Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų mada

Man labai patinka šiuolaikinė mergyčių mada, nes nemėgstu kaspinėlių, pustų suknelių. Aišku, ne visad gauni ko nori ir kainos kandžiojasi. Tada tenka pasisiūti ir dabar siūnam žiemines kelnytes su liemene ir dar sijonukas išeis. Iš tos štapnuotos medžiagytės su pašildinimu. Tokių gražių spalvų yra, kad net akys apraibo kai pamačiau. Numezgu kokį megztuką, nes nieko gero nėra pirkti. Taip pat rūbelius perku ir skudurinuose, bet tik labai gražius ir dabar turim paltuką nupirkę kainavo tik 25 Lt, parduotuvėj net neįsivaizduoju kiek už tokį būtume suploję. Graži dabar mada, tik man ir nepatinka ka mergytes ir į svečiu ar į kavines veda su treningais. Būna ir taip kai tėvam vienodai.
Atsakyti
4u.gif del mergaitiskos mados negaliu nieko pasakyti-man patinka ir barbiskumas, ir truputis suaugusiuju stiliaus...bet va berniukams tai katastrofa-nieko grazaus, nieko neiprasto...skuduryne geresniu randi nei Nauju kolekciju pristatymuose... doh.gif
Atsakyti
cia tai pritariu.Ir nevaiksto vienodi du.Ka nors paderini ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2005 04 21, 08:48)
Iš vaikystės turiu baisų atsiminimą - KAILINIUS blink.gif
Nu košmaras kažkoks - tempi roges į kalną, prakaitas srūva ir dar tuos kailinius ant kupros tempt. SIAUBAS doh.gif
Kaip pavydėdavau vaikams su striukėm... smile.gif


blink.gif as tai su sentimentais prisimenu savo darzelio laiku kailinius. buvo tokie idomus, leopardo rasto. ir tikrai nesunkus. oi, kaip as su jais sau patikdavau ax.gif labai gaila buvo, kai isaugau.
Atsakyti
o man kaip tik labai patinka kad rubeliai a la kaip suaugusiu,as jokiu budu ne apie sexy rubus,bet nuo rekianciu ruzavu spalvu bloga daros g.gif skonio reikalas,bet as taip rengciau savo vaiki mielu noru biggrin.gif
cia kad butu aiskiau apie ka sneku
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
ir dar smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 27 lapkričio 2006 - 13:58
kokie gražus vaikučiai thumbup.gif bet kol manoji tokia buvo problemų papuošt neturėjau. Bėda dabar, kartais pagalvoju jog prekybininkai pamiršo 9-11metų vaikučius. Jau ir nebe mažiukai, bet ir ne panos. doh.gif manoji l. reikli apsirengimui ir kaip nekeista patys einamiausi dabar jos rūbeliai iš padėvėtų,mat dar išlaikę tos amžiaus grupės poreikius, o parduotuvėj jei randam jos dydžio, tai nedrystu nė siūlyt jai- atrodytu kaip.. doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
Grazu grazu paziuret ax.gif
Man asmeniskai kas nepatinka, tai spalvu pasiula berniukams......juoda, tamsiai zalia........is vis tokios tamsios spalvos. Kartais baisu pasidaro atejus i parduotuve....Vaikas juk ne i laidotuves eijna. Tamsus maziau tepasi????Nieko panasaus, nusivale nosi i rankove ir vaiksto kleckuotas.....O kai plauni daznai, tai ir ta tamsi spalva taip slyksciai nusiplauna. As uz sviesias, ryskias spalvas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 11 27, 16:09)
kokie gražus vaikučiai thumbup.gif bet kol manoji tokia buvo problemų papuošt neturėjau. Bėda dabar, kartais pagalvoju jog prekybininkai pamiršo 9-11metų vaikučius. Jau ir nebe mažiukai, bet ir ne panos.  doh.gif manoji l. reikli apsirengimui ir kaip nekeista patys einamiausi dabar jos rūbeliai iš padėvėtų,mat dar išlaikę tos amžiaus grupės poreikius, o parduotuvėj jei randam jos dydžio, tai nedrystu nė siūlyt jai- atrodytu kaip.. doh.gif


va vyresniem vaikams smile.gif zaroj labai graziu vaikisku rubu yra
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Berniukams rūbų pasirinkimas-minimalus.
Ieškojau kelnių savo 2 metų bambyzui, tai šakės, įeini į parduotuvę, kabo 22 fasonai mergaitiškų kelnių ir vargani 4 fasonai berniukiškų.
Vienoj parduotuvėj visi siūlomi 4 fasonai buvo su išsiuvinėtom raidėm, ko aš pakęsti negaliu. Elementarių, be jokių užrašų ir kitokių prisiuvinėtų nesąmonių, kelnių tiesiog nėra (bent jau tada nebuvo)!
Be to, vaikiškų rūbų kainos, žinant, kad jie rūbą dėvi vieną sezoną, per daug išpūstos.
Atsakyti
Labai gražūs drabužėliai :liuks:
Tik gatvėse man užkliūna (Lietuvoje) pirmokėlių amžiaus mergaitės, apsirengusios bambą apnuoginančiais aptemptais marškinėliais... na gal esu senamadiška ir sakau kad mano laikais to nebuvo, bet atrodo tai kaip pedo**ilų svajonė tokia apranga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 11 27, 15:06)
o man kaip tik labai patinka kad rubeliai a la kaip suaugusiu,as jokiu budu ne apie sexy rubus,bet nuo rekianciu ruzavu spalvu bloga daros g.gif skonio reikalas,bet as taip rengciau savo vaiki mielu noru biggrin.gif
cia kad butu aiskiau apie ka sneku
user posted image











Šitie rūbeliai irgi Zaros, atspėjau? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leputė: 28 lapkričio 2006 - 15:50