Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 6

QUOTE(Sonatina @ 2006 11 29, 15:37)
kregzde, čia reikia 1 a. š. paprastų garstyčių, ne miltelių smile.gif


Ačiū, brangioji, čia ryškinuosi rytdienai, o dabar namus kvėpina mėsos apkepas, jau žarna žarną ėda kaip jo noriu blush2.gif

Mama Tania
, tu nori pusė receptų išbandyti, o man knieti visus išbandyti lotuliukas.gif Tik kaip spėti? O ir torto gyvenime nekepiau, vis galvoju ar surizikuoti kepti vaiko gimdieniui triufelinį torta ar geriau ne g.gif
Atsakyti
nugis papasakokit man kas nors kai kepi keksiukus i formeles ju reik itiest ta popieriuka balta ar nibutinai blush2.gif
Atsakyti
PaMeL, pasakoju tongue.gif Jeigu nori, kad būtų mažiau kalorijų ir kad tešla nepriliptų prie formelių, į formelę įkloji popierėlį ir pili tešlą smile.gif Jei nenori lupinėti popieriaus nuo keksiukų, formeles patepi riebalais arba naudoji silikonines formeles, kurių nereikia tepti niekuo tongue.gif
Atsakyti
Iškepė mano mėsos apkepas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O jau su marinuotais agurkiukais kaip skanu, liežuvį galima nuryti bigsmile.gif

user posted image

Sonatina, ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
As foto nedėsiu, kam apkrauti forumą tongue.gif išbandžiau jau ne vieną patiekalą, viskas gavosi super thumbup.gif labiausiai pravertė receptukai prieš gimtadienį bigsmile.gif Ačiū, Sonatina, už norą dalintis receptais ir patarimais 4u.gif wub.gif šiandien gaminau "kepenys karališkai", gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 29 lapkričio 2006 - 16:50
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 29, 09:31)


LIAN, na tai labai smagu girdėti, kad torto neteko išmesti biggrin.gif Tik man labai keista, kad biskvitas gavosi storas... O tikrai kepei toje didelėje skardoje, kur standartiškai būna prie orkaitės?  g.gif


[

Man irgi įdomu- juolab- mano orkaitė tokia laaabaaai didelė ir skarda didelė- o biskvitas gavosi gal dvigubai storesnis- na beveik kokia 1,5 cm...
Miltus įmaišiau ranka, labai švelniai, bet biskvitas gavosti toks keistas-vidus purus, o aplinkui tokia lyg gumine plutele (kai nupasakojau tai net paciai nebeaisku smile.gif )
Atsakyti
kepiau greita pyraga su uogom, gavosi skanus, bet ziauriai riebus.
Atsakyti
ir mane jau galit įrašyti į Sonatinos gerbėjų būrį blush2.gif Nors išbandžiau dar tik du receptukus, ale taip valgančių savo vaikų seniai nemačiau ax.gif Vakar kepiau jogurtinius blynus, šiandien varškės apkepą. Su pastaruoju visada proporcijų neatitaikydavau ir būdavo arba skystas arba kietas, dabar pats tas thumbup.gif
Atsakyti
My Webpage
cia mano bandymas siandien-keksiukai ir mesos apkepas.i apkepa dejau kopustu,kalafioru,brokoliu ir briuseliniu kopustu.paragausim koks skonis ,ki ataus. ax.gif

to mesos apkepo skonis tiesiog nerealiai skanus.bevalgant galima ir pirstus suvalgyt.oi kaip skanu oi tikrai skanu uo uo labai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Keksas su šokolado gabaliukais išbandytas ,o skonis ok.gif
Atsakyti
priimkit ir mane i gerbeju bury biggrin.gif pas mane irgi deka sonatinos virtuveje atejo galas rutinai!dar nedaug isbandziau,bet ketinu visus! essen.gif
Varskes tinginys patiko tik reikia gerai palaikyt saldytuve ar kameroj nes toks patizes trpty gavosi.Separdo pyragas tai super thumbup.gif paprasta ir laaabai skanu.Ir man nesigavo kose(kazkas taip rase)aisku imant jis siek tiek suiro,bet nedaug.Del mesos apkepo trpty bijojau nes dar niekad nedariau mesos su obuoliais,bet gavosi labai skanu, tik dejau maziau svogunu ir cesnako.aciu uz paprastus ir super receptus!

vos nepamirsau! doh.gif dar dariau BALTUS KUKULIUS irgi skanu ir greita.tikva as dariau is kalakutienos farso ir suri nesumaliau,o tarkavau,tai siek tiek kietoki,nu trpty norejosi purumo.kita karta bandysiu grynai krutinele malt g.gif
Atsakyti
Paskaitau atsiliepimus ir galvoju - tuoj susiburs gaminanciu pagal Sonatina brangiausieji i gerbeju kluba, o tai visos vyru akyse tooookiomi skulinaremis ir konditeremis tampam smile.gif Maniskis gryzes uzuodzia kokio patiekalo kvapa ir klausia - tai vel a'la Sonatina lotuliukas.gif
O nuo savatgalio iki siandien isbandziau keleta nauju receptuku:
obuoliu - varskes pyragas labai labai patiko,ne per saldus ir nesudetingai paruosiamas,
Dunojaus pyragas - pasak mano vyro, tai vyriskas pyragas, labai patiko ir neblogai gavosi, nors as niekaip nesusitardavau iki siol su mieline tesla blush2.gif Dariau pagal Mociutes teslos 2 varinta, tai teko miltu pridet truputi ir visvien tesla minkstoka buvo, bandeles sunkiai formavosi ir truputi sukepe i viena, bet skoniui tai nepamaise biggrin.gif
Sestadieni parodoj prisipirkau kruva formeliu keksiukams ir siaip pyrageliams, tai reikejo isbandyt iskart - kepiau kakalutienos "keksiukus". Likau suzaveta silikoninemis formelemis ir puikiu keksiuku skoniu thumbup.gif
O sivakar vakarienei valgem mesos apkepa - labai skanu, o desertui obuoliu - jogurto pyragas - deja, nelabai man jis pavyko verysad.gif Tesla labai skysta buvo, tai vis bandzau miltu pridet, tai manau ir miltu padauginau ir permaisiau tesla,nes tapo tokia minksta bet tuo paciu gumine, o iskepus tapo kieta. O jogurto uzpilas irgi kazkaip keistai sukepe, nors skonis neblogas. Uzpilui is pradziu isplakiau kiausinius su cukrum ir imbieru, paskui supyliau jogurta ir dar paplakiau. Gal ka ne taip dariau? Turiu butinai ismokt kept si pyraga, nes labai megstu jogurtinius uzpilus, pertepimus ir pan.
Atsakyti