Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie puodus

QUOTE(cashmira @ 2008 06 15, 22:34)
As jau kelinti metai naudoju Berghoffo puodus! Ir tikrai jokiu nusiskundimu neturiu. Kai prisvilinau bulves, kuo puikiausiai issiplove. Jie man niekuo nesiskiria nuo Zepterio puodu! Vieninteli skirtuma matau ,tai kaina!



O visgi butulabai ydomu koks tas skirtumas kainu? jei galetum atsakyti...
Atsakyti
QUOTE(Frederika @ 2008 06 18, 13:06)
O visgi butulabai ydomu koks tas skirtumas kainu?  jei galetum atsakyti...

pries metus mokejau 450lt. o kai mano giminaite uz zepterius mokejo 2500lt. doh.gif Kainu skyrtumas ziaurus,o puodai verda taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintautas @ 2007 04 03, 10:43)
Iš pradžių norėčiau pasisveikinti  4u.gif Jau anksčiau teko vartinėti šį puslapį, bet prisijungiau tik šiandien, kai savo nuostabai čia vėl aptikau ieškotą raktinį žodį. TAIGI APIE BACHMAYR SOLINGEN puodus. Praėjusį savatgalį "stebuklingas nutikimas" įvyko mano tėvams, o kadangi tenka daug dirbti su teise, be to, šiek tiek moku vokiškai, tai nusprendžiau išsiaškinti, kas čia vyksta. Pradžioje svarbu tai, kad BACHMAYR SOLINGEN puodai ir kiti panašūs dalykai YRA KLASTOTĖ, kurią sukčiai bruka patikliems žmonėms. Gerai, jei naudojatės ir patinka, bet jų tikroji kaina tikrai neprilygsta skelbiamai, taip pat ir tai, kurią sumokėjote... Skaitantiems vokiškai (manau, rastumėt ir angliškai), siūlyčiau pavartyti internetą ir ten rasite vartotojų apsaugos organizacijų komentarų, paaiškinimų. Sukčiavimo būdas su Bachmayr Solingen ir daugelio kitų firmų gaminiais yra plačiai paplitęs Vakarų Europoje. Jie kažkur nekokybiškai gaminami, o po to "prastūminėjami". Vokiečiai dėl to kaltina olandus. Tipiškas pavyzdys - važiavo olandas, užsuko į namus ir sugalvojo kokią nors istoriją apie pasibaigusią parodą, paskutinį rinkinį ir t.t. ir pan. Žinoma, tai tėra išankstinė nuostata, bet nenustebčiau, jei po kažkiek laiko Lietuvoje gimtų istorijos apie vokietį sukčiųsmile.gif Tautybė čia nesvarbu, svarbiausia - tai yra sukčiavimas, užtraukiantis baudžiamąją atsakomybę.
Jeigu įsigijote BACHMAYR SOLINGEN rinkinį iš privataus asmens, galite 99% būti tikri, kad tai klastotė. Čia keletas patarimų, kaip ją atpažinti (pagal www.billigmesser.ro):
1. Solingen'e išties gaminami aukštos kokybės produktai iš aukštos kokybės medžiagų (stalo įrankiai ir kt.). Bet puodai čia nebeganimi jau daugiau kaip 20 metų. Skaitantiems vokiškai rekomenduoju www.schneidwaren-solingen.de Ten rasite produkcijos pavyzdžius ir nerasite puodųsad.gif
2. Solingen produkcija yra labai brangi. Jei Jums siūlo didžiules nuolaidas, palyginus su deklaruojamomis, tai iš karto yra įtartina. Pavartę aukščiau minėtą puslapį rasite, kad vienas peilis gali kainuoti apie 50 eurų. Negi tikrai manote, kad kas nors parduos jums visą tikrų Solingen peilių rinkinį už kelis šimtus litų?
3. Svarbu atkreipti dėmesį į kokybę, kurią nesunku nustatyti įdėmiau apžiūrėjus produkciją. Nelygūs kraštai, dažais padaryti prekės ženklai, jų bereikalinga gausa, nelygumai, spalvos netolygumas, akimi matoma prasta medžiagų kokybė viską pasako (tokie dalykai nekainuoja šimtus eurų). Beje, tariamas Solingen peilių portfelis, kurio originalas kainuoja apie 800 eurų, Lietuvoje padirbtas variantas prakišamas už kelis šimtus, pasak šio puslapio rengėjų, Kinijoje tekainuoja 10 eurų.
Tai nenorėjau nieko nuliūdnti, pats nežinau, ar tėvams sakyti:) Bet žinokite ir nepasiduokite, juolab, kad šios produkcijos reklamos mačiau jau ir šiame puslapyje...
APIBENDRINIMAS, kas tingėjot skaityti viską. BACHMAYR Solingen produkcija, įsigijama iš privačių asmenų, YRA KLASTOTĖ. Įsigijote daiktų, kurie tiek nekainuoja...


