Įkraunama...
Įkraunama...

Siaubingiausias augintinio "pokštas"

Na gi buvo koncertas, namie laisvas plotas.. biggrin.gif tai visus draugus ir tų pačių draugų draugus pasikviečiau pernakvot. Na aš čia stengiuos svečius gražiai priimt, lovas visiems pakloju, kad tik patogu ir gera būtų. O mano katytė irgi nusprendė svečius svetingai priimt, parodyt kokia ji gera ir meili ir nuėjo miegot pas vienas mergaites į lovą. Na, sakau, tegu miega. O jos irgi tam neprieštarauja-šilta, fainai. Atsikeliam ryte, o jos man ir sako "šianakt kėlemės ir nurenginėjom patalynę" o aš tokia nustebus "tai kas nutiko?" o pasirodo mano geroji katytė apkakojo tą patalynę doh.gif gerai, kad ten kažkur joms ties kojomis.. ir va po viso mano svetingumo biggrin.gif
Atsakyti
as kaip gyvunu myletoja issiugdziau didele kantrybe....

ziurkes ir jurkiaules sugrauze namie ir kilimus (bent kutus praretino) ir mociutes spintoj patalyne sustabeliuota - urveli issigrauze... smile.gif nu bet cia nieko, prasidejo katinu era

pirmas katinas buvo labai fainas, protingas, istikimas kaip suo - svetimiems neleisdavo glostyt. na ir pavydus buvo - mano eks vaikinui per musu pirma nakti i kelniu klyna prisisiojo.... ot romantiskas aromatas buvo, kai mane ryte i paskaitas veze.... thumbup.gif

o dar mano katinelis turejo mergina - dirbtinio kailio juosta, kuria kazkada i guoli jam itiesem, paauglystes audru nukamuotas nusprende kitam tikslui panaudoti. na ir "tvarkydavo" ta kaili kada netingedavo, paskui miegodavo apsikabines... o jei sveciou ateidavo, tai butinai atsinesdavo "panele" susipazinti ir visiems sveciams pademonstruodavo koks jis sekso erelis... blush2.gif

kita katyte irgi neatsiliko zbitkom.... pvz megdavo lupineti tapetus nuo sienu - atkrapsto nageliu kamputi, isikanda dantimis ir is leto pasimegaudama lupa juosta per visa siena... ir dar i akis ziuri - o kaip tu reaguosi... bigsmile.gif

suo, kieminukas labai savotiskai komandas suvokdavo - sakai sesk, jis atsigula tvarkingai, sakai gulk - aukstielnikas apsivercia lotuliukas.gif taip ir nepermokinom, nes labai linksma budavo.
o kai ruosdavosi kelionei po atostogu kaime namo, butinai paskutine minute kokiam nors sh issivoliodavo...

o dabar dar suni turesiu, kazi kuom jis mane nustebins... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2008 01 19, 17:38)
Manoji šunė irgi keikiasi. Kai jau supykstu ant jos ir baru, tai būna apsisuka ir sliūkina į kampa. Ir girdisi "rrrrr **** blia....rrr **** blia..."  lotuliukas.gif

biggrin.gif maniškis šunius irgi taip daro. ot pasiuntinėtų mumi jei kalbėt mokėtų
Atsakyti
mano katinas tai buvo isprotejas. smile.gif jis viska metydavo nuo palangiu,betkoki menkiausia daikciuka.nezinau jam matyt patikdavo ziuret kaip kranta ir duzta.
tai pas mus virtuvej buvo suvenyrinis butelis aliejau,tai viena diena gryztu namo ziuriu puse virtuves paplauke aliejumi doh.gif vos infarkto negavau.
puse dienos ploviau virtuve,o tas suskelis tai dar atrodo kad tyciojas as plaunu o jis gaudo sluota bega per alieju visas issimozoja nukrenta ant galvos,nuvaro i kambarius ten viska ismozoja.zodziu diena buvo ilga.
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 06 11, 11:25)
mano katinas tai buvo isprotejas. smile.gif jis viska metydavo nuo palangiu,betkoki menkiausia daikciuka.nezinau jam matyt patikdavo ziuret kaip kranta ir duzta.
tai pas mus virtuvej buvo suvenyrinis butelis aliejau,tai viena diena gryztu namo ziuriu puse virtuves paplauke aliejumi doh.gif vos infarkto negavau.
puse dienos ploviau virtuve,o tas suskelis tai dar atrodo kad tyciojas as plaunu o jis gaudo sluota bega per alieju visas issimozoja nukrenta ant galvos,nuvaro i kambarius ten viska ismozoja.zodziu diena buvo ilga.

