paklojo, tai jinai įskrido į kambarį ir aplakstė ją ratais ir vėl suvėlė doh.gif aš pradėjau vaikšiot po visus kambarius rinkdamasi daiktus, tai įsikibo į kelnes ir velkasi iš paskos blink.gif pradėjau vyti, tai tada į mano minkštas tapkes, iš kurių ir taip jau nuo jos darbo vatos lenda, aš tas vatas atgal sukišu, jinai vėl ištraukia, po to pradėjo iš pastatyto krepšio traukti maišelius ir juos baisiausiai draskyti į gabaliukus ir t.t ir t.t O dar sako, kad pas šunį instinktai tiktai, proto nėra unsure.gif o aš įsitikinusi, kad maniškė žinojo, kad jos gimtadienis ir kad tą dieną jai viskas galima thumbup.gif
Atsakyti
ne vietoje pasidėjau auto raktelius ax.gif

http://www.biteplius...34-=(1403221430

o čia šiaip... smurtas šeimoje... "žmonai" meškai amenziuzia lotuliukas.gif


Atsakyti
Apie savo suns pirmus metelius as tyliu,kilimines dangos teko atsisakyti(nes sisiu ir kaku dare tik mano kambaryja),sugreuze duru apmusala ,nes odinis gi buvo.O jau batu ir kojiniu skaiciaus suvalgitu net nesuskaiciauciau doh.gif ,ir ne tik namiskiu ,o ir sveciu.Virsune buvo kai draugas mano uzsuko i svecius su naujut naujuteleis batais dar kvepencias parduotuve - isejo su apkramtytais ir apseiletais ,bet aciu dievui nei suns nepritrenke ,nei manes gun_bandana.gif .Nors jau isaugo,bet batai iki siol visu gyvena ant spintos ir saldytuvo! Del visa ko smile.gif

Bet daba turim kita rupesteli :)bet malonu smile.gif. Mano senasis katinas morcias paklaidintas isejo is namu,laukiau ,ieskojau 2men verysad.gif Bet taip ir neatsirado ,o buvo baisei geras katukas,tik mamos kambarija kaku darydavo,bet man nuo to nebuvo blogiau smile.gif .Tai va praradus vilti atrasti senaji,nusprendziau reik naujo mirksiukas.gif .
Parsinesiau namo- suo mano kai prie katinu pratusi iskarto draugauti lindo,o kacius visai nesuprato.Tas padaras kaip daugebutis(jo akim ziurint) ir snypste ,ir draske.Galiausei ir as vilti praradau kad taikei gyvensuim,bet tada pas mano kalaite atsirado priespenis(matot mergina svajojo but mama).Ir ka jus manot ogi ieinu i kambari ir matau mano kalaite maitina katina lotuliukas.gif .Mano kaciuj jau 7men ,o jis vis dar valgo pienuka( suns pienuka),kol jis zinda ,jis ir nedinksta.Atpratinti bandziau ir krienais patepus buvau ir nieko.O auga kaip ant mieliu thumbup.gif ,o uodegos ilgumas 35cm smile.gif
p.s ideciau nuotrauka tik parasykite kaip tai padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2006 05 16, 21:02)
ne vietoje pasidėjau auto raktelius  ax.gif

http://www.biteplius...34-=(1403221430

o čia šiaip... smurtas šeimoje... "žmonai" meškai amenziuzia  lotuliukas.gif

Koks išdaigininkas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smila @ 2006 01 17, 17:19)
Nepatikėsi- paprasta dvarniaškytė. Kai turguj pirkom- sakė, kad takso ir pinčerio mišinukas, bet nežinau, nežinau g.gif . Trispalvė- ant balto fono juodos dėmės, ant snukučio rudos spalvos su balta ( iš išvaizdos (labiau spavine prasme) man panaši į trumpaplaukį foksterjerą).
Veterinaras sakė, kad priekinės letenos takso... bigsmile.gif

Ir dar man buvo nelaimė su ja vakar- temą paskelbiau ir guodžiausi, bet viskas jau  gerai biggrin.gif


protingiausi sunys yra beveisliai. Patys glusiausi tikriausiai yra visokie nykstukiniai pinceriai doh.gif Nesusipratimas kazkoks.
Atsakyti
Mano tai labai mėgsta laikraščius skaityti, neduok dieve ne vietoj kur paliksi, tai taip smulkiai perskaito, kad po to tik dulkių siurblys padeda lotuliukas.gif o jei pagauni skaitančią tai taip vizgina uodegą, kad atrodo per pusę perluš bevizgindama biggrin.gif tipo žiūrėk kokį aš čia gerą darau...
Atsakyti
Mano katė, tai jei paliekam virtuvę neuždarytą, mėgsta pati apsitarnauti. biggrin.gif Kelis kartus radau atidarytą spintelę (kažkaip išmoko tai padaryti), ištrauktą ir po visas grindis ištampytą jos ėdalą. Na, pasisotino, kiek jai reikėjo, ir dar su dėžute pažaidė. biggrin.gif
Dar vienas jos bajeris, tai ryte prabudusi išvystu katę stovinčią ant užpakalinių kojų prie mano kambario durų (durys su raižytu stiklu), tai nelabai kas matosi. Prispaudusi snukutį prie stiklo, ji bando įžiūrėti, kas kambario viduje vyksta, akys tik žiba. Viena priekine letena pasirėmusi į duris, kita brauko per durų stiklą ir miauksi. Maždaug laikas keltis, įleisk mane. Vaizdelis, tai mirk iš juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai atsitiko TOPINIS bajeris!!!! As vasarom gyvendavau kaime pas mociute. Kartu pasiimdavom musu suniuka. Viena ryta atsikeliu ir matau kaip kieme ismetyti mano paketai....cieli ir dalimis ph34r.gif doh.gif umn.gif Kai kurie is ju panaudoti mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif O esme tokia. As dar budama kokiu 13 metu neturejau kur tu paketu deti, nes kaime budavo lauko tualetas ir ten negalejau ismesti, o siuksles mesdavom i pamazgu duobe. Ten irgi negalejau ismest. Tai as juos ,kvaisele, uzkisdavau uz prikaltu lentu Atseit veliau viska kartu kur nors prakisiu......O MANO PROTINGASIS SUO JUOS RADO...dabar mirstu is gedos o jau daug metu praejo. O jau kiemas atrode cry.gif swoon.gif scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Atene82 @ 2006 06 08, 16:20)
Man tai atsitiko TOPINIS bajeris!!!!



čia tai jooooooooooo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kartą grįžę iš darbo su vyru radom visas šiukšles iš šiukšlių maišo tvarkingai suneštas pas mus į lovą doh.gif lotuliukas.gif mūsų augintinė sugebėjo net stiklainį nuo tomatų užvilti. apti tada dar nedidukė buvo - šešių mėnesiu tik doh.gif aišku, patys kalti, pamiršom šiukšles išnešt doh.gif
Atsakyti