Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Will @ 2006 12 04, 18:50)
Atsiliepimai patys geriausi  wub.gif  Ir kaip apie profesionalą, ir kaip apie žmogų  thumbup.gif


dekui, man irgi jis pasirode labai fainas ir darbai jo labai grazus.. tai vat ji ir uzsisakem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikcia @ 2006 12 05, 12:39)
dekui, man irgi jis pasirode labai fainas ir darbai jo labai grazus.. tai vat ji ir uzsisakem  4u.gif


uz kokia kainyte susitaret blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2006 11 29, 16:07)
Mes mokėjome 100 Lt už darba + 100 Lt už kurą, nes važiuoti reikėjo į Aukštadvarį (Trakų raj.), o patys iš Kauno esame. O paskui nuotraukos svečiams kainavo po 3 ir 6 Lt, o jauniesiems - 2,5 ir 5 Lt. Nuotraukų visų imti nevertė, bet ką buvo į didelį albumą sudėjęs, viską ir taip užsisakėme, o iš mažų nuotraukų tai jau pasirinkome, ko mums reikia, o ko - ne. Na, ir paskui, po to kai jau nuotraukos buvo užsakytos, gavome ir 2 kompaktus (vienas su "žalia medžiaga", o kitas su redaguotom nuotraukom). Bendroj sumoj mums, jauniesiems, paslaugos + nuotraukos kainavo apie 550 Lt, o svečiai dar už panašiai užsisakė. Aišku, jeigu imtumėm tik 3 nuotraukas, o svečiai net neužsisakinėtų, tai gal kompaktų ir neatiduotų, bet mes jokių negerumų nebuvome prigalvoję, tai ir su mumis pasielgė humaniškai thumbup.gif .



Na dabar kaina galiu pasakyti pasikeitė truputi mes irgi užsisakėm šitą fotografą kadangi patiko jo nuotraukos.Dabar darbas 250lt + kuras jei reikes važiuoti už kauno ribų ir nuotraukos svečiams 7 ir 3,5 o jauniesiems 2,5 ir 6. Dideliu nuotrauku apie 40 ir mažu apie 200 jauniesiems albumai ir jei visi sveciai uzsisako nuotraukos po to dar duota dvd kompakta su visom nuotraukom jei nuotrauku niekas neim tada aisku uz kompakta gali tekti sumoketi daugiau bet manau sveciai vis tiek uzsakys.Kaip kitaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaS @ 2006 11 25, 14:56)
Laba diena.Bandau rasyti  ax.gif Neisivaizduoju  kur ta zinute atsiras  blink.gif Gal kas yra girdejes ka gero apie Aleksandra Babiciu ir Irina Belcikova?Jie fotografuoja kartu.Ju nuotraukos tai garzios internetiniame puslapyje.
Papildyta:
Saunu  smile.gif  Pataikiau kur ir  reikejo  thumbup.gif


mes juos uzsisakem. man labai patiko tiek nuotraukos tiek patys fotografai thumbup.gif blush2.gif o atsiliepimus apie ju darba galesiu pasakyt tik rugpjucio menesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikcia @ 2006 12 05, 11:39)
dekui, man irgi jis pasirode labai fainas ir darbai jo labai grazus.. tai vat ji ir uzsisakem  4u.gif

O Tu gal žinai ar jis turi interneto svetainę? g.gif Vienu metu turėjo, bet dabar neberandu doh.gif
O darbai išties puikūs thumbup.gif Įdomu kiek dabar jo paslaugos kainuoja? g.gif
Atsakyti
Jeigu galima - vienas patarimas busimom nuotaikoms: jeigu yra galimybe samdykites 2 fotografus. Per musu vestuves butent taip ir buvo. Visu pirma, kad fotografai buvo labai skirtingi. Ir nuotraukos gavosi labai idomios. Visu antra - vienas fotografas - nespeja, ir fiziaskai negali prifotografuoti is skirtingu rakursu. O juk si momenta norisi iamzinti kuo geriau.smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 11 24, 14:30)
yra labai graziu keletas nuotrauku, net pati kelias issisaugojau, kuriu noreciau pati tureti ax.gif

man sitam puslapi yra labai grazi puokste, bet man neleidzia jos issisaugot g.gif
o tau leido????
Atsakyti
QUOTE(Sofiko @ 2006 12 07, 10:59)
Jeigu galima - vienas patarimas busimom nuotaikoms: jeigu yra galimybe samdykites 2 fotografus. Per musu vestuves butent taip ir buvo. Visu pirma, kad fotografai buvo labai skirtingi. Ir nuotraukos gavosi labai idomios. Visu antra - vienas fotografas - nespeja, ir fiziaskai negali prifotografuoti is skirtingu rakursu. O juk si momenta norisi iamzinti kuo geriau.smile.gif)

pirma karta girdziu toki dalyka blink.gif tai tada is idejos reiketu ir dvieju filmuotoju, nes jei vienas fotografas nespeja, tai ir filmuotojas turetu teoriskai nespeti... man tai atrodo keistokai tiesa sakant... g.gif
Atsakyti
Mes per savo vestuves irgi planavom turėti 2 fotografus: pagrindinį ir jo kolegę-mokinę. tik prieš pat vestuves paaiškejo, kad ta mergina negali. o ptoks pasirinkimas buvo dėl to, kad abu šie žmonės fotografuoja gan skirtingai - būtų buvusi galimybė pamatyti tą patį vaizdą skirtingų menininkų akimis. gaila, kad neišėjo - tada galėčiau pasakyti, ar tikrai apsimoka, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 12 07, 19:24)
pirma karta girdziu toki dalyka  blink.gif tai tada is idejos reiketu ir dvieju filmuotoju, nes jei vienas fotografas nespeja, tai ir filmuotojas turetu teoriskai nespeti... man tai atrodo keistokai tiesa sakant...  g.gif


Žinoma, du filmuotojau būtų geriau. Kaip ir du fotografai. Viskas čia tiesiog atsiremia į kainą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Seip gana logiska del dvieju fotografu, nes kiekvienas turi savo stiliu, mato kitaip sutiacijas is kitu kampu ir pan. Daznai buna, kad fotografai turi savo mokinius, kurie manau uz dyka fotografuotu kaip antras fotografas. Zinoma nuotrauku kokybe ir gerumas pagal mokinio pazanguma, ar labai pazenges ar tik pradedantysis smile.gif. O ir seip buna fotografu kurie uz menka suma galetu pabuti antrais fotografais, nes tai puiki praktika pries praadedant rimtai tuo uzsiimineti smile.gif. Nebijokit klausti ar turi koki mokini, ir mokiniui gerai ir Jums smile.gif. Vienu suviu du fotografus nusausit. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai nebent tik su kokiu mokiniu fotografas būtų arba kokį pradedantį fotografą tada nebent susirasti. Nes jeigu 2 rimtus, normalius, tai tada jau visai per kišenę stuktels... O iš kitos pusės tada gal dar ir 2 sukneles nuotakai reikėtų turėti (kokią tortinę ir undinėlės formos)? g.gif bigsmile.gif Na, svarbu, kad jaunikis būtų vienas lotuliukas.gif

Šiaip tai skonio dalykas. Mums per vestues ir vieno fotografo buvo per akis, viską jis spėjo, niekam dėmesio netrūko. blush2.gif ax.gif
Atsakyti