nu ir paršelis biggrin.gif
Atsakyti
As kazkada nakwojau pas drauge..ir ji turejo katina..nu tox nachalas,ka nors rasau mirkoj ,o tas su letena tranko per klawiatura.bet cia menknekis ka jis padare man nakti.. blush2.gif miegojau..galwojau,ko taip sunku man kojom..atsikeliu o tas atsigules..sakau "EIK IS CIA!' nubego..poto galwoju,kas cia taip garsiaimurkia..ir tik pykst uzmigau..wel atsibudau nuo to,kad jis atsisedes su uzpalakiu man ant weido doh.gif buwau soke..pastumiau ji nuo weido..atsikeliu ryte ..ir pries akys waizdas ant pagalwes kakiai guli ..pries pat nosi..ir mano galwa slapia..APSYSIAWO.. verysad.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tada buwo nejuokinga,nes ir i batus primyzo..kaip as jiw aikiau poto:)
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 12, 18:41)
As kazkada nakwojau pas drauge..ir ji turejo katina..nu tox nachalas,ka nors rasau mirkoj ,o tas su letena tranko per klawiatura.bet cia menknekis ka jis padare man nakti.. blush2.gif miegojau..galwojau,ko taip sunku man kojom..atsikeliu o tas atsigules..sakau "EIK IS CIA!' nubego..poto galwoju,kas cia taip garsiaimurkia..ir tik pykst uzmigau..wel atsibudau nuo to,kad jis atsisedes su uzpalakiu man ant weido doh.gif buwau soke..pastumiau ji nuo weido..atsikeliu ryte ..ir pries akys waizdas ant pagalwes kakiai guli ..pries pat nosi..ir mano galwa slapia..APSYSIAWO.. verysad.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tada buwo nejuokinga,nes ir i batus primyzo..kaip as jiw aikiau poto:)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia tai bent,turbut jei man taip padarytu sumalciau ta katina i farsa biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 06 14, 15:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia tai bent,turbut  jei man taip padarytu sumalciau ta katina i farsa  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Taip ir norejau padaryt..i uzpakali norejau trenkt smile.gif bet snypste ant manes,ir letenom trankes..bet aprimau velaiu smile.gif ka jau padarysi:) nemusiu gi..varksiuko :unsure:cia man taip viena karta gyvenime buvo..drauge sake,kad atkersyjo,kad neleidau ant koju miegot smile.gif ot koks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 14 birželio 2008 - 18:53
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 14, 20:52)
Taip ir norejau padaryt..i uzpakali norejau trenkt smile.gif bet snypste ant manes,ir letenom trankes..bet aprimau velaiu smile.gif ka jau padarysi:) nemusiu gi..varksiuko :unsure:cia man taip viena karta gyvenime buvo..drauge sake,kad atkersyjo,kad neleidau ant koju miegot smile.gif ot koks doh.gif

siaubas biggrin.gif bet isivaizduoju kaip slykstu buvo ir kvapas,as vietoje drauges buciau ismetusi katina laukt,kad name ir pedsaku nebutu uz toki darbeli,nes tai jau virsune,kai namuose padaro ir dar ant galvos blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 06 14, 21:01)
siaubas biggrin.gif bet isivaizduoju kaip slykstu buvo ir  kvapas,as vietoje drauges buciau ismetusi katina laukt,kad name ir pedsaku nebutu uz toki darbeli,nes tai jau virsune,kai namuose padaro ir dar ant galvos blink.gif  blink.gif

Na ji myli labai,mociute labai myli..ir as myliu gyvunelius,kad ir prikakintu ant galvos negaleciau must..tik barciau,ir i uzpakali gautu..man labai gaila..jis yra mazasnis uz mane..oh..nzn..nieko nepadariau..daugiau nenakvojau:D tik atejus pas drauge buvau..katinas atejo pas mane ..ir murke..gal pamirso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 06 15, 00:52)
Na ji myli labai,mociute labai myli..ir as myliu gyvunelius,kad ir prikakintu ant galvos negaleciau must..tik barciau,ir i uzpakali gautu..man labai gaila..jis yra mazasnis uz mane..oh..nzn..nieko nepadariau..daugiau nenakvojau:D tik atejus pas drauge buvau..katinas atejo pas mane ..ir murke..gal pamirso smile.gif

esi labai gailestingas zmogus,as irgi nemusciau bet i lauka ismesciau gyvent,nes bijociau,kad vel tai pasikartos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 06 16, 12:25)
esi labai gailestingas zmogus,as irgi nemusciau bet i lauka ismesciau gyvent,nes bijociau,kad vel tai pasikartos biggrin.gif  4u.gif

ziauru ismest... verysad.gif va turiu katineli pas vaikina:) tai jis daro ka nori smile.gif ant stalo vaiksto..vagia.tokias isterijas rodo..kad tenka uzsikimst ausis..bet blogo nieko nedaro..myli mane egoistas mazas:) kai noriu kad kartu miegotu tai bega pas mamyte (kate) ,kai trukdo,tai isitaiso neiprastoje vietoje ir trukdo:D bet nenuvarau,tai islepelis toks:D
Atsakyti