Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dar duoti savo pieno?

Ir mano mažoji mielai dar pačepsi papulį. Nors įsibėgėjom jau kaip reikiant valgyti košes, sriubas, vis tiek neatsisako MP - dienos bėgyje po kelis kartus, prieš miegą, taip pat vis dar keliasi naktį kelis kartus. Žinoma, siūlau ir šiaip vandens pagerti, sulčių. Tik visai nesenai išmoko gerti iš puodelio su snapeliu, nors, dažniausiai geriam iš paprasto puodelio. ax.gif
Atsakyti
As visada duodu MP, jei norit jo turet, tai reikia ir duoti. arbatu dar negeriam
Atsakyti
Raso, kad reikia duoti pinuko po kosyciu, ar darzovienes, na, bet jei leliukas nenori, tai gali ir vandenuko ar arbatytes atsigerti g.gif na, bent as taip darau 4u.gif
Atsakyti
aš dar duodu MP 4u.gif
Atsakyti
as visada duodu jei tik nori, nes jokios arbarbateles po koses neima
Atsakyti
visada pienuko savo duodu
Atsakyti
Kad ir kaip bandom, po daržovienės su mėsyte mp pakeisti vandenuku, niekaip , gal ir negerai. bet geria mp
Atsakyti
Na mes dar tik pradejom valgyti bulvyte, tai duodu MP, veliau kai jau normaliai koses valgys, manau duosiu vandenuko ar arbateles ax.gif
Atsakyti
Visada po košyčių duodu MP smile.gif Kartais atsisako,kartais atsigeria tik kelis gurkšniukus,o kartais visą (.) smile.gif Kolkas dar nebandžiau nieko kito pasiūlyti smile.gif
Atsakyti
O mano po kosiu net ir MP:( atsisako gerti. Ir siaip mazokai geria, o apie kitus skyscius net ir kalbos nera.
Atsakyti
QUOTE(ilgesys) @ 2012 11 24, 02:08)
Kad ir kaip bandom, po daržovienės su mėsyte mp pakeisti vandenuku, niekaip , gal ir negerai. bet geria mp

o kas čia negerai? jei vaikutis nori - tegu thumbup.gif maniškis t.p. po daržovienės visad pienuko geria - kartasi daugiau, kartais mažiau 4u.gif tik po kruopų košių iš karto negeria - truputėlį vėliau ax.gif Kiekvienas skirtingas - vienam noris, kitam ne mirksiukas.gif gi mes irgi - vieni mėgstam kavą, kiti - arbatą, treti - vandenį ar sultis 4u.gif
Atsakyti
Nors beveik dar nieko nesuvalgo, visada duodu MP po valgio.
Atsakyti