Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų mada

QUOTE(Virdzinija @ 2006 11 28, 04:33)
Labai gražūs drabužėliai :liuks:
Tik gatvėse man užkliūna (Lietuvoje) pirmokėlių amžiaus mergaitės, apsirengusios bambą apnuoginančiais aptemptais marškinėliais... na gal  esu senamadiška ir sakau kad mano laikais to nebuvo, bet atrodo tai kaip pedo**ilų svajonė tokia apranga blink.gif

ir ne tik pirmokeliu doh.gif Daznai sutinku motinas aprengusias savo iki metu vaikus, man klaiku ziuret (jau nekalbant apie skonio stoka). Toks jausmas kad motinos pacios prasosi kad ju vaika isprievartautu doh.gif doh.gif doh.gif . Neseniai maciau Lindex parduotuvej , Vilniuje, suknele mazoms mergytems kazkur iki 1.5 metuku ismarginta... kaukolemis doh.gif doh.gif doh.gif . Ir ka jus galvojat- po poros dienu, del idomumo, uzejau i ta pacia parduotuve - nei vienos sukneles neliko g.gif
Atsakyti
blink.gif nu savo vaiko su kaukolėm niekad nerengčiau o ypač mažos mergytės blink.gif man tai labai gražūs next rubeliai o savo pupai proginius rūbelius siuvu o kasdieninius dažniausiai perku skuduryne nes ten tikrai gražių galima rasti
Atsakyti
QUOTE(gertrudos mama @ 2007 09 07, 12:09)
blink.gif  nu savo vaiko su kaukolėm niekad nerengčiau o ypač mažos mergytės blink.gif  man tai labai gražūs next rubeliai o savo pupai proginius rūbelius siuvu o kasdieninius dažniausiai perku skuduryne nes ten tikrai gražių galima rasti


saunuole mamka, siuti moka thumbup.gif o skudurynuose ir as randu ir graziu, ir vaikams patinkanciu rubeliu. neseniai keturmeciui nupirkau bliuskele su supermenu atvaizdu, kita - su vezliukais nindzem... jam patiko. thumbup.gif
Atsakyti
nu ne aš siuvu blush2.gif turim asmeninę siuvėją nes ir man rūbų parduotuvėse nėra...
Atsakyti
gyvenam UK,tai kai atvaziuoja musu tevai aplankyti,negali atsistebeti vaikisku drabuzeliu pasirinkimo gausa ir groziu.O perkam dazniausiai is "Next" ir "adams kids".Vaikiski,bet nebarbiski. Ir kokybiski!
Atsakyti
QUOTE(T.A.K. @ 2007 08 13, 11:30)
ir ne tik pirmokeliu doh.gif  Daznai sutinku motinas aprengusias savo iki metu vaikus, man  klaiku ziuret (jau nekalbant apie skonio stoka). Toks jausmas kad motinos pacios prasosi kad ju vaika isprievartautu doh.gif  doh.gif  doh.gif . Neseniai maciau Lindex parduotuvej , Vilniuje, suknele mazoms mergytems kazkur iki 1.5 metuku ismarginta... kaukolemis doh.gif  doh.gif  doh.gif  . Ir ka jus galvojat- po poros dienu, del idomumo, uzejau i ta pacia parduotuve - nei vienos sukneles neliko g.gif

nu pilna dabar visokių gotų ir pankų, tai tarp jų yra ir jaunų tėvelių, kurie vaikus rengia pagal savo stilių. Lietuvoj tokių beveik nemačiau, bet užsienyje teko sutikt.
iš vienos pusės tai visai fainai žiūrisi.
bet iš kitos pusės -- ar pačiam vaikui labai smagu? kai lėliukas dar nieko nesupranta tai jam gerai. bet didesniems, gal ne visiems, bet daugumai visgi norisi tų tradicinių vaikiškų atributų -- spalvotų piešinukų, filmukų herojų ar barbių stiliaus.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 10 01, 15:42)
nu pilna dabar visokių gotų ir pankų, tai tarp jų yra ir jaunų tėvelių, kurie vaikus rengia pagal savo stilių. Lietuvoj tokių beveik nemačiau, bet užsienyje teko sutikt.
iš vienos pusės tai visai fainai žiūrisi.
bet iš kitos pusės -- ar pačiam vaikui labai smagu? kai lėliukas dar nieko nesupranta tai jam gerai. bet didesniems, gal ne visiems, bet daugumai visgi norisi tų tradicinių vaikiškų atributų -- spalvotų piešinukų, filmukų herojų ar barbių stiliaus.

as nei vieno nei kito stiliaus (nei gotu ir jiems panasiu nei joku barbiu) nesu megeja. man vaikas turi aprengtas svariai, mielai, saikingai, linksmai, vaikiskai (be joku ten kvarbatku, auskiniu suleliu, pukeliu ir taip toliau). As esu Next, Adams kidso, Zaros ir panasiu drabuziu stiliaus megeja. Tai ir rengiu savo vaika.
Atsakyti
o kur jūs perkat pavyzdžiui next drabužėlius? nu nežinau kur jų ieškoti nes visuose tindžiuose ir pan labai jau saldūs tie rūbeliai. vat nusižiūrėjau next kataloge vieną paltą mergaitei ir nebežinau kur dabar įsigyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gertrudos mama @ 2007 10 01, 19:25)
o kur jūs perkat pavyzdžiui next drabužėlius? nu nežinau kur jų ieškoti nes visuose tindžiuose ir pan labai jau saldūs tie rūbeliai. vat nusižiūrėjau next kataloge vieną paltą mergaitei ir nebežinau kur dabar įsigyti... g.gif

Yra ir inernete uzsakyt ir gali forume paieskot kur snekama apie next drabuzelius, yra ju pirkt Vilniuje parduotuvese Geras rubas, Aprangele.
Atsakyti
net nežinau kokia ta mada.
rengiu vaiką taip, kad man būt gražu ir jam patogu.
Atsakyti
sutinku su Cukraus pudra thumbup.gif
Atsakyti
As vaikams madas diktuoju pati budama dizainere biggrin.gif ko apsirengti vaikui nerandu ta pati siuvu!
Atsakyti