Oi ir mano mama nusipirko Bachmayer solingen puodus doh.gif
Gyvena kaime, tad nelabai susiduria su platintojais ir ju pasakom tai ir ikalbejo doh.gif Sake nenorejo pirkti, bet kai panele pasake, kad va turtuoliai visada nusipirks sau geru puodu o ji noretu, kad siuos puodus turetu paprasta seima todel parduos uz juokinga kaina biggrin.gif tai mano mamyte ir istirpo doh.gif
Maciau, ciupinejau tuos puodus, 5 sluoksniu dugnas su termoreguliatoriais, ant dugno yra zyma 10/18, zinau kad Zepter puodai pagaminti is tokio metalo blush2.gif
Atrodo neblogai, bet kaip tarnaus tai nezia g.gif
Kainos mama nesako, sako juokinga kaina ir visa patenkinta thumbup.gif Tebune taip ir buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazhulka @ 2008 06 17, 21:25)
As gavau dovanu puodus ir keptuve is berghoff. labai patinka man sie puodai, o svarbiausia - tinka ir indukcinei kaitlentei wink.gif

Ir aš rinkausi puodus indukcinei kaitlentei, išsirinkau irgi berghof. Puodai puikūs biggrin.gif

Mes pirkom troškintuvę, nes buvo rinkinyje 5 puodai ir troškintuvė. O keptuvę pirkom atskirai su tefloniniu paviršium Tefal.
Atsakyti
turiu zepter , bet laaabai jau jie sunkus man, vakar seniuose nusipirkau tefal rinkini, netefloniniai o metalo, blizgus, bus kompotukams ir desrelems virti, su viene ranka laisvai pakelsiu lotuliukas.gif

Atsakyti
naudoju Zepter puodus, bet jei reiktu pirkt dabar - pirkciau WMF puodus.
Kaina daug patrauklesne, o kokybe nei kiek ne prastesne.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2008 06 29, 19:52)
naudoju Zepter puodus, bet jei reiktu pirkt dabar - pirkciau WMF puodus.
Kaina daug patrauklesne, o kokybe nei kiek ne prastesne.

O ką reiškia WMF ?
Atsakyti
turiu bergoff thumbup.gif nesiskundžiu, beje pirkom cook and co rinkinuką, kurio kaina tikrai nedidelė, apie 600 lt ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
tris savaites turiu Berghoff puodus...labai džiaugiuosi, kad pirkau mirksiukas.gif tikrai šaunūs:
1. ilgai maistas išlieka šiltas (jei dantis uždengtas paliekamas), todėl nebereikia man valgyti taisyti minutė ant minutės vyreliui ir vaikui...padarau ir palieku, žinau kad dvi val.man jis neatauš thumbup.gif ir galiu savo laiką planuoti kitai veiklai bigsmile.gif
2. ekonomiški...užverda greit ir po to reikia tik silpnos ugnies palikti, o visuj vis vien verda kaip ant didesnės ugnies...taigi tauposi šiek tiek dujos arba elektra...atitinkamai pagal viryklę... rolleyes.gif
3. skaniau išverda daug kas: pvz.dariau plovą, ryžius pirkau tuos pačius kaip visada, bet jie taip skaniai išvirė, kaip niekad g.gif
4. lengvai plaunasi...svarbu nesubraižyt, todėl naudoju minkštą kempiniuką...ir Cif jei reiks paimsiu...kol kas neprireikė cool.gif
5. gražūs savo dizainu... thumbup.gif
na kas dar...atrodo viską išvardinau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 05 liepos 2008 - 15:51
Gal kas zino, kaip rinktis puodus indukcinei viryklei? Kur galim butu nupirkti kokybe uz priimtina kaina?
Atsakyti
Nu va susiruošiau jau Bergofus pirkti, bet draugė ėmė atkalbinėti, kadangi jų dugno apatinė dalis nelygi, t.y. išraižyta, jie subraižė jos keramikinės kaitlentės paviršių, kaitlentė tikrai sugadinta, atrodo kaip išdeginta tokiais apskritimais, tai dabar visai pasimečiau, atrodo firma atrodo garsi, kokybė turėtų būti gera,bet kaip taip gali būti, o gal visi puodai vėliau ar anskčiau suraižo kaitlentes, atsiliepkite kas turite keramikines kaitlentes, kokius puodus jūs naudojate, nes nesinori išmesti pinigų į balą...
Atsakyti
Gaminu Bergoff puoduose apie 7 metus ant keraminės kaitlentės, nu ir nieko labai blogo negaliu pasakyti. Kaitlentės tikrai nesubraižiau, o apskritimai ir pas mane yra verysad.gif , tik aš galvoju, kad čia nuo keptuvės , o ne nuo puodų. Nes ryškiausias apskritimas toje vietoje, kur dažniausiai keptuvę naudoju. Ir beje, kiek bandžiau ieškoti puodų visai lygiu dugnu, tai man dar nepavyko, tai kol kas man dar geriausi lieka bergoff.
Atsakyti