Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Man tai sio fotografo foto labai patiko www.fotolangas.lt
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 11 24, 11:31)
Man tai sio fotografo foto labai patiko www.fotolangas.lt

Šis fotografas mūsų vestuves fotografavo photo.gif Kažkur ten puslapyje ir mūsų nuotraukų jis yra įmetęs, o ir paskutinėse nuotraukose pažįstama panelė... Anatolijaus darbu likome labai patenkinti thumbup.gif thumbup.gif . Priekaištų - jokių.
Atsakyti
QUOTE(Jasnenka @ 2006 11 22, 15:14)
Dante, sorry, bet eilinį komentarą priėmiau asmeniškai - todėl noriu paklausti - ir Tu nemanai, kad už visas šias savo pastangas esi vertas normalaus balto žmogaus atlyginimo? ir tikriausiai dirbi už 300 Lt?
o aukšta kaina TIKRAI negarantuoja kokybės. Čia kažkuo panašu, kaip su advokatu - gali pasisamdyti patį patį brangiausią ir vardą turintį advokatą, o jis ateis į teismą net bylos neskaitęs, nes visus dokumentus koks studentėlis paruošė....

tai gal baikim, kad jaunosios nori tik prieš visus pasipuikuoti ir aklai puola samdyti patį patį brangiausią  schmoll.gif  nes aš iš pažįstamų niekam nesakau, kiek sumokėjau - tegu žiūri nuotraukas, semiasi gerų emocijų, o pinigus - aš jau kaip nors uždirbsiu


Nereikia visko priimti asmeniskai. Gincytis kad sumoketa suma tiesiogei proporcinga nerealei nuotrauku kokybei yra beprasmiska. Zinoma kiekvienas turi teise i normalu, padoru balto zmogaus atlyginima, tik kiekvienas vertina save kitaip. Aisku Jusu pasakyme yra tiesos , kaip ir mano. Kitaip tariant yra tendencija, vestuviu versle "kainuoja" uzsitarnautas vardas, kuri zinoma uzsitarnavo gera nuotrauku kokybe, nepriekaistingu darbu ir tt. Taip pat as zinau zmoniu kurie na mano manymu daro nuotraukas, verciancias zavetis ir mokytis (kalbu apie visas to autoriaus nuotraukas, netik vestuviu). Del pasipuikavimo kiekviena situacija skirtinga. Pripazinkime, kad siais laikais yra daug zmoniu, besipuokuojanciu pvz masinomis kaip ferari, porshe ir tt, nors jos visiskai nepraktiskos, tiesiog tai ivaizdzio dalis ir ivaizdzio palaikymas... Atsiprasau, kad gal but Jus izeidziau, bet sie pamastymai yra tiesiog visuotinio pubudzio, niekam netaikant kazkam konkreciai, o paprasciausei matant situacija, tendencijas ir padarius siokas tokias isvadamas .
Atsakyti
Man 6ito fotografo nuotraukos wub.gif www.opulskis.com
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 11 24, 12:31)
Man tai sio fotografo foto labai patiko www.fotolangas.lt


yra labai graziu keletas nuotrauku, net pati kelias issisaugojau, kuriu noreciau pati tureti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2006 11 24, 00:44)
Įdomu tik, ar kainos nebus užlankstytos  blush2.gif  g.gif Na, ir savo puslapį internetinį galėtų normalų padaryti, o ne tik užsklandą be jokių kontaktų unsure.gif Gal, jei kam prireiktų, iš karto parašysiu ir el. pašto adresą to žmogaus: fotodream@gmail.com. O tai skelbimų puslapių nekolekcionuoju ir galiu visai neprisiminti, kaip ant šio skelbimo užkliuvau. Bet šiaip tai vis tiek galėjo bent jau savo vardą parašyti, o tai spėliok dabar, kas čia toks ar tokia unsure.gif

Kainos tikrai uzlankstytos. As jau domejausi sitos fotografes paslaugomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenuorama82: 24 lapkričio 2006 - 14:13
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 11 24, 12:31)
Man tai sio fotografo foto labai patiko www.fotolangas.lt


nezinau, gal vestuves jis subtiliau fotografuoja, bet man dauguma nuotrauku galerijoj tiesiog vulgarios. Ir photoshopu geriau jau saikingiau naudotusi, nes jo panaudojimas irgi toks nelabai subtilus... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(-Zoom- @ 2006 11 24, 09:22)
http://www.efd.tik.lt/

Gražiai daro, matosi, kad daug režisuoja.
Tik toks pastebėjimas - daugiau kaip pusė čia sudėtų kadrų - ta pati poza.


drinks_cheers.gif
man irgi tai krito i akis.. pirma pamaniau, kad gal rodo galimybes kaip galima i skirtingus fonuus ikelti ta pacia pora lotuliukas.gif
siaip jei butu ivairesniu - dailiai ziurisi.
Papildyta:
QUOTE(Jasnenka @ 2006 11 22, 19:13)
Kažkada jau buvau įkėlusi - komentarai, pastebėjimai, kaip geriau ir įdomiau pafotografuoti vestuves  thumbup.gif
kai pažiūri - nu gi elementaru ten viskas, bet rezultatas - stulbinantis smile.gif

http://www.theknot.c...me=whypicsRgood


oi, dar vienas labai saunus ir pamokantis linkas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 11 24, 12:30)
yra labai graziu keletas nuotrauku, net pati kelias issisaugojau, kuriu noreciau pati tureti ax.gif


As irgi taip darau yahoo.gif ir paskui viska savo fotografei parodysiu kokiu noreciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 11 24, 17:37)
As irgi taip darau yahoo.gif  ir paskui viska savo fotografei parodysiu kokiu noreciau thumbup.gif


nu matai mes kaip dvynes viska darom mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zoom- @ 2006 11 24, 08:22)
http://www.efd.tik.lt/

Gražiai daro, matosi, kad daug režisuoja.
Tik toks pastebėjimas - daugiau kaip pusė čia sudėtų kadrų - ta pati poza.


http://www.vestuves....p...sc&start=15
Atsakyti
Laba diena.Bandau rasyti ax.gif Neisivaizduoju kur ta zinute atsiras blink.gif Gal kas yra girdejes ka gero apie Aleksandra Babiciu ir Irina Belcikova?Jie fotografuoja kartu.Ju nuotraukos tai garzios internetiniame puslapyje.
Papildyta:
Saunu smile.gif Pataikiau kur ir reikejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 11 24, 12:31)
Man tai sio fotografo foto labai patiko www.fotolangas.lt

su visa pagarba vestuviu foto metrui - kokybe, sviesa puiki. Bet prisiminiau vienos protingos ponios zodzius apie R.Rakausko aktus: "ko pas ji tos moterys kaip isdvesusios?"
Atsakyti